Parametrické vyhľadávanie


 

12704

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Switche/adaptéry:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Switche/adaptéry



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

99

položiek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MI-7248TF, 24-port Gigabit dual-personality (RJ-45 or open SFP) ports I/O card,
 

MI-7248TF, 24-port Gigabit dual-personality (RJ-45 or open SFP) ports I/O card, for chassis switch MS-7206S

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S
 

MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km
 

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) -

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Software for Central managament and monitoring of switches up to 150 devices (ES
 

Software for Central managament and monitoring of switches up to 150 devices (ES-2108/3124/3148/ 4124 a GS-2024/4024/4012F) Výkonné řešení pro SMB sítě - Automatické vyhledávání, přehled o zařízeních - Předdefinované nastavení pro efektivní konfigur

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Switch back up power unit for L2+, L3 and L3+, supports 6 switches
 

Switch back up power unit for L2+, L3 and L3+, supports 6 switches Pro sítě s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost - Poskytuje záložní napájení pro síťová zařízení - Obsahuje 6 napájecích portů pro připojení až šesti síťových zařízení -

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
 

24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel MGS-3712, Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 8x open SFP/RJ45 + 4x open SFP
 

12-port Managed Layer 2+ Gigabit Ethernet switch, 8-port 1000Base-T + 4 dual-personality (RJ45 or SFP open) ports 12-portový konfigurovatelný Layer 2 Gigabit Ethernet Switch se čtyřmi sdílenými Mini-GBIC sloty - Vysoce výkonná gigabitová páteř pro mal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
 

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
 

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az
 

Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-108S 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch can easily connect multiple media devices to home networks at blazing-fast Gigabit speed simultaneously. Moreo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
 

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS3600-26F, 26-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 24x Gigabit open SFP + 2x 10G SFP+ ports, QoS, A
 

26-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 24x Gigabit open SFP + 2x 10G SFP+ ports, QoS, ACL, IGMP, IPv6, Green (802.3az), 19" rackmount

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel RPS600-HP, redundant power supply for 3700 PoE switches
 

Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa
 

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit •10/100/1000 Mb porty GbE • Easy prohlížeč založený spínač řízení • Rychlé a snadné průvodce nastavením • Pokročilé s

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G
 

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard
 

50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop
 

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS-105B, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop
 

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umož

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel ES-108A v3, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing
 

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP port

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop
 

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS2210-28, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast
 

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Zyxel XGS2210-28HP, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3a
 

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (G...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS2210-52, 52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast
 

52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS2210-52HP, 52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3a
 

52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (G...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel RGS100-5P, 5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN rail/Wall mount, IP3
 

5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN rail/Wall mount, IP30, operation temperature: from -40 to +75°C, dual power 12-58V DC Rugged and reliable design for harsh environments Zyxel’s newest rugged PoE switch

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel RGS200-12P, 12-port Gigabit WebManaged switch: 8x GbE + 4x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 240W, DIN rail/Wa
 

12-port Gigabit WebManaged switch: 8x GbE + 4x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 240W, DIN rail/Wall mount, IP30, operation temperature: from -40 to +75°C, dual power 12-58V DC Ideal for outdoor switching Equipped with fanless and IP30 standard me

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS4600-32, 32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4
 

32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant power supply

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS4600-32F, 32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x
 

32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant power supply

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switch
 

Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switch

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch
 

Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-5HP v2, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W)
 

Zyxel GS1200-5HP, 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt Inteligentní funkce Pomocí webu řízené PoE gigabitové switche řady GS1200 umožňují jednoduché řízení pro lepší ovladatelnost. Na rozdíl od ostatních pokročilých, ale složitých ří

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)
 

Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS4600-52F L3 Managed Switch, 48 port Gig SFP, 4 dual pers. and 4x 10G SFP+, stackable, dual PSU
 

Zyxel XGS4600-52F L3 Managed Switch, 48 port Gig SFP, 4 dual pers. and 4x 10G SFP+, stackable, dual PSU

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W
 

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless Inteligentní funkce Pomocí webu řízené PoE gigabitové switche řady GS1200 umožňují jednoduché ří

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1920-24v2, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6
 

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1920-48v2, 50 Port Smart Managed Switch 44x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or
 

GS1920-48v2, 48 Port Smart Managed Switch 48x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují n

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-48HPv2, 50 Port Smart Managed PoE Switch 44x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone
 

GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1920v2 s novým styl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1920-8HPv2, 10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 2x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or
 

GS1920-8HPv2, 10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 2x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 130 Watt PoE, fanless Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1920v2 s novým stylo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel XGS1930-28, 28 Port Smart Managed Switch, 24x Gigabit Copper and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFle
 

XGS1930-28, 28 Port Smart Managed Switch, 24x Gigabit Copper and 4x 10G SFP+, hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud Nejdostupnější volba pro snadný přechod na 10G Inteligentní řízený přepínač XGS1930 s 10G uplinkem přichází v novém stylovém desi

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu