Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link UB400 - Bluetooth 4.0 Nano USB Adapter, Nano Size, USB 2.0
 

Bluetooth 4.0 – Používá nejnovější technologii Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie (BLE) a je zpětně kompatibilní s technologií Bluetooth V3.0 / 2.1 / 2.0 / 1.1 Driver zdarma – Plug and Play pro Win 8, Win 8.1, a Win 10 Nano rozměr – Mimořádně malý

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel NWA210AX, Single Pack 802.11ax AP incl Power Adaptor,Multigig Port, EU and UK, Unified AP, ROHS
 

Výhody WiFi 6 pro všechny uživatele Přístupový bod NWA210AX přináší výhody nového standardu WiFi 6 všem uživatelům. Díky jeho šesti prostorovým streamům (4x4:4 v pásmu 5 GHz, 2x2:2 v pásmu 2,4 GHz) a kompatibilitě s technologiemi OFDMA a MU-MIMO bude vaš

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Adapter RJ45 female > RJ45 female panel-mount Cat.6 UTP
 

This adapter enables you to extend a network connection and can be used to connect various devices. The female port can be attached with two screws, e.g. to a slot bracket, a cable duct or an enclosure with the corresponding opening. This can be used to i...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS 1-Port. USB 2.0 - Multifunkční Síťový server
 

DIGITUS 1-Port. USB 2.0 Multifunkční Síťový server 3v jednom - Printserver , NAS , Síťový USB Hub • Tiskový server - ideální pro multifunkční tiskárny • NAS - připojte paměťové moduly a proměte jej v Network Attached Storage. Přístup k datúm pře

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer C20 dual router, 4x LAN, 300Mbps/2,4GHz+433Mbps/5GHz, 3x pevná anténa AC750
 

Bezdrátový router s duálním pásmem AC750 Archer C20 Podporuje standard 802.11ac – další generace Wi-Fi Simultánní 2,4GHz 300Mbit/s a 5GHz 433Mbit/s připojení, celková dostupná šířka pásma 733 Mbit/s 2 externí antény poskytují stabilní všesměrový s

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1008D Switch 8xTP 10/100Mbps
 

8portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1008D 8 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přeno

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Solarix 10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý samořezný
 

Samorezné keystony Solarix se vyznacují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zarezávací nástroj. Tyto keystony bez problému splnují parametry specifikované v mezinárodních standardech strukturované kabeláže ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TD-W9960 - 300Mbps Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router, 4x LAN, Annex A/B
 

Popis produktu Technologie VDSL2 poskytuje širokopásmovou rychlost VDSL až 100Mbps současně v obou směrech. Integrovaný port DSL podporuje všechny standardní připojení DSL (VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL) pro kompatibilitu s většinou ISP. Obsah balení Z

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PC Engines napájecí adaptér 12V, 2A, konektor 5.5 x 2.5mm
 

AC12VEUR2 je speciální napájecí adaptér s atypickým konektorem 5.5 / 2.5mm určeným pro jednotky ALIX1 a APU s tímto konektorem. Napájecí adaptér má maximální výkon 24W, výstupní napětí 12V a proud 2A. Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul F samice > F samice
 

F samice (

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1005D Switch 5xTP 10/100Mbps
 

5portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1005D 5 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přeno

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC PRO (802.3af PoE/802.3at PoE+)
 

Ubiquiti UniFi AC Pro je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1300+450 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky voděodolnému provedení i ven...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1U panel pro správu kabelů 5x kabelové kroužky 40x60 mm, barva šedá (RAL 7035)
 

19“ Panel, Cable Manager, Blank Panel

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
 

•Plug and Play operation 8 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with m

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Metalický Typ vidu - Rychlost

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6A Keystone Jack, stíněný, re-embedded připojení bez nářadí
 

Modulární keystone konektor pro montáž bez použití nářadí. Nestíněný. Odpovídá kategorii CAT6, vyšší třída Class E, certifikováno pro DeEmbedded strukturovanou kabeláž. DIGITUS CAT 6 De Embedded Keystone Jack Unshielded, RJ45 to LSA Tool free • Te

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WA850RE 300Mbps Universal Wireless N Range Extender
 

Univerzální bezdrátový extender 300 Mbit/s TL-WA850RE Režim extenderu posiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná nebo kabelově obtížně připojitelná místa Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce umožňuje snadnou insta

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
AXAGON ADE-TR, USB-A 3.2 Gen 1 - Gigabit Ethernet síťová karta, auto instal, titanově šedá
 

Externí síťová karta AXAGON ADE-TR snadno přemění USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) port na Gigabit Ethernet port. Je kompatibilní s rychlostmi 10/100/1000 Mbit/s. Gigabitová síťovka rozšíří počítač o rychlé a stabilní síťové připojení, doplní chybějící síťový R

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DiskStation DS420j, 4x SATA server, 1x 1Gb LAN
 

Synology strives to enhance the performance of our NAS with every software update, even long after a product is launched. For enterprises and users that demand uncompromising performance from their servers, check the figures below to find the most suitabl...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
 

The 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides Gigabit ports for easy expansion of your network and a quick way to up...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WR940N 450Mbps Wireless LAN Router
 

Bezdrátový N router 450 Mbit/s TL-WR940N Rychlost bezdrátového připojení 450 Mbit/s je ideální pro aplikace citlivé na přerušení, např. pro vysílání datového proudu HD videa Tři antény zvyšují robustnost a stabilitu bezdrátového připojení Snadné

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Solarix 19" Neosazený univerzální panel Solarix 24 portů 1U pro CAT5E a CAT6 keystony Solarix
 

Tento neosazený patch panel s oznacením SX24M-0-STP-BK-UNI je univerzální modulární patch panel, který je urcen pro 24 keystonu strukturované kabeláže Solarix. Panel je kompatibilní s keystony z produktových rad Solarix - kategorie 5E, Solarix - kategorie...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km
 

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN725N Wireless USB mini adapter 150 Mbps
 

Bezdrátový nano USB adaptér N s rychlostí 150 Mbit/s TL-WN725N Elegantní miniaturní design umožňuje po zapojení adaptéru jeho ponechání v USB portu notebooku Rychlý bezdrátový přenos s rychlostí až 150 Mbit/s je ideální pro streaming videa a inte

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS220+
 

Technické údaje Hardware CPU Intel Celeron J4025, dvoujádrový, 2,0 GHz, zrychlení až 2,9 GHz Systém hardwarového šifrování Ano (AES-NI) Paměť Vestavěné 2 GB paměti DDR4, rozšiřitelné až na 6 GB3 Kompatibilní typ disku 2 x 3,5" nebo 2,5" SATA HDD/SS

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080P White
 

The dual motorhead enables the camera to rotate and capture a full 360° horizontal view and 96° vertical view. The camera's shockproof design and quiet motor allow the rotation to remain smooth and silent. The all-new low-light true color technology allo

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik U.fl - SMA female pigtail for wAP R
 

U.fl-SMA female pigtail, that can be used to connect your LTE card to an external antenna if you are using wAP R kit (there are special openings in the enclosure of the wAP R, designed for these pigtails)

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch
 

Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the capaci

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105 switch 5xLan 10/100/1000Mbps, kovový
 

5portový stolní switch 10/100/1000 Mbit/s TL-SG105 5 portů 10/100/1000 Mbit/s RJ45s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Kovový kryt, stolní nebo nástěnné provedení Podpora

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1008D Switch 8xTP 10/100/1000Mbps, plastový
 

8portový gigabitový stolní switch TL-SG1008D 8 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 80 % Plastový obal, stolní nebo nástěnné provedení Zapojen

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBD52G-5HacD2HnD-TC, hAP ac2, 5x GLAN, 2.4+5Ghz, 802.11b/g/n/ac, ROSL4, USB, PSU, indoor
 

The hAP ac2 is a Dual-concurrent Access Point, that provides Wifi coverage for 2.4 GHz and 5 GHz frequencies at the same time. Five 10/100/1000 Ethernet ports provide Gigabit connections for your wired devices, and USB can be used for external storage or ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS-105B, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop
 

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umož

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, připojení bez použití nářadí
 

DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, shielded, Class Ea, RJ45 to LSA Tool Free Connection Best performance and link quality for your network CAT 6 Class EA for up to 500 MHz Tested acc. Permanent Link Class EA ISO/IEC 11801-AMD 2 (2009-04) Qualified for 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý
 

kovový panel s kovovovými úchyty DIGITUS 19" 1U cable management panel 5x rings, Color black RAL 9005 Suitable for all 19" applications in every DIGITUS 19" cabinet. Insertable for cable management. • fixing at 19" mounting angles • sheet st

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Power-over-Ethernet sada, pasivní PoE set
 

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napáj

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-52 L2/L3 Smart+ switch, 48x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
 

48 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 104 Gbps - Advance power saving features – Max power consumption 43.50 Watts - Fanless design - Ha

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
TP-Link Powerline ethernet TP-Link TL-PA4010 Starter Kit (2ks) nano adaptér (500 Mbps)
 

TL-PA4010KIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptéry do elektrických zásuvek a okamžitě tak vytvořit síťovou infrastruktu...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Spojovací krabice pro síťový kabel Cat.6A LSA STP
 

Popis S touto spojkou od Delocku mohou být spojeny dva síťové kabely bez konektorů, aby se mohly rozšířit a nebo opravit. Specifikace • Konektor: 2 x LSA blok • Stíněný (STP) • Cat.6A specifikace • TIA-568A/B pinout • Robustní kovové pouzdro

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Keystone Solarix CAT5E STP RJ45 samořezný
 

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez problémů splňují parametry specifikované v mezinárodních standardech strukturované kabeláže ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu