MaxLink 10G SFP+ optický modul, venkovní -40°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Moduly pre prepínače
PODĽA VÝROBCU: MikroTik / Príslušenstvo
Status V cenníku   
Kód: 455783  
Part No.: ML-S+31Dout-10  
EAN Kód:  
Výrobca:

Pasivní síťové prvky 

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 36 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 2 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost proti mr
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, venkovní -40°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Popis produktu:

ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost proti mrazu a jeho provozní teplota je posazena hluboko pod bod mrazu ( -40 - 70°C). Modul je ideální pro instalaci do venkovních mikrovlnných pojítek.

LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: -40 až 70
Konektory a rozhraní

Optické konektory: (2) LC
Obecné

Kompatibilita: Cisco
Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový
Software

DDMI - diagnostika: Ano



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu