Parametrické vyhľadávanie


 

11458

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Optické prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Optické prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

192

položiek

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Prachová záslepka pro RJ45 samec s montážní příchytkou, černý
 

Popis Tato prachová záslepka od Delocku může ochránit konektory RJ45 na síťových kabelech od špíny nebo poničení. Bezpečné uchycení na konektor Díky integrované příchytce lze protiprachovou ochrannou čepičku připevnit ke kabelu, takže zajišťuje přída

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Prachová záslepka pro RJ45 samec 10 kusů
 

Tato prachová záslepka od Delocku může ochránit konektory RJ45 na síťových kabelech od špíny nebo poničení. Specifikace • Barva: černá • Materiál: plast • Rozměry (DxŠxV): cca. 14,2 x 14,0 x 12,4 mm Obsah balení • 10 x prachová záslepka Balen

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC Optická spojka SM Duplex
 

Spojka SC Single Mode duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
 

Spojka SC Multi Mode duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC Optická spojka SM Duplex
 

Spojka LC single mode duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex
 

Spojka LC multi mode duplex

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Záslepka SC
 

Spojka LC multi mode duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC Optická spojka SM
 

Spojka SC Single Mode duplex

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná
 

Spojka SC Single Mode duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Rezerva kabelu na sloup nebo stěnu - venkovní
 

Rezerva kabelu na sloup nebo stěnu - venkovní slouží k uchycení rezervy kabelů na sloup nebo i zeď ve venkovním i vnitřním prostředí vyrobeno z plátové oceli žárově pozinkováno na tento držák je možno namontovat i vodotěsnou optickou spojku

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Záslepka pro rozvaděče optických vláken LC duplex - 100ks
 

Patch panel CAT6 s certifikací De Embedded DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U, De Embedded certified Color grey RAL 7035 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • Delta Cat 6 De Embedded

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus odizolovávací nástroj pro optické kabely
 

The tool kit consists of the following tools: • Crimping tool for coax and fiber optic connectors with various batches. • Stripping tool for coaxial cable • Cable cutter • Four different crimp batches. • Batch 1 crimps: RG 6, 59, 62, 140, 210, B

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Záslepka SC Duplex
 

Opticord Záslepka SC Duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" Optická vana černá
 

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
24xSC panel pro 19" Optická vana černá 3400
 

Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Modulární Optický rozvaděč - Výsuvný Rack Case, 1U , nevybavený
 

Fiber Optic Posuvný rozvaděč, 1U, nevybavený Fiber Optic Posuvný rozvaděč, 1U, 483 mm (19 " ), včetně šroubů PG 16, šedá RAL 7035, bez předního panelu

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 24 x SC, LC, E2000 -Simplex spojek
 

24XSC, LC, E2000 -Simplex- přední panel pro optický rozvaděč, DN- 96200, barva šedá RAL 7035 včetně šroubů Vhodné pro rozvaděč DN- 96200 Jednotky: 1 Barva: světle šedá, RAL 7035 Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus přední panel pro Modulární Optický rozvaděč - 24x ST simplex spojek
 

24XST simplex přední panel pro optický rozvaděč, DN- 96200, barva šedá RAL 7035 včetně šroubů Vhodné pro rozvaděč DN- 96200 Jednotky: 1 Barva: světle šedá, RAL 7035 Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX ST Optický pigtail 50/125 1m OM3
 

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka ST - multimode 50/125 - délka 1m - vlákno OM3

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Optická Kazeta
 

Patch panel CAT6 s certifikací De Embedded DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U, De Embedded certified Color grey RAL 7035 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • Delta Cat 6 De Embedded

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Podpěra pro optická vlákna
 

Patch panel CAT6 s certifikací De Embedded DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U, De Embedded certified Color grey RAL 7035 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • Delta Cat 6 De Embedded

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 12xST černá aretace plastovým klipem
 

19" Optická vana černá Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kaz

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus záslepka for SC duplex otvory, 100 pcs.
 

DIGITUSDigitus Blindplate for SC duplex holes, 100 pcs.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 12xSCD černá
 

19" Optická vana černá Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kaz

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 12xSC černá aretace výsuvu šroubem
 

19" Optická vana černá Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kaz

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 24xSCD černá
 

19" Optická vana černá Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kaz

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord nástěnný optický rozvaděč 8xSC
 

Nástěnný optický rozvaděč 8xSC

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SC Optický rychlokonektor 1ks (SM i MM)
 

SC Optický rychlokonektor Popis produktu: Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému členu v kabelu (aramidová vlákna). Tyto konektory jsou dost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
 

Opticord SC/APC Optický pigtail 09/125 1m

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord Kleště stripovací 2.0(3.0)mm/ 0.9mm / 0.25mm
 

Kleště pro odstranění izolací a ochran na optických kabelech a vláknech. První kruhový otvor pro odstranění pláště (vhodné pro 2 a 3mm pláště), druhý otvor pro odstranění bufferu. Třetí otvor otvor pro odstranění primární akrylátové ochrany.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nástěnný optický rozvaděč 24xST malý
 

Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x ST a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Hlavní vlastnosti: Pro 24 simplex ST spojek Panel pro spojky je vyjímatelný Dodávka s 2 kazetami, každá pro 12 optick

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Odizolovací kleště na plášť, sekundární i primární ochranu
 

Odizolovací kleště na plášť, sekundární i primární ochranu

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá
 

19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek. Každý modul má přípravu pro rezervu a kazetu s hřebínk

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
STP spojka cat.6
 

Přímá stíněná spojka 8P8C cat6, stíněné provedení.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)
 

Plastic Housing For Adaptor SC (redukce) Adaptér, díky kterému vložíte SC nebo LC duplex spojku do běžného modulárního patchpanelu.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Dust Cover for RJ45 Jack 10 pieces
 

Popis This Dust Cover by Delock can protect network, ISDN or SFP connectors from dirt or damage. Specifikace • Color: black • Dimensions (LxWxH): ca. 21 x 18 x 14 mm Obsah balení • Dust Cover, 10 pieces Balení • Poly bag

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 12xSC šedá aretace plastovým klipem
 

19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický box 12C na DIN lištu 6xSCDuplex
 

Optický box 12C DIN 6xSCDuplex Popis produktu: Optický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy pro max. 6 SC duplex spojek, kovový se šroubovatelným víkem pro zakončení max. 12 optických vláken. Box má 4 kabelové vstupy a dodává se se 2 ka

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional DIGITUS Fiber Optic Inspection- and Cleaning Set
 

DIGITUS Fiber Optic Cleaning Set DIGITUS Fiber Optic Cleaning Set, With Microscope, One Klick and Connector Cleaner pump bottle, Cleaning Wipes Set with Microscope for inspectuion, klick cleaner for SC and LC, cleaner for connectors, Paper for clea

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Crimp Splice Protection for 15 Fibers
 

Sandwich splice protection for fiber core Measurements: 1,2 x 3,2 x 30mm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu