Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link RE305 Bezdrátový dual band externder AC1200
 

Popis produktu Už vás nebaví mrtvé zóny vaší Wi-Fi sítě? Extender Wi-Fi rozsahu RE305 se bezdrátově připojí k vašemu routeru, zesílí a rozšíří jeho signál do oblastí, kam router sám o sobě nedosáhne, přičemž současně snižuje rušení signálu, aby váš d

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Ubiquiti POE-24, Gigabit PoE adaptér 24V/0,5A (12W), včetně napájecího kabelu
 

Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Navíc oproti předchozím modelům disponuje Gigabitovým ethernetovým portem! Typ Pasivní Vstupní na...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU
 

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. hAP je AP pro domácí použití disponující kompletním servisem RouterOS funkcí, umožňující napájení z USB portu (zdroj 5V součástí dodávky). Osazeno 650MH

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
AXAGON HMA-GL3A, USB 3.2 Gen 1 hub, porty 3x USB-A + Gigabit Ethernet, kovový, kabel USB-A 20cm
 

Štíhlý kovový USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) multi-port hub AXAGON HMA-GL3A nejen připojí k notebooku nebo počítači až tři USB zařízení současně, ale přidá také gigabitovou síťovou kartu, která připojí váš počítač k vysokorychlostní síti. Kovové tělo hubu je

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1920-24v2, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6
 

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MERCUSYS MS108, 8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 ports, Plastic case
 

8-Port 10/100Mbps Desktop Switch MS108 Eight 10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported Easily wired network expansion Compact design for flexible arrangement Plug and play setup, no configuration required

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO
 

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Informace o stavu zařízení Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobraze

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZMODO SD-H2926-B-H 1080P Camera
 

Technická podpora na tel. 800 118 629 !!!1080P kamera pro set Zmodo ZS-2004-B-1TB!!! Vysoké rozlišení 1080P 1080P rozlišení poskytuje více pixelů (1920x1080), což se promítá do vyššího rozlišení obrazu s úžasnými detaily a vynikající rozeznámím

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link UE200 síťový adaptér, USB2.0, 10/100Mbps
 

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 s rychlostí až 100Mbit/s UE200 Rozšíření připojitelnosti Kompaktní a přenosné provedení Rychlé a stabilní datové připojení Plug & Play s vyšší kompatibilitou HARDWARE FEATURES Dimensions ( W x D x

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN821N Wireless USB adapter 300Mbps
 

Bezdrátový N USB adaptér 300 Mbit/s TL-WN821N Bezdrátové připojení N s vysokou rychlostí je ideální pro VoIP a streamování videa Technologie MIMO zajišťuje silnější průchodnost signálu, širší bezdrátové pokrytí a z toho pramenící lepší výkon a st

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1024D Switch 24xTP 10/100/1000Mbps
 

24portový gigabitový stolní/rackový switch TL-SG1024D 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s Inovativní technologie úspory energie ušetří až 20 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC, Auto MDI/MDIX a automatické vyjednávání Provedení typu Plug

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016D Switch 16xTP 10/100/1000Mbps Desktop
 

16portový gigabitový switch TL-SG1016D 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby.* Podporuje automatické učení adres MAC, Auto MDI/MDIX a automatické vyjednávání Provedení typu Plug and Play •

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
1YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for ZyWall110
 

LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for ZyWALL 110 & USG110

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco RV260 VPN Router
 

WAN připojení Ethernet WAN Ano Počítačová síť Síťové standardy IEEE 802.1x Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Připojení na síť Ethernet Ano Technologie kabeláže 10/100/1000Base-T(X) Přenosov

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel NWA110AX, Single Pack 802.11ax AP incl Power Adaptor, EU and UK, Unified AP, ROHS
 

NWA110AX, Single Pack 802.11AX AP incl Power Adaptor, EU and UK, Unified AP, ROHS Skutečná WiFi 6 NWA110AX představuje novou generaci bezdrátových přístupových bodů pro organizace, které chtějí co nejvýhodněji přejít na standard 11ax (WiFi 6). Díky za

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port
 

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC Optická spojka SM Duplex
 

Spojka SC Single Mode duplex

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DeLock WLAN anténa SMA s magnetickým stojánkem a ohebným kloubem 6,5 dBi
 

This Wireless LAN antenna can be connected to your device with SMA interface, in order to send and receive signals. Due to the three tilt stages of the flexible antenna and the magnetic stand you can place the antenna individually. Specification • ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, CAT5E, stíněný, 24x 8P8C LSA, 1U, šedý
 

DIGITUS 19" CAT 5e patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Category 5e,EN-50173, ISO/IEC 11801 • RJ45 sockets, 8P8C • Cable installation LSA block, color-coded according to EIA7TIA 568 A & B

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
 

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well. Prod...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless,
 

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti POE-48, Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W), pro UAP-PRO, RocketM5-Ti, včetně napájecího kabelu
 

Gigabit LAN: Ano Počet výstupních PoE: 1 Typ: Injektor Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,5 Výstupní výkon [W]: 24

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-8HP, 8-port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop, fanless, 70 Watt
 

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless, 19" •10/100/1000 Mb porty GbE • Easy prohlížeč založený spínač řízení • Rychlé a snadné

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
!! AKCE !! CQpoint CQ-C635 - router Wi-Fi 802.11N s odnímatelnou anténou, gigabit
 

Popis produktu: Bezdrátový přístupový bod/ gigabit router s podporou protokolu 802.11n, rychlostí přenosu až 300 Mbps a 4 LAN porty. Podporované standardy bezdrátové sítě: - IEEE 802.11n - IEEE 802.11g - IEEE 802.11b Rozhraní:

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel NWD6505, Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter, 802.11ac (150Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility wi
 

Dual-Band Wireless AC600 USB Adapter, 802.11ac (150Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, WPS button

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008P/E 8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports
 

Tichý osmiportový switch, funkce QoS a diagnostiky, ochrana proti přetížení PoE napájení, technologie Green Ethernet.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik ACMMCX pigtail cable for adding external antennas
 

MMCX-Nfemale pigtail cable for adding external antennas Fits R52nM, R52Hn R5SHPn and R52SHPn Right angle- not for RB751U or RB751G

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Xiaomi Mi Router 4C (White)
 

300 Mbps Mi Router 4C creates a reliable and really fast network using the powerful 802.11 n Wi-Fi technology. Up to 64 Devices The ram is 64MB and the rom is 16MB, which means it can carry up to 64 devices, and be a perfect choice for your smart hom

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT6A LSA 1U BK (3x8p) / VL
 

19" STP Patch panel DATACOM 24 port CAT.6A - 19" Stíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole LSA (krone) - 24 stíněných RJ45 portů - hloubka 11 cm - výška 1U - CAT.6A - horní zářez - barva černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 24xSC černá aretace plastovým klipem
 

19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Prachová záslepka pro RJ45 samec 10 kusů
 

Tato prachová záslepka od Delocku může ochránit konektory RJ45 na síťových kabelech od špíny nebo poničení. Specifikace • Barva: černá • Materiál: plast • Rozměry (DxŠxV): cca. 14,2 x 14,0 x 12,4 mm Obsah balení • 10 x prachová záslepka Balen

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UDM-Pro - UniFi Dream Machine Pro
 

UniFi Dream Machine Pro od Ubiquiti Networks je all-in-one řešení sítě do menších a středně velkých firem. Jedná se o velmi výkonné zařízení o velikosti 1U do 19" racku a kombinuje tyto funkce: Managovatelný 8-portový Gigabitový switch s jedním SFP/SFP+

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik napájecí adaptér 12V 1A
 

Napájecí zdroj 12V, 1A, 12W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 140 Napájení LED indikace: Ano Typ: Spínaný Výkon [W]: 12 Výstupní napětí [V

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
 

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch
 

Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link UE330 síťový adaptér, USB3.0, 1x 10/100/1000Mbps + USB hub 3x USB 3.0 porty
 

USB 3.0 3-portový hub & gigabitový ethernet adaptér 2 in 1 USB adaptér UE330 Přidává 3 dodatečné USB porty 3.0, které podporují přenosovou rychlost až 5Gbit/s, 10 krát rychlejší než USB 2.0 Přidává připojitelnost gigabitové ethernetové sítě podpo

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (pasivní 24V PoE, nebo 802.3af)
 

Ubiquiti UniFi AC Long Range je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz a 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+450 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a podobné prostory. ...

SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 
D-Link DGS-1008MP 8 Port Desktop Switch with 8 PoE Ports
 

Technical Specifications General Size 11-inch Desktop/Rackmount size, 1U height Number of Ports 8 10/100/1000 Mbps Ports Port Standards & Functions IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik napájecí adaptér 48V 2A
 

Hmotnost [g]: 428 Konstrukce: S napájecím kabelem Typ: Spínaný Výkon [W]: 96 Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 2

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu