Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ubiquiti USW-FLEX - UniFi Switch Flex
 

USW-FLEX je 5-portový venkovní Gigabitový switch s možností PoE-In a PoE-Out na 4 portech. Switch umožňuje na výstupních portech aktivní napájení typu 802.3af, což dává celkově 15.4W na každém portu. Univerzální montáž USW-Flex lze instalovat vodorovn

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Turris Omnia LTE KIT pro modely RTROM01-xx (LTE modem, antény, kabely)
 

Upgradujte svůj Turris Omnia na LTE router pomocí LTE KITu, který se skládá z miniPCI-E kartičky (typ QUECTEL EC25-E), dvou všesměrových GSM antén a dvou pigtailů. Instalace není nijak složitá a ke složení je potřeba pouze křížový šroubovák. Otvory pro uc...

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
QNAP TS-1283XU-RP-E2124-8G NAS Server, Intel Xeon E-2124 3,3 GHz/8GB/1x HDD HP/2xGL+2xSFP+/USB 3.0/R0,1,5,6/x240W/2URACK
 

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Podnikový NAS TS-1283XU-RP s procesorem Intel® Xeon® E a pamětí až 64 GB DDR4 ECC (Error Correcting Code) nabízí výkon na úrovni serv

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, venkovní -40°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost proti mr...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

ML-S31D-20-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je ur

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

ML-S+31D-10-HP je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo Aruba

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel Multy Plus WiFi System (Single) AC3000 Tri-Band WiFi
 

Multy Plus WiFi System (Single) AC3000 Tri-Band WiFi Flexibilní nasazení díky 5 možnostem montáže Zařízení Multy svým kompaktním provedením nabízí různé možnosti instalace ve vašem prostředí. Svoboda volby Zařízení Multy se dokonale hodí do každéh

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
TP-Link CPE605 - Venkovní klientská jednotka, 5GHz, 23dBi, 150Mbps
 

Popis produktu 5GHz 150Mbps 23dBi Outdoor CPE CPE605 Up to 150Mbps on 5GHz wireless data rates 23dBi high-gain directional antenna and a dedicated metal reflector, ideal for long-distance application Excellent beam directivity, improved latency and n

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link LS108G gigabitový switch
 

RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Ocelové pouzdro, desktopová konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stěnu

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Planet FSD-504HPV2, POE SWITCH 5X 10/100, 4X 802.3AT <60W, EXTEND MÓD 10MB/S DO 250M, EXTERNÍ DC, FANLESS
 

Planet FSD-504HPV2, POE SWITCH 5X 10/100, 4X 802.3AT <60W, EXTEND MÓD 10MB/S DO 250M, EXTERNÍ DC, FANLESS 5-ti portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 60W. Extend mód

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DSR-1000AC Wireless AC Unified Services VPN Router
 

General Ethernet Interface * 2 10/100/1000 Mbps WAN Ports * 4 10/100/1000 Mbps LAN Ports Wireless Interface * 802.11 ac/a/b/g/n (Concurrent dual band) * 3 Detachable 2 dBi Omni-Directional Antennas USB 2.0 Port : 2 Console Port:

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco RV134W VDSL2 Wireless-AC VPN Router
 

Secure your home office or small business network easily with our newest wireless router. The RV134W is a wireless 802.11ac model that includes both very-high-data-rate digital subscriber line 2 (VDSL2) and Ethernet WAN ports. Ideal for home offices or sm...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock anténní adaptér SMA jack bulkhead > CRC-9 90° plug 200 mm
 

Use this adapter to connect components of the radio frequency technology together. Specifikace • SMA Jack bulkhead • CRC-9 90° plug • Cable length: 200 mm • Cable type: RG-174 • Cable colour: black • Cable diameter: 2.8 mm • Cable attenuation: 0.29 dB @ ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN Twin Antenna 2 x MHF 802.11 ac/a/h/b/g/n 5 dBi 500 mm PCB internal self adhesive
 

• Anschluss: 2x Miniature RF Coaxial Connector MHF (I-PEX), kompatibel zu U.FL-LP-068 (Hirose) • PCB WLAN Antenne intern - 5,150 - 5,850 GHz - 2,400 - 2,500 Ghz • Gain: 5 dBi • Betriebstemperaturbereich: -10 °C ~ 55 °C • Abmessungen: L/B/H 61,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Desktop Patch Panel 12 Portů Cat.6A černý
 

Tento patch panel od Delocku může být namontován např. na zeď. Za pomocí zářezového nástroje můžete v LSA blocích instalovat až osm ethernetových kabelů. Specifikace • Konektory: externí: 12 x RJ45 jack interní: 12 x LSA bloky • Nástěnná montáž • ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Desktop Patch Panel 8 Portů Cat.6A šedý
 

Tento patch panel od Delocku může být namontován např. na zeď. Za pomocí zářezového nástroje můžete v LSA blocích instalovat až osm ethernetových kabelů. Specifikace • Konektory: externí: 8 x RJ45 jack interní: LSA bloky • Nástěnná montáž • Stíněn...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock 10” Patch Panel 12 Portů Cat.6A 0.5 U černý
 

Tento Patch Panel od Delocku může být namontován do 10” racku. V LSA blocích můžete instalovat až dvanáct síťových kabelů za pomocí zařezového nástroje. Malá konstrukční výška umožňuje velkou hustotu portů. Specification • Konektory: externí: 12 x R...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock 10” Patch Panel 12 Portů Cat.6A 0.5 U šedý
 

Tento Patch Panel od Delocku může být namontován do 10” racku. V LSA blocích můžete instalovat až dvanáct síťových kabelů za pomocí zařezového nástroje. Malá konstrukční výška umožňuje velkou hustotu portů. Specification • Konektory: externí: 12 x R...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Wall Outlet 3 Port compact
 

Tato zásuvka Delock může být nainstalována na zeď nebo na krabici s roztečí děr 60 mm. Díky standardizovaným rozměrům je vhodná pro snadnnou montáž tří Keystone modulů. Poznámka Díky designu mohou být použity jen keystone modul max. šířky 18.2 mm.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock 10” Keystone Patch Panel 12 Port metal black
 

Tento Patch Panel od Delocku může být namontován na 10” rozvaděč. Se standardizovanými rozměry je vhodný pro snadnou montáž dvanácti Keystone modulů. Poznámka Vzhledem ke konstrukci lze namontovat pouze keystone moduly o maximální šířce 18.0 mm.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZMODO 720P Wifi Mini NVR kit 4CH kamerový systém, 1TB HDD, recorder + 4x IP kamera
 

Technická podpora na tel. 800 118 629 Zmodo Mini NVR systém je unikátní a kompletní řešení vše v jednom, díky němuž můžete nahrávat a vzdáleně sledovat vše, co děje v okolí vašeho domova a důležitých prostor. Díky bezdrátové technologii je určen všem,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
WD My CLOUD EX 2 ULTRA, 12 TB (2x6TB) 3,5", RJ45, NAS
 

Toto vysoce výkonné řešení NAS (Network Attached Storage) vám umožní mít média v bezpečí na jednom místě a přistupovat k nim odkudkoli. S My Cloud EX2 Ultra budete moci automaticky synchronizovat obsah počítačů, snadno sdílet soubory a složky a využívat n...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT, hAP ac, 5x LAN, 2.4+5Ghz, 802.11b/g/n/ac, ROSL4, USB, 1x SFP
 

Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac případně RB962UiGS-5HacT2HnT v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. Rádiová část 2.4 i 5 GHz podporuje až 3x3 MIMO....

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj
 

Díky implementaci RB921 (s podporou 802.11ac protokolu) do stávající 5GHz sektorové mANT antény vznikla nová vysílací jednotka určený pro ISP providery, ideální pro připojení klientů na delší vzdálenosti. Uvnitř sektorové antény se nachází velmi výkonn

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Nástavec na stožár "I", výška 120 cm, d=28mm s vinklem + rozteč děr pro 1 třmen 100 mm
 

Nástavec na stožár o průměru 28mm, výškou 120cm a jedním třmenem pro uchycení na trubku o průměru 25 až 89mm. Nástavec má povrchovou úpravu galvanickým zinkem. Hmotnost [kg]: 2,2 Počet uchycení na stožár: 1 Povrchová úprava: Galvanický zinek Prům

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC LITE, 5-Pack, PoE není součástí balení
 

Ubiquiti UniFi AC Lite je cenově nejpřijatelnější 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 2x2 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+300 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a podobné p...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB3011UiAS-RM, montáž do 19" racku, napájecí adaptér, RouterOS L5
 

RB3011 je nástupce RB2011 jakožto hojně využívaného ve středně velkých firmách a také u ISP providerů pro menší vysílače. Jako první RouterBOARD bude mít RB3011 novou architekturu procesoru typu ARM s daleko vyšším výkonem než u předchozího modelu. RB3

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock modulární nástěnná zásuvka 2-portová Cat.6A LSA
 

Tato network nástěnná zásuvka od Delocku může být nainstalována pod omítku nebo na omítku do krabice o průměru 60 mm. LSA bloky mohou být použity se zářezovým nástrojem; horizontální posuv kabelu umožňuje flexibilní instalaci. Specifikace • Konektory

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock DAB+ Antenna SMB Plug 23 dBi active omnidirectional black adhesive mounting outdoor
 

This active DAB + antenna is designed to receive digital broadcasting DIGITAL RADIO. The integrated amplifier improved the reception signal. Specification • Connector: SMB plug • Frequency range: 174 ~ 240 MHz • Gain: 23 dBi • Impedance: 50 Ohm • VSWR:...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock DAB+ Antenna F Plug 0 dBi omnidirectional with magnetical stand fixed black
 

This DAB + antenna is designed to receive digital broadcasting DIGITAL RADIO. Specification • Connector: F plug • Frequency range: 174 ~ 240 MHz • Gain: 0 dBi • Impedance: 50 Ohm • VSWR: 2.0:1 • Operating temperature: -10 °C ~ 70 °C • Cable type: RG-17...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock DAB+ Antenna F Plug 21 dB active omnidirectional with magnetical stand fix black
 

Description This active DAB + antenna is designed to receive digital broadcasting DIGITAL RADIO. The integrated amplifier improved the reception signal. Specification • Connector: F plug • Frequency range: 174 ~ 240 MHz • Gain: 21 dBi • Impedan

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, připojení bez použití nářadí
 

DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, shielded, Class Ea, RJ45 to LSA Tool Free Connection Best performance and link quality for your network CAT 6 Class EA for up to 500 MHz Tested acc. Permanent Link Class EA ISO/IEC 11801-AMD 2 (2009-04) Qualified for 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 2U jednostranná plastová lišta
 

Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 2U - plastová lišta z přední strany - barva šedá Nedílnou součástí balení jsou montážní sady M6 pro montáž do rozvaděče.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 3 m
 

samec • Pasivní, nízká spotřeba energie •...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1510-52X 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+ and 2 SFP ports (smart fans)
 

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeb

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link HP-601AV/E Základní sada PowerLine AV2 1000 Gigabit Starter Kit
 

Technické parametry Obecné Rozhraní PowerLine Elektrická zástrčka (podle země prodeje) Rozhraní ethernetu Port RJ-45 gigabit ethernetové sítě LAN Funkce Standardy IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 1901 HomePlug

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu