Parametrické vyhľadávanie


 

184

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Switche:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Switche



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear INSIGHT 1G-28P-POE+SFP+ CLOUD SWCH
 

GC728X Firemní 28portový switch se vzdálenou správou Funkce Přepínač GC728X kombinuje 24 gigabitových ethernetových portů, dva SFP gigabitové ethernetové porty a dva SFP+ desetigigabitové fiber porty, jenž nabízejí malým a středním firmám maximální

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis NSWH8P100BK - Síťový přepínač | 8 Porty | 1 Gb/s | Kontrolky LED
 

Chytrá domácí síť se nikdy nepřestane rozrůstat: rozšiřte počet síťových připojení pomocí tohoto Nedis® Gigabitového Síťového Přepínače s Osmi Porty.Tento spínač, který je vybaven osmi porty a nabízí dalších sedm pro kabelová síťová zařízení, dosahu...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG550X-24-K9-EU Switch: L3 managed, 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable
 

Výkonný síťový přepínač, který je řízený a podporuje stohování. Umožňuje mimo jiné automaticky nakonfigurovat optimální zabezpečení zařízení, kvalitu služby (QoS) a dostupnost na daném portu. Podporuje protokol Simple Network Management Protocol (SNMP) i ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG550XG-8F8T 16-Port 10G Stackable Managed Switch
 

8 Ten Gigabit Ethernet 10GBase-T copper port 8 Ten Gigabit Ethernet SFP+ (dedicated) 1 Gigabit Ethernet management port Capacity in mpps (64-byte packets) 238,08 Switching Capacity (Gbps) 320

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Linksys 8-Port Desktop Gigabit Switch (LGS108)
 

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch o

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DGS-3630-52TC/SI 44-port GE and 4-port Combo 4-port Combo 1000BaseT/SFP plus 4 10GE SFP+
 

Functions & Features High Availability and Flexibility 44 10/100/1000BASE-T ports or 20 SFP ports 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports 4 10 GbE SFP+ uplink ports Switch Resource Management (SRM) for flexible management of system re

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W
 

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless Inteligentní funkce Pomocí webu řízené PoE gigabitové switche řady GS1200 umožňují jednoduché ří

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-05PD 5-Port Gigabit PoE Smart Switch with 1 PD port
 

Popis D-Link DGS-1100-05PD je kompaktní 5-portový 10/100/1000M Smart Managed switch napájený přes PoE dle standardů 802.3af/802.3at, nelze napájet pomocí externího adaptéru či ze zdroje 230V. Switch podporuje funkci PoE Pass Through pro napájení až dvou

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink PoE switch PSAT-19-16P-250, 18x LAN/16x PoE 250m, 1x SFP, 802.3af/at, 150W, 10/100Mbps
 

PSAT-19-16P-250 je 19 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájí zařízení podporující PoE normu 802.3af/at (max.30W / port) a to na portech 1 až 16. Porty č.17 a 18 podporují rychlost přenosu 10/100/1000 Mbps sloužící jako uplink a nepod...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1820 8G PoE+ (65W) Switch - J9982A
 

Přehled - Management: Smart managed - Layer 2: L2 switching - 4x 10/100/1000 RJ45 porty + 4x 10/100/1000 PoE+ RJ45 porty - Budget: 65W PoE+, (IEEE 802.3at) - Bezventilátorové provedení pro tichý chod - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí bale

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompati

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S31D-40 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 40km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompa

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-30PS L3 Stackable Managed PoE switch, 24x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 24 Gigabit portů 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájení PoE+ dle 802.3at (max. 30W na port) a a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-30S L3 Stackable Managed switch, 24x SFP, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 24 Gigabit SFP slotů a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 10GBase-T RJ-45 a čtyři dvourychlostní porty 1G/10G SFP+ umožňují flexib

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-30TS L3 Stackable Managed switch, 24x GbE, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 24 Gigabit portů 10/100/1000M RJ-45 a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 10GBase-T RJ-45 a čtyři dvourychlostní porty 1G/10G SFP+

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-54PS L3 Stackable Managed PoE switch, 48x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 48 Gigabit portů 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájení PoE+ dle 802.3at (max. 30W na port) a a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-54S L3 Stackable Managed switch, 48x SFP, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 48 Gigabit SFP slotů a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 10GBase-T RJ-45 a čtyři dvourychlostní porty 1G/10G SFP+ umožňují flexibil

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-54TS L3 Stackable Managed switch, 48x GbE, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 48 Gigabit portů 10/100/1000M RJ-45 a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 10GBase-T RJ-45 a čtyři dvourychlostní porty 1G/10G SFP+ um

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 12PT 10G/MULTI-GIG WEB MANAGED PLUS
 

Product Number : XS512EM 100M/1G/2.5G/5G/10G RJ-45 copper ports: 12 SFP+ Ports: 2 (shared) Form Factor: Rackmount Packet buffer memory: 3MB Bandwidth: 240Gbps MAC Address database size: 32K VLAN (# supported):

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch - JG962A
 

Smart web-managed Gigabit Ethernet PoE+ enabled switch with 28 total ports: 24-ports PoE+ Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10GBASE-T and 2-ports SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, 802.1X network login. PoE+ power budget 370W. True stacking. Ports: (24) RJ

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG350-28SFP 28-port Gigabit Managed SFP Switch
 

Funkce managementu Typ přepínače Managed Přepínač vrstev L2/L3 QoS Ano ARP inspekce Ano Podpora pro multicast Ano Tlačítko reset Ano Správa prostřednictvím webového rozhraní Ano Možnosti připojení Počet přepínaných ethernetových por

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Cisco SG250-10P 10-port Gigabit PoE Switch, PoE+ 62W/8 ports
 

8 10/100/1000 PoE+ ports with 62W power budget 2 Gigabit copper/SFP combo ports with 60W PoE powered device support Besides AC power, compact switch models can work as PoE powered device (PD) and be powered by PoE switches connected to the uplink por

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG350-28P 28-port Gigabit POE Managed Switch, PoE 195W/24 ports
 

Vysoce výkonný přepínač vhodný do firemních sítí s 26x (10/100/1000 Mbps) RJ-45, 2× SFP a 2× kombo mini-GBIC porty a USB slotem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise Class
 

Cisco SFP-10G-SR-S Module (S-Class) The Cisco 10GBASE-SR module supports a link length of 26 meters on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300-meter link lengths are possible.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
 

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, passive

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SF250-48 48-port 10/100
 

48 10/100 ports 2 Gigabit copper/SFP combo + 2 SFP ports

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG355-10P 10-port Gigabit POE Managed Switch PoE+ 62W/8ports, rack-mountable
 

8 10/100/1000 PoE+ ports with 62W power budget 2 Combo mini-GBIC ports Power dedicated to PoE 62W, number of PoE ports 8 In addition to AC power, compact switch models can work as PoE powered devices and be powered by PoE switches connected to the

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG250-26HP 26-port Gigabit PoE Switch, PoE+ 100W/24 ports
 

24 10/100/1000 PoE+ ports with 100W power budget 2 Gigabit copper/SFP combo ports Funkce managementu Typ přepínače Managed Přepínač vrstev L2 QoS Ano Podpora pro multicast Ano Správa prostřednictvím webového rozhraní Ano Výpis událost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
 

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)
 

CRS305-1G-4S+IN je kompaktní, přesto velmi výkonný switch, který má čtyři SFP+ porty s rychlostí 10 Gbps/port. Zařízení má také kromě optických portů i jeden Gigabitový ethernet s podporou POE IN pro snadný přístup k zařízení, konfiguraci zařízení nebo ja...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking S3048-ON DNOS9 48x 1GbE 4x SFP+ 10GbE ports Stacking IO to PSU air 1x AC PSU
 

Dell Networking S3048-ON DNOS9 48x 1GbE 4x SFP+ 10GbE ports Stacking IO to PSU air 1x AC PSU Dell Networking S3048-ON Accelerate applications in high-performance environments with a low-latency ToR switch that features 48 x 1GbE and 4 x 10GbE ports, a

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SF220-48 48-Port 10/100 Smart Plus Switch
 

-48 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Switching capacity: 10.12 Mpps ¦ Forwarding perfo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SF220-48P 48-Port PoE 10/100 Smart Plus Switch, PoE+ 375W/48ports
 

-48 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) PoE and PoE+ Switching capacity: 10.12 Mpps ¦ Fo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch, PoE 100W/12 ports
 

24-Port PoE Gigabit Switch, bez managementu.

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Cisco SG250X-24 26-port Gigabit Switch with 10G Uplinks
 

Přepínače řady Cisco 250 poskytují pokročilou sadu funkcí, kterou vyžadují rostoucí podniky a vyžadují aplikace a technologie s vysokou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a opt...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG250X-24 26-port Gigabit Switch with 10G Uplinks, PoE+ (24 ports, 195W)
 

Výkonný síťový přepínač s podporou technologie PoE, který je řízený. Umožňuje mimo jiné automaticky nakonfigurovat optimální zabezpečení zařízení, kvalitu služby (QoS) a dostupnost na daném portu. Podporuje protokol Simple Network Management Protocol (SNM...

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Cisco SG250X-48 50-port Gigabit Switch with 10G Uplinks
 

Výkonný síťový přepínač, který je řízený. Umožňuje mimo jiné automaticky nakonfigurovat optimální zabezpečení zařízení, kvalitu služby (QoS) a dostupnost na daném portu. Podporuje protokol Simple Network Management Protocol (SNMP) i příkazový řádek CLI. R...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG250X-48 50-port Gigabit Switch with 10G Uplinks,PoE+ (48 ports, 382W)
 

Výkonný síťový přepínač s podporou technologie PoE, který je řízený. Umožňuje mimo jiné automaticky nakonfigurovat optimální zabezpečení zařízení, kvalitu služby (QoS) a dostupnost na daném portu. Podporuje protokol Simple Network Management Protocol (SNM...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG250-08 8-Port Gigabit Smart Switch, PoE+ (8 ports, 45W)
 

Funkce managementu Typ přepínače Managed Přepínač vrstev L2/L3 QoS Ano Výpis událostí systému Ano Správa prostřednictvím webového rozhraní Ano Tlačítko reset Ano Možnosti připojení Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 8 Typy

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Cisco SG250-18 16-port Gigabit Switch, 2x SFP
 

Výkonný síťový přepínač, který je řízený. Umožňuje mimo jiné automaticky nakonfigurovat optimální zabezpečení zařízení, kvalitu služby (QoS) a dostupnost na daném portu. Podporuje protokol Simple Network Management Protocol (SNMP) i příkazový řádek CLI. R...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu