Logitech náhlavní drátová herní souprava G635 7.1 DTS Lightsync - černé

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jedinečná zvuková technologie Uslyšíte nepřátele plížící se kolem, aktivaci speciálních schopností a vše ostatní okolo vás. Plně se ponoříte do hraní a uslyšíte epické hudební skladby v plném rozsahu. Sloučení nejpokročilejší zvukové technologie a odolný
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Aktivní potlačení okolního hluku (sluchátka):  Ano
Barva (sluchátka):  Černá
Bezdrátová (sluchátka):  Ne
Provedení (sluchátka):  Náhlavní
S mikrofonem (sluchátka):  Ano
Typ připojení (sluchátka):  3,5 mm jack
Výrobce (sluchátka):  Logitech
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Logitech náhlavní drátová herní souprava G635 7.1 DTS Lightsync - černé

Popis produktu:

jedinečná zvuková technologie
Uslyšíte nepřátele plížící se kolem, aktivaci speciálních schopností a vše ostatní okolo vás. Plně se ponoříte do hraní a uslyšíte epické hudební skladby v plném rozsahu. Sloučení nejpokročilejší zvukové technologie a odolných materiálů zajistí reprodukci dynamického, pohlcujícího zvuku. Zvukové měniče Pro-G™ zvětšené na 50 mm a prostorový zvuk DTS Headphone:X 2.01DTS  zajistí dokonalý požitek z hudby.

Slyšte neslyšitelné
Vylepšené 50mm měniče Pro-G jsou vyrobeny ze tkané hybridní síťoviny, která zajistí vyšší detaily, hloubku a čistotu zvuku za libovolné hlasitosti. Měniče Pro-G díky zvýšenému průměru nyní fungují lépe než kdy dříve. Nízkofrekvenční zvuky – například burácející exploze a zvukový doprovod k filmům – jsou ještě více bohaté a pohlcující. Vysoké frekvence – hlasy, kroky, výstřely – jsou neuvěřitelně čisté a precizně vykreslené. Pro hlubší zážitek při hraní her než kdykoli předtím.

Prostorový zvuk pokořující hranice 7.1
Vychutnejte si úžasný zvuk DTS® Headphone:X 2.0, který se vyznačuje vyšší věrností než prostorový zvuk 7.1.2DTS Headphone:X a ostatní pokročilé funkce na PC vyžadují použití softwaru Logitech G HUB. Ke stažení na stránce LogitechG.com/downloads Věrné a realistické vnímání prostoru ve hře vám umožní jasně rozpoznat polohu a vzdálenost v komplexním 3D zvukovém poli. Možnost jasně slyšet své okolí může představovat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Úplné přizpůsobení
Pomocí herního softwaru Logitech G HUB si můžete přizpůsobit podsvícení LIGHTSYNC RGB, přiřadit klávesám G-key makra a herní příkazy, a přizpůsobit vlastnosti zvuku, to vše v podobě jedinečných profilů pro jednotlivé hry a aplikace.

Lightsync RGB
Vyberte si z již vytvořených animací RGB nebo využijte paletu přibližně 16,8 milionu barev a vytvořte si své vlastní efekty pomocí softwaru G HUB. G HUB navíc umožňuje použití efektů RGB, které reagují na herní akce, zvuky nebo barvu obrazovky. V případě potřeby můžete soupravu G635 synchronizovat s ostatními zařízeními Logitech G RGB, čímž docílíte jednotného, atraktivního vzhledu svého vybavení.

Programovatelné klávesy G-Key
Inženýři Logitech G optimalizovali veškerou technologii, od senzoru po firmware, obvody a anténu. Testovali jsme a ladili každou ze součástek se zaměřením na nejpomalejší článek, dokud nic nezůstalo pomalé.

Přizpůsobte si zvukové profily
Vyberte si z již vytvořených animací RGB nebo využijte paletu přibližně 16,8 milionu barev a vytvořte si své vlastní efekty pomocí softwaru G HUB. G HUB navíc umožňuje použití efektů RGB, které reagují na herní akce, zvuky nebo barvu obrazovky. V případě potřeby můžete soupravu G635 synchronizovat s ostatními zařízeními Logitech G RGB, čímž docílíte jednotného, atraktivního vzhledu svého vybavení.

Váš hlas bude znít hlasite a zřetelně
6mm mikrofon+ je vybaven držákem pro úžasně čistou a srozumitelnou komunikaci. Držák je opatřen indikátorem LED, díky kterému víte, kdy je mikrofon ztlumený. Když držák mikrofonu nepoužíváte, je možné jej sklopit zpět směrem ke sluchátkům, čímž jej dokonale skryjete.

Jedna náhlavní souprava, všechny platformy
Jedna náhlavní souprava pro všechna vaše zařízení. Souprava G635 směšuje zvuk až ze tří zařízení najednou. Na výběr máte PC, mobilní zařízení a herní konzole, mimo jiné Nintendo® Switch™, PlayStation® 4 a Xbox® One.4Některé ovladače konzole Xbox One mohou vyžadovat adaptér Xbox prodávaný samostatně. Zařízení Mac, PS4, Xbox One, Switch a mobilní: pouze stereo režim

Vyrobena pro pohodlí a výdrž
Budete se cítit naprosto pohodlně, a to i při těch nejdelších herních akcích, díky luxusnímu polstrování z koženky v náušnících a hlavovém mostu. Souprava G635 je vybavena náušníky o velkém průměru tvarovanými tak, aby zcela obklopily uši bez přímého tlaku na jemné tkáně. Náušníky jsou snímatelné a omyvatelné v ruce.

Fyzické parametry
Výška: 188 mm
Šířka: 195 mm
Hloubka: 87 mm
Hmotnost (bez kabelu): 344 g
Délka kabelu pro PC: 2,8 m
Délka kabelu pro mobilní zařízení: 1,5 m

Technické parametry
Sluchátka
Měnič: 50 mm
Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
Impedance: 39 ohmů (pasivní), 5 kiloohmů (aktivní)
Citlivost: 93 dB SPL/mW
Mikrofon (držák)
Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
Velikost: 6 mm
Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz

Požadavky
Digitální: PC s Windows® 7 nebo novějším, Mac OS® X 10.10 nebo novější a port USB 2.0
Analogové: PC, konzole nebo mobilní zařízení s audio zdířkou 3,5 mm
(Volitelně) Přístup k internetu pro Logitech G HUB Software

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware


Stránky o produkte:

www.logitech.cz 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu