Parametrické vyhľadávanie


 

20683

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Keystone jack



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

198

položiek

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.6, spojka
 

Tento modul od Delocku může být použit pro připojení patch kabelu k portu samice RJ45. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keysto...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Keystone jack CAT 5e, stíněná třída D, RJ45 až LSA, připojení bez použití nástrojů
 

DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, shielded RJ45 to LSA • Tested for Link Performance CAT 5e • Cable installation via LSA stripes, color-coded as per EIA/TIA 568 A & B • RJ 45 female for patch panel installation

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.5, spojka
 

Tento modul od Delocku může být použit pro připojení patch kabelu k portu samice RJ45. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keysto...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus CAT 5e Keystone Jack, nestíněný RJ45 na LSA, připojení bez použití nástrojů
 

DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, unshielded RJ45 to LSA, tool free connection

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Field Termination Coupler CAT 6A, 500 MHz for AWG 22-26, fully shielded with metal srew cap
 

Description Field Termination Coupler CAT 6A, 500 MHz for AWG 22-26, fully shielded with metal srew cap The CAT coupler is ideal for extending or repairing a twisted-pair cable section. CAT 6A, 500 MHz 10GBase-T Screwable strain relief Tool-free

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Consolidation Point Box for 4x RJ45 Keystone Modules
 

Description Consolidation Point Box for 4x RJ45 Keystone Modules Optimal solution to ensure flexible network cabling in modern office environments (Clean Desk) Robust steel case with hinged cover and cable strain relief Suitable for installation o

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 3 pinový, bílý
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 3 pinový, cerná
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 4 pinový, bílý
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 4 pinový, cerná
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 5 pinový, bílý
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 5 pinový, cerná
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 6 pinový, bílý
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Modul Keystone M8, 6 pinový, cerná
 

Popis Tento modul Keystone M8 od Delock lze nainstalovat napr. do nejakého krytu nebo do zarízení k pripojení ruzných cidel ci spínacu. S jeho standarzdizovanými rozmery je modul vhodný pro snadné upevnení napr v keystone patch panelu, celní lište nebo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RJ12 jack > LSA Cat.3 UTP bílá
 

Popis Tento modul od Delocku muže být použit pro pripojení telefoního kabelu k portu RJ12 samice. Díky jeho normalizovaným rozmerum muže být použit pro snadnou montáž napr. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RJ12 jack > LSA Cat.3 UTP černý
 

Popis Tento modul od Delocku muže být použit pro pripojení telefoního kabelu k portu RJ12 samice. Díky jeho normalizovaným rozmerum muže být použit pro snadnou montáž napr. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul RJ45 jack > RJ45 jack Cat.6 kompaktní 25 ks
 

Popis Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení síťových kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RJ45 samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e kompaktní 25 ks
 

Popis Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení síťových kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RJ45 samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul RJ45 jack > RJ45 jack Cat.6 UTP černý 25 ks
 

Popis Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení síťových kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RJ45 samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP keystone OPTIX Cat6, beznástrojový, bílý, š. 17 mm
 

- v nejširší části má 16mm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP keystone OPTIX Cat5e, duální horní zářez, bílý, š. 21 mm
 

TENTO PRODUKT JE CERTIFIKOVANÝ PRO VYUŽITÍ 15LETÉ SYSTÉMOVÉ ZÁRUKY KABELÁŽE OPTIX. Kategorie: CAT5e Stínění: ne Šířka: 21mm Min. životnost portu: 1000 zapojení/odpojení Svorkovnice: duální 110/Krone 8p8c Min. životnost svorkovnice: 200

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RCA samice > RCA samice žlutá / černá
 

Tento modul značky Delock lze použít například k prodloužení stereofonního kabelu. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RCA (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RCA samice > RCA samice červená / černá
 

Tento modul značky Delock lze použít například k prodloužení stereofonního kabelu. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RCA (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RCA samice > RCA samice bílý / černý
 

Tento modul značky Delock lze použít například k prodloužení stereofonního kabelu. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RCA (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RCA samice > RCA samice, zlacený, žlutá / černý
 

Tento modul značky Delock lze použít například k prodloužení stereofonního kabelu. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RCA (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RCA samice > RCA samice, zlacený, červená / černý
 

Tento modul značky Delock lze použít například k prodloužení stereofonního kabelu. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RCA (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone montážní 1 portový pro D-type kovový
 

Tento Keystone držák od Delocku může být namontován např. v panelech nebo v případě D-type otvorů pro XLR jacky. S těmito standardizovanými rozměry je vhodný pro snadné uchycení jednoho Keystone modulu. Specifikace • Jeden Keystone port 19,2 x 14,9

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul RCA samice > RCA samice, zlacený, bílý / černý
 

Tento modul značky Delock lze použít například k prodloužení stereofonního kabelu. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x RCA (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul SC Simplex samice na SC Simplex samice modrý / bílá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x SC Simplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul SC Simplex samice na SC Simplex samice aqua / bílá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x SC Simplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul SC Simplex samice na SC Simplex samice fialová / bílá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x SC Simplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul LC Duplex samice na LC Duplex samice modrý / černá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul LC Duplex samice na LC Duplex samice šedá / černá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul LC Duplex samice na LC Duplex samice aqua / černá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul LC Duplex samice na LC Duplex samice fialová / černá
 

Tento modul od Delocku může být použit k prodloužení optických kabelů. Díky jeho normalizovaným rozměrům může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelové lišty nebo montážní krabice. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex samice

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul SC Simplex samice na SC Simplex samice s klapkou na ochranu proti laseru
 

Tento modul Keystone se spojkou SC Simplex značky Delock lze použít k propojení dvou konektorů optických vláken. Je vhodný například k montáži spojovacích polí, lícních desek nebo povrchově montovaných krabic Keystone. Ochrana proti laserovému záření

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul SC Simplex samice na SC Simplex samice s klapkou na ochranu proti laseru
 

Tento modul Keystone se spojkou SC Simplex značky Delock lze použít k propojení dvou konektorů optických vláken. Je vhodný například k montáži spojovacích polí, lícních desek nebo povrchově montovaných krabic Keystone. Ochrana proti laserovému záření

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul LC Duplex samice na LC Duplex samice s klapkou na ochranu proti laseru
 

Tento modul Keystone se spojkou LC Duplex značky Delock lze použít k propojení dvou zástrčkových konektorů optických vláken. Je vhodný například k montáži spojovacích polí, lícních desek nebo povrchově montovaných krabic Keystone. Ochrana proti laserov

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul LC Duplex samice na LC Duplex samice s klapkou na ochranu proti laseru
 

Tento modul Keystone se spojkou LC Duplex značky Delock lze použít k propojení dvou zástrčkových konektorů optických vláken. Je vhodný například k montáži spojovacích polí, lícních desek nebo povrchově montovaných krabic Keystone. Ochrana proti laserov

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu