Synology Virtual Machine Manager Pro 3N-1Y

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Servery, storage a racky / Storage - zálohovanie / NAS / Príslušenstvo
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / NAS Storage / Príslušenstvo
PODĽA VÝROBCU: Synology / Monitoring
Status V cenníku   
Kód: 302284  
Part No.: VMMPRO-3NODE-S1Y  
EAN Kód:  
Výrobca:

Synology , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aplikace VMM Pro umožňuje spustit v zařízení Synology NAS několik virtuálních počítačů se systémy Windows, Linux a Virtual DSM. Na základě virtualizačního clusteru, flexibilní distribuce hardwarových prostředků, migrace virtuálních počítačů mezi hostiteli
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Synology Virtual Machine Manager Pro 3N-1Y

Popis produktu:

Aplikace VMM Pro umožňuje spustit v zařízení Synology NAS několik virtuálních počítačů se systémy Windows, Linux a Virtual DSM. Na základě virtualizačního clusteru, flexibilní distribuce hardwarových prostředků, migrace virtuálních počítačů mezi hostiteli bez přerušení a provádění pravidelných snímků a replikací pro zálohování virtuálních počítačů pomáhá uživatelům s integrací a správou více zařízení Synology NAS a klade si za cíl vybudování efektivního a bezpečného virtualizačního prostředí.


Virtualizovaná struktura zcela nové aplikace VMM Pro významně zvyšuje efektivitu práce i úroveň ochrany. Důmyslně navržený cluster umožňuje firmám v jednom rozhraní spravovat několik zařízení NAS a pracovní virtuální počítače rozmístěné na různých zařízeních NAS a pomáhá pracovníkům IT jednoduše vytvářet plány ochrany pomocí snímků a vzdálené replikace v rámci clusteru. Kromě toho, že umožňuje uživatelům provádět snímky a replikaci virtuálních počítačů za pouhých několik sekund, nabízí aplikace VMM Pro ještě rozšířené funkce, jako je například High Availability. High Availability zmírňuje problémy spojené s narušením služeb a maximalizuje dostupnost virtuálního počítače pomocí bezproblémového nastavení. Každé zařízení Synology NAS s podporou aplikace VMM Pro nabízí 30denní bezplatné zkušební období a společnost Synology vás zve k vyzkoušení rozšířených funkcí aplikace VMM přizpůsobených pro firmy.

Mezi klíčové funkce aplikace Virtual Machine Manager Pro patří:

Clusterová infrastruktura

Pomocí aplikace VMM můžete vytvořit clusterovou infrastrukturu až ze sedmi zařízení Synology NAS. Možnosti clusterů VMM Pro umožňují migraci a flexibilní škálovatelnost pro vyrovnání zátěže a přidělení zdrojů.

Kompletní ochrana virtuálních počítačů:

Funkce snímků a plánů ochrany nabízené aplikací VMM umožňují klonovat a obnovit virtuální počítače za pouhých několik sekund. Máte jistotu, že dokážete napravit jakoukoli lidskou chybu nebo závadu hardwaru.

Migrace za chodu

Když jde o podnikání, nelze tolerovat žádnou časovou prodlevu. Aplikace VMM umožňuje plynule migrovat virtuální počítače z jednoho zařízení Synology NAS do druhého. Data můžete dokonce ukládat do třetího počítače. Rozlučte se s výpadky přerušujícími provoz firmy.

High Availability

Funkce HA aplikace Synology VMM představuje cenově přijatelný a jednoduchý způsob zajištění dostupnosti služeb. V případě selhání služby dojde k automatickému restartování postižených virtuálních počítačů v jiném zařízení NAS v clusteru poskytujícím tyto služby.


Stránky o produkte:

http://www.kobe.cz/synology-virtual-machine-manager-pro-3n-1y.html 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2023 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu