QNAP TS-h2490FU-7232P-64G

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Servery, storage a racky / Storage - zálohovanie / NAS / NAS
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / NAS Storage / NAS Storage
PODĽA VÝROBCU: QNAP / Rack / Vícepozicové
Status V cenníku   
Kód: 235867  
Part No.: TS-h2490FU-7232P-64G  
EAN Kód: 4713213518397  
Výrobca:

Qnap , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 60 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 60 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zařízení NVMe TS-h2490FU typu all-flash je navrženo pro poskytování extrémního výkonu s vysokou efektivitou nákladů. Díky 24 pozicím na U.2 NVMe Gen 3 x4 SSD poskytuje TS-h2490FU až 472K/205K náhodných IOPS pro čtení/zápis s ultra nízkou latencí. Operační
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
BitTorrent (NAS Storage):  Ano
Ďalšie funkcie (NAS Storage):  Ano
Databázový server (NAS Storage):  Ano
Download server (NAS Storage):  Ano
FTP server (NAS Storage):  Ano
iSCSI (NAS Storage):  Ano
iTunes server (NAS Storage):  Ano
Kapacita (NAS Storage):  Bez HDD
Media server - DLNA (NAS Storage):  Ano
Možnosť rozšírenia (NAS Storage):  Ne
Nahrávanie z IP kamier (NAS Storage):  Ano
PHP (NAS Storage):  Ano
Podporovaný RAID (NAS Storage):  RAID 0,1,5,6
Prevedenie (NAS Storage):  Rackové
Print server (NAS Storage):  Ano
Pripojenie (NAS Storage):  4x Gbps
Procesor (NAS Storage):  Intel Quad-Core
Sloty pre HDD (NAS Storage):  24
Veľkosť pamäte (NAS Storage):  64 GB
Výrobca (NAS Storage):  QNAP
Web server (NAS Storage):  Ano
Zdieľanie súborov-SAMBA, HFS, CIFS (NAS Storage):  Ano
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
QNAP TS-h2490FU-7232P-64G

Popis produktu:

Zařízení NVMe TS-h2490FU typu all-flash je navrženo pro poskytování extrémního výkonu s vysokou efektivitou nákladů. Díky 24 pozicím na U.2 NVMe Gen 3 x4 SSD poskytuje TS-h2490FU až 472K/205K náhodných IOPS pro čtení/zápis s ultra nízkou latencí. Operační systém QuTS hero na bázi ZFS podporuje inline deduplikaci a kompresi dat pro snížení spotřeby na vstupech a výstupech (I/O) a SSD úložiště, což významně prodlužuje životnost SSD s vyšším poměrem ceny a výkonu pro paměťová pole typu all-flash. Ve spojení s téměř neomezeným počtem snímků, SnapSync v reálném čase a možnostmi rozšíření úložiště v řádu petabajtů, je zařízení TS-h2490FU ideální pro aplikace náročné na vstupy a výstupy a citlivé na latenci a eliminuje problematická místa z hlediska produktivity v moderních datových centrech, virtualizace a klíčové úlohy zálohování/obnovy.

Inline deduplikace a komprese dat, nadměrné využívání zásobníků (pool overprovisioning) a TRIM maximalizují výkon a životnost SSD.

Multi-konektivita 25GbE SFP28 a 2,5GbE RJ45 zrychluje virtualizaci, intenzivní přístup k souborům a velké úlohy zálohování/obnovy.

Díky slotům PCIe Gen 4 lze nainstalovat adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení výkonu aplikací.

Podporuje virtualizační úložiště a hostování virtuálních strojů a kontejnerových aplikací.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Škálovatelný design, který poroste s vaší firmou připojením rozšiřujících jednotek SAS 12 Gb/s pro úložnou kapacitu v řádu až petabajtů.

Procesory AMD EPYC™ 2. generace a paměť DDR4 ECC
Zařízení TS-h2490FU je vybaveno procesory AMD EPYC™ řady 7002 2. generace (Rome). Na základě architektury „Zen 2“ s nejmodernější 7nm výrobní technologií je k dispozici až 128 linek PCIe I/O pro vyhrazenou šířku pásma 32 Gb/s na SSD. S pamětí DDR4 ECC, která detekuje a opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech pro vyšší spolehlivost, poskytuje zařízení TS-h2490FU 8kanálové moduly a 16 dlouhých slotů DIMM pro splnění úloh náročných na paměť. Zařízení TS-h2490FU, které disponuje obrovským výpočetním výkonem a možnostmi multitaskingu, je ideální volbou pro nekompromisní výkonnostní požadavky v aplikacích HPC, virtualizaci a hybridních / multi-cloudových aplikacích.

Úložné pole typu all-flash U.2 NVMe Gen 3 x4
Zařízení TS-h2490FU 2U s montáží do racku má 24 diskových pozic pro SSD U.2 NVMe Gen 3 x4, přičemž každý jednotlivý SSD má vyhrazenou šířku pásma 32 Gb/s pro maximální dobu odezvy aplikace. Spolu s výkonnými ZFS technologiemi pro redukci dat a optimalizaci SSD, poskytuje zařízení TS-h2490FU pevné základy pro překonání složitosti a požadavků na výkon v dnešních vyvíjejících se zátěžích datových center.

Umožněte vysokorychlostní přenos dat s využitím čtyř portů 25GbE
Zařízení TS-h2490FU poskytuje průlomové síťové připojení pomocí dvou předinstalovaných 25GbE SFP28 SmartNIC karet se dvěma porty* (které používají Broadcom NetXtreme®-E Series BCM57414, Mellanox® ConnectX®-4 Lx nebo SmartNIC stejné úrovně). Díky převzetí služeb při selhání a slučování portů pro šířku pásma až 100 Gb/s poskytuje zařízení TS-h2490FU vaší organizaci šířku pásma pro řešení nejnáročnějších aplikací, včetně datových center, virtualizace, masivního přenosu souborů, vysokorychlostního zálohování/obnovy a multimediálního přenosu.

Několik slotů PCIe Gen 4 pro flexibilní rozšiřování
Zařízení TS-h2490FU je vybaveno pěti sloty PCIe Gen 4. S dvojnásobným výkonem I/O ve srování s PCIe Gen 3 může zařízení TS-h2490FU využít výhody mnoha karet PCIe k rozšíření aplikačního potenciálu.

Robustní hardware paralelně zvyšuje výkon NVMe typu all-flash
Zařízení TS-h2490FU má hardware na vysoké úrovni s rozšiřitelnou architekturou, která poskytuje podnikům vysoký výkon a nízkou latenci. Díky konstrukci vyjímatelné zásuvce na základní desku mohou pracovníci IT snadno provádět údržbu zařízení TS-h2490FU, aniž by jej museli vyjmout z racku.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat
QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Inline deduplikace dat, komprese a komprimace vylepšují odolnost SSD
QuTS hero podporuje pokročilé blokové technologie redukce dat (včetně inline deduplikace dat, komprese a komprimace) pro snížení velikosti souborů, úsporu úložné kapacity a optimalizaci výkonu. Pokud je například replikováno 20 virtuálních počítačů v NAS pomocí stejné šablony, mohou být požadavky na úložný prostor pro všech 20 virtuálních počítačů sníženy až o 95 %. Ať už zařízení TS-h2490FU funguje jako primární nebo záložní úložiště, optimalizuje využití úložiště a poskytuje spolehlivý základ pro ukládání v éře velkých dat. Řešení typu all-flash tak dosahují vyšší efektivnosti nákladů při současném zlepšování výkonu náhodného zápisu a životnosti SSD.

SnapSync v reálném čase zajišťuje minimální cíle bodu obnovy (RPO) s obnovením po havárii v reálném čase
SnapSync v reálném čase zajišťuje, aby primární i sekundární NAS udržovaly identická data. Když jsou data zapsána do zdroje, jsou také identicky zapsána do cíle. Pokud primární NAS přejde do režimu offline, pracovníci IT mohou jednoduše upravit nastavení oprávnění sekundárního NAS pro nepřetržitý provoz. SnapSync poskytuje nejsilnější podporu pro nepřetržité podnikové operace a pomáhá uživatelům snižovat riziko ztráty dat.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.


Stránky o produkte:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-h2490fu 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu