Solarix DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Káble, adaptéry a konektory / Optické Patch káble / Inštalačné
PODĽA VÝROBCU: Solarix / Optická kabeláž / Kabel optický / Singlemode (OS) 9/125 / Drop
Status V cenníku   
Kód: 912196  
Part No.: SXKO-DROP-12-OS-LSOHFR  
EAN Kód:  
Výrobca:

Solarix , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 60 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 60 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOHFR s třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1. Kabel byl otestován systémem posuzování a ověřování stálostí vlastností AVCP1+ a splňuje vyhlášku č. 268/2011 specifikující použití kabelu s touto třídou reakce na oheň. K
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Solarix DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOHFR B2ca s1a d1 a1

Popis produktu:

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOHFR s třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1. Kabel byl otestován systémem posuzování a ověřování stálostí vlastností AVCP1+ a splňuje vyhlášku č. 268/2011 specifikující použití kabelu s touto třídou reakce na oheň. Kabel je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOHFR, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Kabel je možno použít jako závěsný s převěsy až 160m při použití tzv. @ kotev. Kabel je také možno instalovat na kratší vzdálenosti zafukováním.

Technické parametry

   Typ kabelu [?] : drop
   Typ vlákna [?] : 9/125 µm
   Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : B2ca s1a d1 a1 LSOHFR
   Typ kabelu dle výplně: bezgelový
   Provozní teplota: -20°C až 50°C
   Instalační teplota: -5°C až 40°C
   Skladovací teplota: -25°C až 60°C
   Specifikace vlákna: G.657.A2
   Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
   Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
   Průměr kabelu: 3.8 ± 0.2 mm
   Hmotnost kabelu (kg/km): 13.5 kg/km
   Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
   Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
   Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
   Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu


Min. odběrné množství (MJ): 1m


Stránky o produkte:

https://www.solarix.cz/product.jsp?artno=70291123



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu