QNAP 12-Bay QTS hero NAS, AMD Ryzen™ 5 3700X 8-core/16-thread 3.4 GHz processor, 32GB DDR4 RAM (max 128GB RAM), 12x 2.5"/3.5" SATA

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Servery, storage a racky / Storage - zálohovanie / NAS / NAS
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / NAS Storage / NAS Storage
PODĽA VÝROBCU: QNAP / Rack / Vícepozicové
Status V cenníku   
Kód: 235590  
Part No.: TS-h1277XU-RP-3700X-32G  
EAN Kód: 4713213516270  
Výrobca:

Qnap , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 36 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 36 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
QTS hero NAS TS-h1277XU-RP má procesor AMD Ryzen™ 7, který zajišťuje vynikající systémový výkon s až 8 jádry/16 vlákny a Turbo Core až 4,4 GHz. TS-h1277XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS hero zahrnující ZFS a podporuje téměř neomezený počet sním
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
BitTorrent (NAS Storage):  Ano
Ďalšie funkcie (NAS Storage):  Ano
Databázový server (NAS Storage):  Ano
Download server (NAS Storage):  Ano
FTP server (NAS Storage):  Ano
iSCSI (NAS Storage):  Ne
iTunes server (NAS Storage):  Ano
Kapacita (NAS Storage):  Bez HDD
Media server - DLNA (NAS Storage):  Ano
Možnosť rozšírenia (NAS Storage):  Ne
Nahrávanie z IP kamier (NAS Storage):  Ano
PHP (NAS Storage):  Ano
Podporovaný RAID (NAS Storage):  RAID 0+1
Prevedenie (NAS Storage):  Rackové
Print server (NAS Storage):  Ano
Pripojenie (NAS Storage):  1 Gbps
Procesor (NAS Storage):  AMD
Sloty pre HDD (NAS Storage):  12
Veľkosť pamäte (NAS Storage):  32 GB
Výrobca (NAS Storage):  QNAP
Web server (NAS Storage):  Ano
Zdieľanie súborov-SAMBA, HFS, CIFS (NAS Storage):  Ano
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
QNAP 12-Bay QTS hero NAS, AMD Ryzen™ 5 3700X 8-core/16-thread 3.4 GHz processor, 32GB DDR4 RAM (max 128GB RAM), 12x 2.5"/3.5" SATA

Popis produktu:

QTS hero NAS TS-h1277XU-RP má procesor AMD Ryzen™ 7, který zajišťuje vynikající systémový výkon s až 8 jádry/16 vlákny a Turbo Core až 4,4 GHz. TS-h1277XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS hero zahrnující ZFS a podporuje téměř neomezený počet snímků, SnapSync, blokovou inline deduplikaci dat a inline kompreci dat. TS-h1277XU-RP pomůže vašemu podniku dosáhnout spolehlivého výkonu na úrovni služeb, ať jde o kritický souborový server, virtualizační server, VDI, kolaborativní editaci videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu.
Poskytuje dva vestavěné porty 10GbE SFP+ a předem je nainstalován adaptérem 10GbE RJ45 s dvěma porty pro aplikace náročné na šířku pásma.
Díky možnosti rozšíření PCIe lze využít adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení výkonu aplikací.
SSD cache vylepšuje výkon čtení/zápisu s ohledem na aplikace náročné na IOPS.
Podporuje virtualizační úložiště pro VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019, a hostuje virtuální počítače a kontejnery.
Podporuje brány blokového a souborového cloudového úložiště s lokální cache pro nízkolatenční přístup ke cloudovým datům.
(Tato funkce bude v QTS hero k dispozici brzy.)
QTS App Center zahrnuje aplikace bohaté na funkce pro rozšiřování aplikací NAS bez dodatečných nákladů.
Absolutní výkon díky procesoru AMD Ryzen™
Model TS-h1277XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 7 3700X 8 jader/16 vláken 3,4 GHz (Turbo Core 4,4 GHz) s akcelerací šifrování AES-NI a až 128 GB DDR4 RAM a nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu, jenž dokáže najednou podpořit větší počet virtuálních počítačů. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů nabízí TS-h1277XU-RP vysoký výkon a vysokou míru spolehlivosti pro náročné podnikové prostředí IT jako nákladově efektivní řešení NAS.
Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-h1277XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 a čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-h1277XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 128 GB RAM) modelu TS-h1277XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.
Hardwarové inženýrství špičkové třídy s vysokou rozšiřitelností vstupů a výstupů
Zařízení TS-h1277XU-RP má vynikající hardware a rozšířitelnou architekturu a díky tomu nabízí optimální výkon a flexibilitu pro uspokojování podnikových potřeb v oblasti diverzifikace aplikací.
QuTS hero: Vysoce výkonný operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí
Systém QuTS hero se zaměřuje na integritu dat a má samoregenerační schopnosti. Podporuje technologii cache pro čtení/zápis zvyšující výkon a poskytuje řadu konfigurací RAID s nově přidanou RAID Triple Parity a Triple Mirror pro zvýšení ochrany dat. Kromě toho, díky podpoře okamžitých snímků téměř bez omezení, je možné kompletnější zálohování více verzí. Pro snižování objemu dat QuTS hero podporuje inline deduplikaci dat, inline kompresi a inline komprimaci za účelem optimalizace využitelnosti úložiště a vylepšení výkonu. Ať už se QuTS hero používá jako kritický souborový server, virtualizační server, VDI, pro kooperativní editaci videí a efektivní zálohování a obnovu, tak zefektivňuje kritické podnikové úkoly. Obsažené App Center poskytuje celou řadu aplikací na vyžádání k dalšímu rozšíření aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, zjednodušení místních, vzdálených nebo cloudových záloh, provádění brány cloudového úložiště (funkce bude brzy k dispozici) a další. Více informací o systému QuTS Hero zde
Konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní datový přenos
TS-h1277XU-RP nabízí dva porty Gigabit RJ45, dva porty 10GbE SFP+ a je dodáván s rozšiřující kartou 10GbE RJ45 se dvěma porty, která je předinstalována ve slotu PCIe. Dostatečná konektivita 10GbE zlepšuje celkový výkon sítě pro zefektivnění aplikací náročných na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a vysokorychlostní zálohování a obnova.
SSD cache pro akceleraci výkonu IOPS
Přidání SSD cache do zařízení TS-h1277XU-RP je snadný způsob, jak zvýšit výkon IOPS a snížit latenci úložných svazků. Je ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. V kterýkoli moment můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení s ohledem na své potřeby, aniž byste museli systém vypnout.
Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery či QNAP NAS dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.
Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN
Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Když do zařízení TS-h1277XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.
Rozšíření záruky na hardware až na 5 let
Na zařízení TS-h1277XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších poplatků. Pokud chcete, můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.


Stránky o produkte:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-h1277xu-rp 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu