QNAP TS-453BT3-8G Turbo NAS server, Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz/8GB/RAID 0,1,5,6,10/2xGL/1x10GL/4x 2.5/3.5" SATA HDD

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Servery, storage a racky / Storage - zálohovanie / NAS / NAS
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / NAS Storage / NAS Storage
PODĽA VÝROBCU: QNAP / Tower / 4pozicové
Status V cenníku   
Kód: 235266  
Part No.: TS-453BT3-8G  
EAN Kód: 4713213512289  
Výrobca:

Qnap , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Díky dvěma Thunderbolt™ 3 portům spolu s M.2 SSD cache pamětí a konektivitou 10GBASE-T poskytuje TS-453BT3 ideální prostředí pro prof
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
BitTorrent (NAS Storage):  Ano
Ďalšie funkcie (NAS Storage):  Ano
Databázový server (NAS Storage):  Ano
Download server (NAS Storage):  Ano
FTP server (NAS Storage):  Ano
iSCSI (NAS Storage):  Ano
iTunes server (NAS Storage):  Ano
Kapacita (NAS Storage):  Bez HDD
Media server - DLNA (NAS Storage):  Ano
Možnosť rozšírenia (NAS Storage):  Ne
Nahrávanie z IP kamier (NAS Storage):  Ano
PHP (NAS Storage):  Ano
Podporovaný RAID (NAS Storage):  RAID 0,1,5,6,10
Prevedenie (NAS Storage):  Stolní
Print server (NAS Storage):  Ano
Pripojenie (NAS Storage):  4x Gbps
Procesor (NAS Storage):  AMD
Sloty pre HDD (NAS Storage):  4
Veľkosť pamäte (NAS Storage):  8 GB
Výrobca (NAS Storage):  QNAP
Web server (NAS Storage):  Ano
Zdieľanie súborov-SAMBA, HFS, CIFS (NAS Storage):  Ano
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
QNAP TS-453BT3-8G Turbo NAS server, Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz/8GB/RAID 0,1,5,6,10/2xGL/1x10GL/4x 2.5/3.5" SATA HDD

Popis produktu:

HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/

Díky dvěma Thunderbolt™ 3 portům spolu s M.2 SSD cache pamětí a konektivitou 10GBASE-T poskytuje TS-453BT3 ideální prostředí pro profesionální společnou úpravu médií a vysokorychlostní sdílení souborů. TS-453BT3 má elegantní nový vzhled díky OLED panelu a dvěma kapacitním dotykovým tlačítkům. Díky výkonným hardwarovým schopnostem a nástrojům s množstvím funkcí je TS-453BT3 nejlepším řešením NAS pro mediální studia nebo malé kreativní pracovní skupiny, které si chtějí značně zjednodušit pracovní postupy.

Je rychlejší díky Thunderbolt™ 3 a 10GbE připojení.
Díky čtyřjádrovému 1,5GHz procesoru Intel® Celeron® J3455 (navýšení až na 2,3 GHz), až 8 GB DDR3L RAM, duálním gigabitovým LAN portům a 6Gb/s SATA diskům přináší TS-453BT3 rychlost čtení/zápisu až 683 MB/s a až 683 MB/s s AES-NI šifrováním, což znamená vysoký výkon i při zachování zabezpečení Vašich dat. Port Thunderbolt 3 podporuje rychlosti až 514 MB/s, a tak umožňuje rychlý přístup k souborům. Pomocí portů Thunderbolt 3 můžete také připojit zařízení USB Type-C pro přenos velkých mediálních souborů napříč zařízeními, což přináší efektivnější pracovní postupy.

Collaboration station pro Mac a Windows
TS-453BT3 je dokonalou volbou pro uživatele počítačů Mac s Thunderbolt 3 a může být použit i s počítačem Mac s Thunderbolt 2 pomocí vhodného adaptéru. Zvýšená přenosová šířka u Thunderbolt 3 umožňuje plynulou editaci videa a rychlejší sdílení souborů pro fotografy, filmaře a grafické návrháře. Až 2 zařízení Thunderbolt mohou být připojena k TS-453BT3 na úpravu fotografií a zvuku v reálném čase, aniž by došlo ke snížení výkonu. Protože Final Cut Pro® X 10.3 podporuje sdílení souborů prostřednictvím SMB, mohou se uživatelé Windows a jiných zařízení využívajících Thunderbolt™ 3, 10GbE nebo GbE připojení efektivněji zapojit do pracovních postupů pro střih videa.

Přímý přístup k 10GbE síti z vašeho počítače Mac
Inovativní konvertor Thunderbolt – Ethernet (T2E) umožní Vašim zařízením Mac® přístup do 10GbE sítí prostřednictvím TS-453BT3, což přináší flexibilní, pohodlný a účinný přenos dat, aniž by bylo nutné kupovat další adaptéry nebo redukce.

Vyšší účinnost s SSD cahingem a 10GbE připojením
Předinstalovaná rozšiřující karta* M.2 SATA SSD/10GBASE-T se dvěma porty umožňuje caching nebo automatické stupňování Qtier a zvyšuje tak výkon NAS, aniž by obsazovala diskové pozice. 10GBASE-T port zajišťuje, že TS-453BT3 splňuje požadavky 10GbE infrastruktury a může efektivně řídit přenosy dat vyžadující velkou přenosovou šířku.

Jednoduchý, elegantní a moderní vzhled
TS-453BT3 je vybaven posuvným krytem umožňujícím instalaci 3,5" pevných disků bez použití nástrojů, což zjednodušuje nastavení a údržbu. Přední OLED panel zobrazuje informace o systému (jako je teplota CPU, rychlost větráků a kapacita pevných disků, svazků a LUN) a tak umožňuje rychle zobrazit celkový stav systému. Prachuvzdorná kapacitní dotyková tlačítka Vám umožní jednoduše probudit obrazovku, změnit síťová nastavení IP a heslo hostitele nebo dokonce restartovat a vypnout systém.

Kompletní zálohovací řešení pro klid mysli
QNAP poskytuje spolehlivé a flexibilní řešení pro zálohování a obnovu po haváriích, a tak pomáhají podnikům a organizacím efektivně provádět denní zálohování pro počítače, VM a další zařízení.

QTS – Inteligentní a intuitivní operační systém pro NAS
Díky mnoha aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu správy, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Uživatelsky přívětivý systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěné Centrum aplikací s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS posílený o inteligentní služby, které zjednodušují systémové operace a správu, prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností a poskytuje Vám optimalizovaný prožitek v cloudu.

Sdílení souborů a synchronizace
TS-453BT3 podporuje SMB, NFS a AFP, a umožňuje vám tak rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TS-453BT3 stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TS-453BT3 lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

Zobrazujte multimédia přímo
Připojením TS-453BT3 k HDTV nebo AV přijímači prostřednictvím HDMI výstupu můžete přímo zobrazovat multimediální obsah uložený na TS-453BT3 na větší obrazovce. Můžete si také stáhnout a nainstalovat rozmanité multimediální aplikace z Ubuntu Software Center přes QNAP Linux Station. HD Station společnosti QNAP uživatelům také umožňuje přímo si vychutnávat multimédia pomocí přehrávače HD Player nebo přehrávačů třetích stran, jako je Plex Home Theater.

Qsirch najde, co potřebujete
Qsirch je fulltextový vyhledávač od společnosti QNAP, který dokáže rychle najít požadované soubory na vašem NAS. Qsirch může vyhledávat přes 6 000 formátů souborů a může používat více než 30 podmínek vyhledávání. Doporučené nebo podobné soubory se také zobrazují na stránce náhledu vyhledávání podle zadaných klíčových slov a podmínek. Profesionální fotografové mohou vyhledávat soubory i podle typu objektivu, což významně zkrátí čas vyhledávání a mohou tak věnovat více času úpravě.

Překódování v reálném čase pro vynikající mediální zážitek napříč zařízeními
TS-453BT3 vybavený pokročilou grafikou Intel® HD Graphics 9. generace podporuje dvoukanálové hardwarové dekódování 4K H.264/H.265 a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních.

Zvládejte věci stisknutím jediného tlačítka
TS-453BT3 nabízí bezplatné dálkové ovládání (RM-IR004). Na Vašem dálkovém ovládání QNAP můžete pomocí QButton upravit akce jednotlivých tlačítek, jako například prohlížení přednastaveného dozorovacího kanálu na Surveillance Station, a to Vám poskytne pohodlné ovládání pro Vaše multimediální zážitky.

NAS jako platforma pro více operačních systémů
Virtualization Station a Container Station přinášejí rozsáhlé řešení pro nasazení ve virtualizačním prostředí. Spolehněte se na virtualizační aplikace QNAP, se kterými snadno najdete vhodné řešení přizpůsobené Vaším specifickým požadavkům.

Snadné rozšiřování úložiště
Potřebujete jednoduché řešení, jak zvýšit úložnou kapacitu při nedostatku místa? QNAP nabízí několik způsobů, jak rozšířit úložiště NAS podle potřeby, aby vyhovovalo růstu firmy nebo množství dat.


Stránky o produkte:

https://www.qnap.com/en/product/ts-453bt3 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu