Parametrické vyhľadávanie


 

5152

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Moduly pre prepínače



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

264

položiek

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP+ (Small Form Factor Pluggable) footprint fea

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
 

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
 

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
 

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
 

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
 

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Modul je kompatibilní po...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO
 

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Informace o stavu zařízení Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobraze

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
 

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly.Podpora rychlostí v závislosti na délc...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
 

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S+2733-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270/1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 F

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
 

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Metalický Typ vidu - Rychlost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1.25Gbps, Cisco comp.
 

ML-SFP-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Konektory: RJ45 Fo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel DAC10G-1M v2, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter
 

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 7 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 7 MeterCusKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link 589 watts Redundant Power Supply for DGS-3120, DGS-3130, DGS-3420
 

Vhodný pro: - Suitable for DGS-3120, DGS-3130, DGS-3420, DGS-3620, DGS-3630, DWS-3160 Series PoE switch models - Suitable for DGS-1510-52XMP

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
 

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm. Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]:

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-LR-S SFP Module, Enterprise-Class
 

Cisco SFP-10G-LR-S Module (S-Class) The Cisco 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF) (G.652). SFP-10G-LR-S does not support FCoE.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, venkovní -40°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost proti mr...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

ML-S31D-20-HP je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je ur

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 

ML-S+31D-10-HP je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo Aruba

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
IES-6000 cable pack for 48-port line card with non-halogen (600mm*2ea+ 130mm*2ea)
 

IES-6000 cable pack for 48-port line card with non-halogen (600mm*2ea+ 130mm*2ea)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1548, N1548P - Ltd Life to 3Y ProSpt
 

Dell Networking N1548, N1548P - Ltd Life to 3Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu