Logitech náhlavní herní souprava G935 7.1 DTS, Surround lightsync/drátové/bezdrátové - černé

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jedinečná zvuková technologie Sloučení nejpokročilejší zvukové technologie a odolných materiálů zajistí jedinečný zážitek při bezdrátovém poslechu zvuku. 50mm zvukové měniče Pro-G a technologie DTS Headphone:X 2.0 vytváří naše doposud největší a nejvíce
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Aktivní potlačení okolního hluku (sluchátka):  Ano
Barva (sluchátka):  Černá
Bezdrátová (sluchátka):  Ano
Provedení (sluchátka):  Náhlavní
S mikrofonem (sluchátka):  Ano
Typ připojení (sluchátka):  USB 2.0
Výrobce (sluchátka):  Logitech
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Logitech náhlavní herní souprava G935 7.1 DTS, Surround lightsync/drátové/bezdrátové - černé

Popis produktu:

Jedinečná zvuková technologie
Sloučení nejpokročilejší zvukové technologie a odolných materiálů zajistí jedinečný zážitek při bezdrátovém poslechu zvuku. 50mm zvukové měniče Pro-G a technologie DTS Headphone:X 2.0 vytváří naše doposud největší a nejvíce pohlcující zvukové pole bohaté na detaily.

Bezdrátová technologie 2,4GHz
Souprava G935 poskytuje to nejlepší z obou světů s možností hrát bezdrátově nebo s využitím kabelu. Hrajte s bezdrátovým připojením 2,4 GHz až 12 hodin na jedno nabití bez podsvícení nebo 8 hodin s výchozím podsvícením. Popřípadě vám 3,5mm analogový vstup dává možnost využít pro hraní kabelové připojení – na konzoli, mobilním zařízení nebo PC – bez využití energie baterií.

Slyšte neslyšitelné
Vylepšené 50mm měniče Pro-G jsou vyrobeny z patentované tkané hybridní síťoviny, která zajistí vyšší detaily, hloubku a čistotu zvuku za libovolné hlasitosti. Měniče Pro-G díky zvýšenému průměru nyní fungují lépe než kdy dříve. Nízkofrekvenční zvuky – například burácející exploze a zvukový doprovod k filmům – jsou ještě více bohaté a pohlcující. Vysoké frekvence – hlasy, kroky, výstřely – jsou neuvěřitelně čisté a precizně vykreslené. Pro hlubší zážitek při hraní her než kdykoli předtím. Slyšte neslyšné s Pro-G 50.

Prostorový zvuk pokořující hranice 7.1
Vychutnejte si úžasný zvuk DTS® Headphone:X 2.0, který se vyznačuje vyšší věrností než prostorový zvuk 7.1(Pokročilé funkce vyžadují software Logitech G HUB. Ke stažení na stránce LogitechG.com/downloads)
Věrné a realistické vnímání prostoru ve hře vám umožní jasně rozpoznat polohu a vzdálenost v komplexním 3D zvukovém poli. Možnost jasně slyšet své okolí může představovat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Úplné přizpůsobení
Pomocí herního softwaru Logitech G HUB si můžete přizpůsobit podsvícení LIGHTSYNC RGB, přiřadit klávesám G-key makra a herní příkazy, a přizpůsobit vlastnosti zvuku, to vše v podobě jedinečných profilů pro jednotlivé hry a aplikace.
Lightsync RGB
Vyberte si z již vytvořených animací RGB nebo využijte paletu přibližně 16,8 milionu barev a vytvořte si své vlastní efekty pomocí softwaru G HUB. G HUB navíc umožňuje použití efektů RGB, které reagují na herní akce, zvuky nebo barvu obrazovky. V případě potřeby můžete soupravu G935 synchronizovat s ostatními zařízeními Logitech G RGB, čímž docílíte jednotného, atraktivního vzhledu svého vybavení.
Programovatelné klávesy G-Key
Přiřaďte vlastní příkazy pomocí softwaru G HUB třem programovatelným tlačítkům G-key pro plynulé hraní a poslech médií. Nastavte si vlastní ovládací prvky pro procházení zvukovými profily, přeskočte na další skladbu, aktivujte simplexní komunikaci, během okamžiku spouštějte herní makra a kombinace příkazů a více.

Přizpůsobte si zvukové profily
Využijte software G HUB pro přizpůsobení nastavení ekvalizéru a vlastností DTS Headphone:X 2.0. Optimalizujte zvukové profily pro jednotlivé hry, hudební aplikace, přehrávače filmů a další. Ovládejte hlasitost mikrofonu, ozvěnu a nastavení potlačení šumu, a ukládejte zvukové profily do integrované paměti

Jedna náhlavní souprava, všechny platformy
Jedna náhlavní souprava pro všechna vaše zařízení. Souprava G935 směšuje zvuk až ze dvou zařízení najednou. Na výběr máte PC, mobilní zařízení a herní konzole, mimo jiné Nintendo® Switch™, PlayStation® 4 a Xbox® One.5Zvuk DTS Headphone:X není na herních konzolích k dispozici. Některé ovladače konzole Xbox One mohou vyžadovat adaptér Xbox prodávaný samostatně. Zařízení Mac, PS4, Xbox One, Switch a mobilní: pouze stereo režim.

Váš hlas bude znít hlasitě a zřetelně
6mm mikrofon+ je vybaven držákem pro úžasně čistou a srozumitelnou komunikaci. Držák je opatřen indikátorem LED, díky kterému víte, kdy je mikrofon ztlumený. Když držák mikrofonu nepoužíváte, je možné jej sklopit zpět směrem ke sluchátkům, čímž jej dokonale skryjete.

Vyrobena pro pohodlí a výdrž
Budete se cítit naprosto pohodlně, a to i při těch nejdelších herních akcích, díky luxusnímu polstrování z koženky v náušnících a hlavovém mostu. Souprava G935 je vybavena náušníky o velkém průměru tvarovanými tak, aby zcela obklopily uši bez přímého tlaku na jemné tkáně a poskytovaly pasivní izolaci hluku. Náušníky lze za účelem čištění sejmout.

Fyzické parametry
Výška: 188 mm
Šířka: 195 mm
Hloubka: 87 mm
Hmotnost (bez kabelů a přijímače USB): 379 g
Délka nabíjecího kabelu: 2 m
Délka kabelu pro mobilní zařízení: 1,5 m

Technické parametry
Sluchátka
Měnič: Pro-G
Velikost: 50 mm
Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
Impedance: 39 ohmů (pasivní), 5 kiloohmů (aktivní)

Mikrofon (držák)
Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
Velikost: 6 mm
Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz
Funkce ztlumení sklopením

Bezdrátový dosah
Uvnitř: 15 metrů
Venku: 20 metrů
Typ připojení: USB
Citlivost: 93 dB SPL/mW

Životnost baterie (nabíjecí) (Může se lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Kalkulace životnosti baterie 12 hodin vychází z vypnutého podsvícení LED a hlasitosti náhlavní soupravy nastavené na 50 %.)
Bez podsvícení: 12 hodin
Výchozí podsvícení: 8 hodin

Požadavky
Windows® 7 nebo novější
macOS 10.11 nebo novější
Chrome OSTM
Port USB
Přístup k internetu pro software G HUB (volitelný)

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware
Stránky o produkte:

www.logitech.cz 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu