Parametrické vyhľadávanie


 

11742

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Optické Patch cordy:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Optické Patch cordy



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

286

položiek

8

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 3m
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex
 

LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 1m
 

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m
 

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex
 

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 15m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 20m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 25m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 30m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 4mm 30m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 40m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 50m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 0,5m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 5m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 7m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 15m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 20m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 25m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 30m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 35m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 40m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 50m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 0,5m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC/APC optický patch cord 09/125 3m simplex
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 10m OM4 duplex
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 0,5m
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 10m
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu