QNAP 12-Bay QTS hero NAS, Intel® Xeon® E-2236 6-core 3.4 GHz processor (burst up to 4.8 GHz), 128 GB UDIMM DDR4 (4 x 32GB), 12x 2.

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Servery, storage a racky / Storage - zálohovanie / NAS / NAS
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / NAS Storage / NAS Storage
PODĽA VÝROBCU: QNAP / Rack / Vícepozicové
Status V cenníku   
Kód: 235550  
Part No.: TS-h1283XU-RP-E2236-128G  
EAN Kód: 4713213516652  
Výrobca:

Qnap , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 36 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 36 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zařízení NAS TS-h1283XU-RP se systémem QTS hero má procesor Intel® Xeon® E processor s pamětí až 128 GB DDR4 ECC (Error Correcting Code) a nabízí výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. TS-h1283XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS h
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
BitTorrent (NAS Storage):  Ano
Ďalšie funkcie (NAS Storage):  Ano
Databázový server (NAS Storage):  Ano
Download server (NAS Storage):  Ano
FTP server (NAS Storage):  Ano
iSCSI (NAS Storage):  Ne
iTunes server (NAS Storage):  Ano
Kapacita (NAS Storage):  Bez HDD
Media server - DLNA (NAS Storage):  Ano
Možnosť rozšírenia (NAS Storage):  Ne
Nahrávanie z IP kamier (NAS Storage):  Ano
PHP (NAS Storage):  Ano
Podporovaný RAID (NAS Storage):  RAID 0+1
Prevedenie (NAS Storage):  Rackové
Print server (NAS Storage):  Ano
Pripojenie (NAS Storage):  1 Gbps
Procesor (NAS Storage):  Intel Xeon Six-Core
Sloty pre HDD (NAS Storage):  12
Veľkosť pamäte (NAS Storage):  Nespecifikováno
Výrobca (NAS Storage):  QNAP
Web server (NAS Storage):  Ano
Zdieľanie súborov-SAMBA, HFS, CIFS (NAS Storage):  Ano
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
QNAP 12-Bay QTS hero NAS, Intel® Xeon® E-2236 6-core 3.4 GHz processor (burst up to 4.8 GHz), 128 GB UDIMM DDR4 (4 x 32GB), 12x 2.

Popis produktu:

Zařízení NAS TS-h1283XU-RP se systémem QTS hero má procesor Intel® Xeon® E processor s pamětí až 128 GB DDR4 ECC (Error Correcting Code) a nabízí výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. TS-h1283XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS hero zahrnující ZFS a podporuje téměř neomezený počet snímků, SnapSync, blokovou inline deduplikaci dat a inline kompreci dat. TS-h1283XU-RP pomůže vašemu podniku dosáhnout spolehlivého výkonu na úrovni služeb, ať jde o kritický souborový server, virtualizační server, VDI, kolaborativní editaci videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu.


Paměť DDR4 ECC detekuje a potom opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech a prokazuje vysokou spolehlivost pro zásadní aplikace.
Předinstalován je adaptér 10GbE RJ45 se dvěma porty a adaptér 10GbE SFP+ se dvěma porty pro aplikace náročné na šířku pásma.
Díky možnosti rozšíření PCIe lze využít adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení aplikačního výkonu.
SSD cache vylepšuje výkon čtení/zápisu s ohledem na aplikace náročné na IOPS.
Podporuje virtualizační úložiště pro VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019, a hostuje virtuální počítače a kontejnery.
QTS App Center zahrnuje aplikace bohaté na funkce pro rozšiřování aplikací NAS bez dodatečných nákladů.
Procesory Intel® Xeon® E zajišťují mimořádný výkon
Zařízení TS-h1283XU-RP má procesor Intel® Xeon® E-2236 6 jader/12 vláken 3,4 GHz (navýšení až 4,8 GHz) a disponuje ohromným výpočetním výkonem pro zvýšení výkonu virtuálních počítačů. V kombinaci s pamětí až 128 GB DDR4 ECC a redundantním napájecím zdrojem zařízení TS-h1283XU-RP nabízí výkon na úrovni serveru a vysokou míru spolehlivosti pro náročné podnikové prostředí IT jako nákladově efektivní řešení NAS.
Paměť ECC předchází poškození dat a zajišťuje spolehlivost
Zařízení TS-h1283XU-RP využívá paměť ECC, která dokáže detekovat a opravovat paměťové chyby v jednotlivých bitech, jakmile k nim dojde, aby se předešlo prostojům a ztrátě dat, což je důležité pro vždy dostupné, kritické z hlediska provozu, serverové aplikace. Model TS-h1283XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 ve čtyř dlouhých slotech DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-h1283XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 128 GB RAM) modelu TS-h1283XU-RP můžete také přizpůsobit pro větší výkon, abyste zvládali dynamicky se měnící pracovní zátěže, jako jsou virtualizační aplikace.
QuTS hero: Vysoce výkonný operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí
Systém QuTS hero se zaměřuje na integritu dat a má samoregenerační schopnosti. Podporuje technologii cache pro čtení/zápis zvyšující výkon a poskytuje řadu konfigurací RAID s nově přidanou RAID Triple Parity a Triple Mirror pro zvýšení ochrany dat. Kromě toho, díky podpoře okamžitých snímků téměř bez omezení, je možné kompletnější zálohování více verzí. Pro snižování objemu dat QuTS hero podporuje inline deduplikaci dat, inline kompresi a inline komprimaci za účelem optimalizace využitelnosti úložiště a vylepšení výkonu. Ať už se QuTS hero používá jako kritický souborový server, virtualizační server, VDI, pro kooperativní editaci videí a efektivní zálohování a obnovu, tak zefektivňuje kritické podnikové úkoly. Obsažené App Center poskytuje celou řadu aplikací na vyžádání k dalšímu rozšíření aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, zjednodušení místních, vzdálených nebo cloudových záloh, provádění brány cloudového úložiště (funkce bude brzy k dispozici) a další. Více informací o systému QuTS Hero zde
Výkon při přenosu souborů
Ve srovnání s operačním systémem QTS společnosti QNAP nabízí nejnovější operační systém QTS hero lepší výkon při přenosu dat a kapacitu pro realizaci plného potenciálu přenosu dat 10GbE. QTS hero také překonává QTS v přenosu většího počtu malých souborů.
Konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní datový přenos
Zařízení TS-h1283XU-RP nabízí čtyři porty Gigabit RJ45 a také podporuje konektivitu 10GbE s předinstalovanou rozšiřující kartou 10GbE RJ45 se dvěma porty a rozšiřující kartou 10GbE SFP+ se dvěma porty pro uspokojení aplikací náročných na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a vysokorychlostní zálohování a obnova.
SSD cache pro akceleraci výkonu IOPS
Přidání SSD cache do zařízení TS-h1283XU-RP je snadná metoda pro zvýšení výkonu IOPS a snížení latence úložných svazků. Je ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. V kterýkoli moment můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení s ohledem na své potřeby, aniž byste museli systém vypnout.
Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery či QNAP NAS dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.
Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN
Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Když do zařízení TS-h1283XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.
Rozšíření záruky na hardware až na 5 let
Na zařízení TS-h1283XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.


Stránky o produkte:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-h1283xu-rp 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu