Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ASUS USB-N10 NANO B1, Adaptér Wireless-N150 USB Nano, obousměrné bezdrátové propojení 150 Mb/s
 

Rychlý bezdrátový přenos pomocí Wi-Fi - Ideální Wi-Fi dongle pro streamování hlasu a online hraní. 150 Mb/s - vynikající připojení a vysokorychlostní Wi-Fi dongle Secure. Pokročilé zabezpečení - 64/128bitové standardy šifrování WEP, WPA, WPA2.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SX550X-16FT 8x 10 GE copper + 8x 10 GE SFP+ plus 1x GE OOB management
 

Stohovatelný přepínač s propracovanou správou, podporuje vybrané funkce na 2. a 3. vrstvě, obsahuje řadu bezpečnostních technologií pro neprůstřelnost svěřené sítě (např. SSL, ACLs, hostitelské VLAN, technologii Secure Core bránící DoS, a řadu dalších). R...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti ER-6P, EdgeRouter 6P
 

EdgeRouter 6P je 6portový Gigabitový router s 1 SFP portem. I přes své kompaktní provedení dokáže přenést až 3,4 milionu paketů za sekundu. Průlomový poměr cena / výkon Přes svoji nízkou pořizovací hodnotu je router vybaven mnoha funkcemi díky operačn

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Sponky RAPID 36/14 - 5000 ks
 

Náhradní spony 36/14 Metal do nastřelovacích kleští RAPID - 5000 ks.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2 port Multiflex TrunkVoice/Clear-channelData T1/E1 Module
 

SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
64-channel DSPmodule
 

SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Used Catalyst 6500Series 8-Port 10Gigabit EthernetModule
 

SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
UsedNexus 7000 -Supervisor, IncludesExternal 8GB Log Flash
 

SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
Ubiquiti LiteAP 5AC-16-120, LAP-120, 120°
 

LiteBeam LBE-5AC-16-120 je vysílací stanice s Gigabitovým LAN portem a integrovanou 16dBi sektorovou anténou s vyzařovacím úhlem 120°. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení š

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed Access Point
 

Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed Access Point - Wireless AX3600 Nuclias Access Point (With 1 Year License) - 4x4 80MHz, AX3600 2402Mbps + 1147Mbps (1024QAM) - Supports 1x 10/100/1000 Ethernet port - Support 1 x 10/100/1000/2500 Mbps Ether

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port
 

"5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port - 3 x 1000Base-T Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps - 2 x 1000Base-T PoE Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps - Ports 1 to 2 are PoE enabled, port 5 is PD port - Pass through 18W with 802.3at

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
pasivní Gigabit PoE adaptér, 24V 0,5A, zemněný s napájecím kabelem
 

HS12-2400 je pasivní, Gigabitový, stabilizovaný PoE adaptér s uzemněním, indikační LED, výstupním napětím 24V a max. proudem 0.5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Napětí je vedeno na těchto pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Součástí balení je napájecí 3-pinový

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SX350X-24 24-port 24x 10G 10GBase-T Switch 4x 10G SFP+ ports
 

High-performance 10 Gigabit Ethernet 24x 10G 10GBase-T copper ports 4x 10G SFP+ ports (combo with 4 copper ports) 1x 1G management port

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SX350X-12 12-port 12x 10G 10GBase-T Switch 2x 10G SFP+ ports (combo with 2 copper ports)
 

2× 10G 10GBase-T Switch, 2× 10G SFP+ ports (combo with 2 copper ports).

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SX350X-08 8-port 8x 10G 10GBase-T Switch 2x 10G SFP+ ports (combo with 2 copper ports)
 

8x 10G 10GBase-T copper ports 2x 10G SFP+ ports (combo with 2 copper ports) 1x 1G management port

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology DS720+ +EW201, rozšířená záruka 5 let
 

Hardware CPU Intel Celeron J4125 4-core 2.0 GHz, burst up to 2.7 GHz Hardware encryption engine Yes (AES-NI) Memory 2 GB DDR4 onboard (expandable up to 6 GB)5 Compatible drive type • 2 x 3.5" or 2.5" SATA HDD/SSD (drives not included) • 2 x M.2 2280

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS420+ RAID 4xSATA server, 2xGb LAN
 

Vysoce výkonné zařízení NAS s funkcí zrychlení mezipaměti SSD Zařízení Synology DS420+ je určeno pro nadšence do IT a domácí uživatele. Zařízení DS420+, vybavené dvoujádrovým procesorem a vestavěnými sloty M.2 NVMe 2280 SSD pro zrychlení mezipaměti, je i

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba IOn 1930 8G 2SFP Switch
 

Seven advanced smart managed Layer 2+ Gigabit switches for high-performance connectivity. Non-PoE and Class 4 PoE (i.e. PoE+) 8-, 24- and 48-port models for deployment flexibility. 1G/10G SFP+ ports on 24-and 48-port models for fiber connectivity. Arub

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS420+ +EW201 RAID 4xSATA server, 2xGb LAN
 

Vysoce výkonné zařízení NAS s funkcí zrychlení mezipaměti SSD Zařízení Synology DS420+ je určeno pro nadšence do IT a domácí uživatele. Zařízení DS420+, vybavené dvoujádrovým procesorem a vestavěnými sloty M.2 NVMe 2280 SSD pro zrychlení mezipaměti, je i

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RBMetalG-52SHPacn
 

RBMetalG-52SHPacn je nový, kompletně vodotěsný, robustní a vysoce výkonný RouterBOARD určený pro montáž přímo na anténu s N female konektorem. Nový model sjednocuje 2 dřívější produkty do jednoho a rádiová část nyní pracuje jak ve 2.4 tak i v 5GHz pásmu s...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
3-year Next business day warranty for TS-453BU-RP-4G in CZ & SK
 

3-year Next business day warranty for TS-453BU-RP-4G in CZ & SK

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco Cisco ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
 

WAN připojení Ethernet WAN Ano Počítačová síť Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Připojení na síť Ethernet Ano Technologie kabeláže 10/100/1000Base-T(X) Přenosová rychlost sítě Ethernet 10,100,

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Cisco Cisco ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
 

WAN připojení Ethernet WAN Ano Počítačová síť Síťové standardy IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet Připojení na síť Ethernet Ano Tec

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP RAM-4GDR4A0-UD-2400
 

QNAP RAM-4GDR4A0-UD-2400

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP RAM-8GDR4A0-UD-2400
 

RAM-8GDR4A0-UD-2400

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP RAM-16GDR4A0-UD-2400
 

TS-873U/873U-RP, TS-1273U/1273U-RP, TS-1673U/1673U-RP, TS-x32XU series

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT6 LSA 1U BK (3x8p) / VL
 

19" STP Patch panel DATACOM 24 port CAT.6 - 19" Stíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole LSA (krone) - 24 stíněných RJ45 portů - hloubka 11 cm - výška 1U - CAT.6 - horní zářez - barva černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch panel 19" STP 24 port CAT6A LSA 1U BK (3x8p) / VL
 

19" STP Patch panel DATACOM 24 port CAT.6A - 19" Stíněný patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pole LSA (krone) - 24 stíněných RJ45 portů - hloubka 11 cm - výška 1U - CAT.6A - horní zářez - barva černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router
 

Dvoupásmový bezdrátový provoz AC19001 802.11ac Wave 2, MU-MIMO, WPA3 zabezpečení Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa a Google Assistant Gigabit WAN a 4 x Gigabit LAN porty Rychlá a výkonná síť pro každou domácnost. Užívejte si kvalitní Wi-Fi s nej

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
APC Easy Rack PDU Temperature & Humidity Sensor
 

Easy Rack PDU environmental sensor that monitors temperature and humidity in your Data Center or Network Closet.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UAP-AC-SHD - UniFi Wave2 AC AP, Security and BLE, 5-Pack
 

Rozšiřte svoji síť pomocí UAP-AC-SHD accesspointu s dedikovaným bezpečnostním radiem z dílny Ubiquiti. Zařízení je součástí kompletní řady výrobků UniFi, podporuje standardy 802.11a/g/b/n/ac/ac-wave2, kdy používá jak pásmo 2.4 GHz, tak i 5 GHz. K podpořen...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Kryt FTTX, prázdný pro 4x SC SX, LC DX povrchová montáž a na DIN lištu
 

Digitus Kryt FTTX, prázdný pro 4x SC SX, LC DX povrchová montáž a na DIN lištu Kryt FTTX pro spojování vláken, ukončení, skladování a připojení v kompaktním ochranném krytu Ideální připojovací krabice pro kabely z optických vláken v oblasti FTTX / F

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Kryt FTTH, 4x SC (APC) SX povrchová montáž a na DIN lištu
 

FTTH enclosure, with 4x SC (APC) SX adapter surface and DIN-rail mount FTTX housing for fiber splices, terminations, storage and connections in a compact protective housing Ideal connection box for fiber optic cables in the area of FTTX / FTTH Suit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS FTTH Distributor Micro spojovací box pro 4 x SC SX / 4 x LC DX
 

Micro Fiber Optic Enclosure 4-8x fibers, w/o adapters for 4x SC SX, 4x LC DX Micro Splice Distributor for 4 x SC Simplex, 4 x LC Duplex Plug Connections Suitable for splice or plug connections For 4 x SC Simplex plug connections (4 fibers) For 4 x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS FTTH Micro Spojovací box Box pro 12 (24) x spojení s kazetou
 

DIGITUS FTTH Micro Spojovací box Box pro 12 (24) x spojení s kazetou Krabice pro mikrokontakty, která je vhodná pro přidržení až 24 spojů, zahrnuje kazetu a držák sestavy Vhodné pro až 24 spojovacích spojů Vhodné pro montáž na zeď Včetně dvou drž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Unibox pro montáž na stěnu velký 445 x 445 x 95 mm, šedá (RAL 7035)
 

Digitus Fiber Optic Unibox pro montáž na stěnu velký 445 x 445 x 95 mm, šedá (RAL 7035) Kompaktní spojovací krabice pro montáž na zeď Až 192 vláken Kabelové vstupy nebo výstupy na horní a spodní straně s pryžovými pásy Uzamykatelné (včetně 2x klíč

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Unibox pro montáž na stěnu střední 280 x 320 x 54 mm, šedá (RAL 7035)
 

Digitus Fiber Optic Unibox pro montáž na stěnu střední 280 x 320 x 54 mm, šedá (RAL 7035) Kompaktní spojovací krabice pro montáž na zeď Až pro 48 vláken Kabelové vstupy nebo výstupy na horní a spodní straně s pryžovými pásy Uzamykatelné (včetně 2x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Unibox malý 265 x 150 x 55 mm, šedá (RAL 7035)
 

Digitus Fiber Optic Unibox malý 265 x 150 x 55 mm, šedá (RAL 7035) Kompaktní spojovací krabice pro montáž na zeď Až pro 24 vláken Kabelové vstupy nebo výstupy na horní a spodní straně s pryžovými pásy Uzamykatelné (včetně 2x klíčů) Robustní ocelo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Adaptérová deska pro DN-96800L-2, šedá (RAL 7035) 48x SC-SX, LC-DX, E2000-SX
 

Adapter plate for DN-96800L-2, grey (RAL 7035) 48x SC-SX, LC-DX, E2000-SX Compact mount for fiber optic couplings For 48x SC Simplex, LC Duplex, E2000 Simplex Easy attachment by snapping into Unibox Sturdy cold-rolled sheet steel The adapter plat

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu