Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Moduly pre prepínače
PODĽA VÝROBCU: Netgear / Switche / Moduly a príslušenstvo
Status V cenníku   
Kód: 402828  
Part No.: AXM761P10-10000S  
EAN Kód: 6064490878406  
Výrobca:

Netgear , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 5 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 5 rok(y)
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 10 Giga
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

Popis produktu:

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces

Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200

Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

10 Gigabit Ethernet “short range” fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125µm OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125µm OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125µm OM1/OM2 multimode fiber cables
Ordering part number: (10 unit) AXM761P10-10000S

10 pack=10 ks


Stránky o produkte:

http://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/axm761.aspx?cid=wmt_



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu