QNAP TS-977XU-RP-3600-8G

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Servery, storage a racky / Storage - zálohovanie / NAS / NAS
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / NAS Storage / NAS Storage
PODĽA VÝROBCU: QNAP / Rack / Vícepozicové
Status V cenníku   
Kód: 235859  
Part No.: TS-977XU-RP-3600-8G  
EAN Kód: 4713213518274  
Výrobca:

Qnap , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 36 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 36 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TS-977XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a poskytuje vysoký systémový výkon díky 6 jádrům/12 vláknům a Turbo Core až 3,9 GHz. Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu se čtyřmi 3,5" diskovými pozicemi HDD a pěti 2,5" diskovými pozicemi SSD a
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
BitTorrent (NAS Storage):  Ano
Ďalšie funkcie (NAS Storage):  Ano
Databázový server (NAS Storage):  Ano
Download server (NAS Storage):  Ano
FTP server (NAS Storage):  Ano
iSCSI (NAS Storage):  Ano
iTunes server (NAS Storage):  Ano
Kapacita (NAS Storage):  Bez HDD
Media server - DLNA (NAS Storage):  Ano
Možnosť rozšírenia (NAS Storage):  Ne
Nahrávanie z IP kamier (NAS Storage):  Ano
PHP (NAS Storage):  Ano
Podporovaný RAID (NAS Storage):  RAID 0,1,5,6
Prevedenie (NAS Storage):  Rackové
Print server (NAS Storage):  Ano
Pripojenie (NAS Storage):  4x Gbps
Procesor (NAS Storage):  Intel Quad-Core
Sloty pre HDD (NAS Storage):  9
Veľkosť pamäte (NAS Storage):  8 GB
Výrobca (NAS Storage):  QNAP
Web server (NAS Storage):  Ano
Zdieľanie súborov-SAMBA, HFS, CIFS (NAS Storage):  Ano
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
QNAP TS-977XU-RP-3600-8G

Popis produktu:

TS-977XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a poskytuje vysoký systémový výkon díky 6 jádrům/12 vláknům a Turbo Core až 3,9 GHz. Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu se čtyřmi 3,5" diskovými pozicemi HDD a pěti 2,5" diskovými pozicemi SSD a díky tomu je možné, aby se pomocí SSD cache a technologie automatického stupňování Qtier™ výrazně zvýšila IOPS s ohledem na výkonové požadavky náročných aplikací. Model TS-977XU-RP disponuje dvěma porty SFP+ 10GbE a dvěma porty Gigabit pro vysokorychlostní připojení. Jedná se tedy o ideální řešení pro podniky a organizace, které potřebují rychle zavést velkou přenosovou šířku a vysoce spolehlivé úložné prostředí. TS-977XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Do 2,5" diskových pozic můžete nainstalovat až pět SSD s cílem umožnit SSD cache a Qtier pro optimální výkon systému.

Dva 10GbE SFP+ porty zajišťují vyšší přenosovou šířku pro zrychlení aplikací jako je virtualizace, editace videí 4K a sdílení souborů.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze nainstalovat rozšiřující karty QM2, karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) nebo karty pro bezdrátové sítě.

Snímky (Snapshots) přidávají další vrstvu ochrany pro plány obnovení po havárii. Můžete nastavit vlastní plán snímků a používat snímky k obnově dat z místního nebo vzdáleného zařízení NAS.

Škálovatelný úložný prostor podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii.

Kromě připojení rozšiřující jednotky QNAP můžete také použít technologii QNAP VJBOD, abyste mohli využívat nevyužitý úložný prostor jiného zařízení NAS.

Hardwarové inženýrství špičkové třídy s vysokou rozšiřitelností vstupů a výstupů
Hardwarové provedení zařízení TS-977XU-RP poskytuje výjimečný systémový výkon a rozšířitelnost pro uspokojení různých aplikačních požadavků.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-977XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 3 1200 nebo procesorem Ryzen™ 5 2600 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-977XU-RP.

Hybridní struktura pro využití SSD a stupňovaného úložiště
Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu HDD + SSD (včetně pěti 2,5" a čtyř 3,5“ diskových pozic*), která těží z výhod jak pevných disků, tak SSD s cílem poskytovat vysoce úložnou kapacitu a vysoký výkon. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-977XU-RP možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s použitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních pevných disků. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-977XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 a má čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-977XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-977XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí karet PCIe
Model TS-977XU-RP má slot PCIe, který umožňují instalaci síťové karty 10GbE/40GbE, karty PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo karty pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

Adaptéry 10GbE/ 40GbE
Podporuje bleskově rychlé datové propustnosti pro úkoly náročné na přenosovou šířku, jako je virtualizace a rychlé zálohování a obnovení pro stále narůstající množství dat.

Karta QM2 s podporou M.2 SSD/10GbE
Přidejte k NAS M.2 SSD cache nebo konektivitu 10GbE (10GBASE-T) pro optimální výkon.

Karty pro bezdrátové sítě
Použijte s aplikací WirelessAP Station a přeměňte NAS na praktickou bezdrátovou základnovou stanici, která umožňuje, aby síťové zdroje zařízení NAS mohlo sdílet více zařízení.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. TS-977XU-RP nabízí 300W napájení a slot PCIe na podporu nízkoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® GeForce®. Instalace grafické karty může zvýšit výkon aplikací, jako je editace videa, překódování videa 4K, zpracování zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propustnosti GPU.

Výkon a spolehlivost. Vaše moudrá volba.
Zařízení TS-977XU-RP podporuje pokročilé podnikové funkce, které pomáhají zajistit maximální efektivitu a výkon a zaručit nepřetržitý provoz služeb.

USB 3.2 Gen 2
USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) poskytuje rychlosti až 10 Gb/s (dvojnásobek rychlosti rozhraní USB 3.2 Gen 1) a tím značně zvyšuje výkon při přenosu dat. Velké soubory je tak možné přesunovat rychleji a snadněji.

Centrální správa
QRM+ je určeno pro správce IT a poskytuje řešení, které z jediného bodu umožňuje odhalovat, mapovat, monitorovat a spravovat všechna zařízení Windows®, Linux® a IPMI v síti a usnadňuje obnovu zařízení pomocí grafického topologického diagramu.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER
S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou NVIDIA® Mellanox ConnectX-4, model TS-977XU-RP podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-977XU-RP jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.


Stránky o produkte:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-977xu-rp 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu