SodaStream Lahev JET 1l X

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Spotrebná elektronika / Domáce spotrebiče/elektro / Kuchynské spotrebiče
PODĽA VÝROBCU: SodaStream / Láhve
Status V cenníku   
Kód: 736287  
Part No.: 42003175  
EAN Kód: 8719128115405  
Výrobca:

Nintendo 

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opakovane použitelná lahev SodaStream, kterou využijete "jen tak" s cerstve natocenou vodou z kohoutku s sebou na zahnání žízne nebo pro prípravu cerstvé perlivé vody v nekterém z výrobníku perlivé vody SodaStream. Základní model samostatne balené lahve t
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
SodaStream Lahev JET 1l X

Popis produktu:

Opakovane použitelná lahev SodaStream, kterou využijete "jen tak" s cerstve natocenou vodou z kohoutku s sebou na zahnání žízne nebo pro prípravu cerstvé perlivé vody v nekterém z výrobníku perlivé vody SodaStream. Základní model samostatne balené lahve typu Fuse vybavený prémiovou snehobílou barvou a "X" potiskem z jemných linek.

V momente, kdy se obtežkáni odporne težkými balíky lahví balené vody v každé ruce pomalu vlecete od regálu k autu a premýšlíte, zda-li máte nakoupeno dost na celý víkend, nebo vás trápí naléhavá žízen a vy se zoufale poohlížíte po nejbližším krámku s balenou vodou, co byste dali za nejaký smysluplný nápad, jak se temto situacím ve vašem živote napríšte vyhnout?

Cerstve natocená voda má oproti té balené z obchodu radu úžasných výhod. Po vetšinu dne nám obvykle stací popojít k nejbližšímu kohoutku jen pár kroku a vody je v nem stále dost. Na rozdíl od vody balené, unavené cestováním dlouhým týdny i mesíce až k vám, je voda z kohoutku pokaždé sveží, cerstvá a skladovaná v ideálních podmínkách chladu a temna. Jste-li vyznavacem vody perlivé, snadno si ji za pár vterin nachystáte s nekterým z výrobníku perlivé vody SodaStream prímo doma, namísto trmácení se pro lahve do obchodu.

Problémem muže být zpusob, jak mít cerstvou tocenou vodu stále po ruce i s sebou na cesty do práce, trénink ci víkendový výlet.

Proto si na nás castokrát vzpomenete, když ríkáme, že dobre vymyšlená lahev na cerstvou vodu je úžasný pomocník a spolecník, který vám bude nablízku od rána do vecera každý den.

Opakovane použitelná lahev SodaStream byla vymyšlena a vyrobena tak, aby pasovala do výrobníku perlivé vody SodaStream. Díky speciálnímu plastovému materiálu zvládá odolávat tlaku potravinárského CO2 plynu behem prípravy perlivé vody a práve díky této vlastnosti ji mužete jednoduše zacvaknout ci zašroubovat a bezpecne použít prímo v nekterém výrobníku perlivé vody SodaStream.
Stejne dobre si ji mužete vzít s sebou do tašky ci batohu a kdykoliv si natocit cerstvou vodu i „jen tak" v ciste neperlivé úprave.

Jako príjemný bonus ke každému opetovnému naplnení lahve SodaStream, namísto vypité balené vody, nevyhodíte zbytecný kus plastu od jednou použité a odložené plastové lahve na jedno použití. Jedna lahev se nekde v koši ci kontejneru ješte ztratí, ale s každým rokem plnení a používání opakovane použitelné lahve SodaStream již pujde o slušnou hromadu desítek a stovek nespotrebovaných a tudíž zbytecných lahví "jednorázovek". A zcela uprímne, ne každý kus plastu, byt vložený do recyklacního kontejneru, najde své další smysluplné uplatnení jako využitelný materiál.

Tajemné názvy FUSE a JET aneb základem je tvar lahve.

Lahve SodaStream JET, pojmenované podle našeho vubec nejprodávanejšího a nejrozšírenejšího modelu výrobníku perlivé vody. Pasují do všech typu výrobníku perlivé vody SodaStream mimo tech konstrukcne uzpusobených pro lahve sklenené. Lahve JET jsou mírne nižší, ve tvaru pravidelného válce a práve tvarem se liší od svého rozmerove ponekud vyššího a užšího sesterského modelu ve tvaru kapky, pojmenovaného FUSE.

Oba dva typy lahví jsou zkonstruovány tak, že dokáží pojmout až 1 litr cerstve natocené vody. V prípade, že lahev zamýšlíte použít v nekterém z výrobníku SodaStream k príprave perlivé vody, je zapotrebí ji naplnit tak, aby se hladina vody zastavila na rysce znacící provozní objem pro výrobník perlivé vody, který reálne znamená, že lahvi je zhruba 0,84 litru cerstvé vody. Toto množství bezpecne vystací na zahnání vaší žízne a za zmínku stojí i skutecnost, že smyslem opakovane použitelných lahví SodaStream je možnost doplnovat si vodu v prubehu celého dne a udržovat tak svojí zásobu vody cerstvou a neunavenou dlouhým cekáním na vás.

Pokud zamýšlíte lahev používat k príprave perlivé vody, ujistete se prosím pred nákupem, že vybraný typ lahve práve do vašeho výrobníku pasuje. *) Pro vaši bezpecnost nezapomínejte kontrolovat, že lahev není po uplynutí data použitelnosti vyznaceného na zadní strane lahve. **) Toto omezení nicméne platí pouze pro prípravu perlivé vody pod tlakem ve výrobníku. Pro neperlivou vodu nemá použití lahve žádné casové omezení a mužete ji s sebou bez obav nosit tak dlouho, dokud vás neomrzí a nezatoužíte po nekterém z nových svežích potisku, kterými kolekci opakovane použitelných lahví SodaStream pro vás pravidelne obmenujeme.

Zavrete oci a v duchu si predstavte na vašem pracovním stole ci v konferencní místnosti pred vámi obycejnou lahev balené vody, jakých najdete v každých potravinách desítky a stovky, jednu jako druhou bez života srovnaných vedle sebe jako dav cekající v šedivém ránu na bezejmenné stanici metra.  A ted si v myšlenkách pohladte vaši novou opakovane použitelnou lahev SodaStream s líbivým potiskem i tvarem. Rozdíl je patrný, že?

Lahev „X" je naším základním modelem samostatne balené lahve typu Fuse. To nám ovšem nijak nebrání, abychom ji pro vás vybavili prémiovým snehobílým barevným provedením a líbivým dekorem složeným z jemných linek „X", u kterého vás na první pohled napadne, že je tak úžasne cistý a jednoduchý, až je jednoduše krásný…

Stejne jako ostatní lahve z široké kolekce pod znackou SodaStream, i lahev „X" pro vás nebude jen obycejnou lahví na vodu, ale príjemným doplnkem a oblíbeným spolecníkem doma i s sebou na cesty každý den od rána do vecera.


**) Datum použitelnosti lahve Materiál lahve musí behem nekolika let pri používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobe a opakovane odolávat tlaku potravinárského CO2 plynu z bombicky.

Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v dusledku toho opotrebovává a stárne. Abychom meli jistotu, že je maximálne postaráno o vaše bezpecí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natišteno prímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahradte za novou, která vám bude spolehlive sloužit dalších nekolik roku. Lahev takto vyrazenou z perlivého provozu však mužete bez obav i nadále používat pro neperlivou vodu. 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu