TP-Link MC111CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Média konvertory / Optické konvertory
PODĽA VÝROBCU: TP-link
Status V cenníku   
Kód: 345338  
Part No.: MC111CS  
EAN Kód: 6935364030414  
Výrobca:

TP-Link , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 5 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 5 rok(y)
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC111CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a pří
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Výrobca (media konvertory):  TP-Link
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
TP-Link MC111CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

Popis produktu:


WDM média konvertor sítě Fast Ethernet
MC111CS

Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení

•Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.
•Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
•Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
•Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení
•Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.
•Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
•Externí napájení


MEDIA CONVERTER & MODULE



Standards and Protocols
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x  

Basic Function
Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km  

Ports
1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)  

Wave Length
1550nm Tx/1310nm Rx  

WDM TX
1550nm  

WDM RX
1310nm  

Network Media 10BASE-T
UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)  

Network Media 100BASE-T
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)  

Network Media 100BASE-FX
Single-mode Fiber  

LED Indicators
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD  

Dimensions (W*D*H)
3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)  

Power Supply
External Power Adapter  

Max Power Consumption
2.49W  

Safety & Emission
FCC, CE, RoHS  

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing  


Stránky o produkte:

http://cz.tp-link.com/products/details/cat-43_MC111CS.html



 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
Kód   Názov Cena bez DPH Cena s DPH Sklad
345389
TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 181.85 € 218.22 €
Nie
 
 
 
 
 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiace produkty


 

TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (kód: 345389)

14slotové rackové šasi TL-MC1400 14 přihrádek až pro 14 média konvertorů Podporuje funkci výměny za provozu a umožňuje tak snadnou a rychlou výměnu konvertoru a napájecího zdroje Dva chladicí větráky pro lepší ventilaci •14 přihrádek až pro 1

     
TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0
 
SKLADOM :  Nie
   
 
 
 
 
 
 
 



 
 
 

 
 
 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu