Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Moduly pre prepínače
PODĽA VÝROBCU: Netgear / Switche / Moduly a príslušenstvo
Status V cenníku   
Kód: 402362  
Part No.: AXM763-10000S  
EAN Kód: 0606449074857  
Výrobca:

Netgear , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 5 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 5 rok(y)
Riešenie reklamácií Podrobnosti nájdete tu.
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přidává 10 Gigabit Ethernet "Long Reach Multimode" optickou konektivitu Kompatibilní se zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními modelů GSM73xxS / GSM72xxPS a AX743 modulem 10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m multimode optickým připojením
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Výrobca (switche):  Netgear
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE

Popis produktu:

Přidává 10 Gigabit Ethernet "Long Reach Multimode" optickou konektivitu
Kompatibilní se zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními modelů GSM73xxS / GSM72xxPS a AX743 modulem
10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m multimode optickým připojením

LC duplex konektor
Kompatibilní se dvěma zabudovanými rozhraními 10GE SFP+ modelů GSM73xxS / GSM72xxPS
Kompatibilní s rozhraním 10GE SFP+ modulu AX743
10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m OM1 multimode optickými kabely
10 Gigabit Ethernet až na 260m vzdálenost s 50/125?m laserem optimalizovanými OM3 multimode optickými kabely


Stránky o produkte:

http://www.netgear.cz/cs/produkty/pro-firemni-uzivatele/switches/axm762.html



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 

Riešenie reklamácií

 
 
 

Tento produkt na reklamáciu zasielajte priamo k nám: SWS Distribution a.s., Studená 5 (vchod z Krajnej ul.), 821 04 Bratislava, Tel: 02 / 48200521, Fax: 02 / 48200599, E-mail: rma@swsd.sk, Web: http://www.swsd.sk/ Pre uplatnenie reklamácie je potrebné spolu s vadným produktom zaslať popis vady produktu, nákupný doklad a záručný list. Reklamovaný kus bude následne zaslaný do autorizovaného servisu, pretože SWS Distribution a.s. servis na danom produkte priamo nevykonáva. 


 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu