Parametrické vyhľadávanie


 

9984

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Switch



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

78

položiek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
PremiumCord HDMI switch 4:1 s podporou rozlišení 4Kx2K@60Hz, 1080P, HDR, s ovládáním tlačítkem a dálkovým ovladačem
 

Popis produktu: PremiumCord HDMI switch 4:1 s podporou rozlišení 4Kx2K@60Hz, 1080P, HDR, s ovládáním tlačítkem a dálkovým ovladačem 4 HDMI zařízení sdílí 1 HDMI výstupní zařízení (obrazovku). Výběr zařízení tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Podpora

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Síťový sada 10 palců, včetně skříně 9U, PDU, police, 8-portového přepínače, patch panelu CAT 6
 

Síťový sada 10 palců, včetně skříně 9U, PDU, police, 8-portového přepínače, patch panelu CAT 6 Kompletní sada pro vytvoření kompaktní sítě 254 mm (10 ") včetně skříňky, police, rozvodky, spínače, propojovacího panelu Včetně nástěnného pouzdra, 9HE,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Přepínač Gigabit Ethernet PoE 16portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet
 

Přepínač Gigabit Ethernet PoE 16portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet Gigabitový přepínač s napájením přes Ethernet (PoE) - Celkový výkon 380 W - Vhodný pro instalaci do 19palcových serverových skříní 16portový 10/100/1000 Mb / s Podporuje standar

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Přepínač Gigabit Ethernet PoE, 24portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet
 

Přepínač Gigabit Ethernet PoE, 24portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet Gigabitový přepínač s napájením přes Ethernet (PoE) - Celkový výkon 380 W - Vhodný pro instalaci do 19palcových serverových skříní 24 portů 10/100/1000 Mb / s Podporuje standar

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Gigabitový ethernetový PoE přepínač L2, 24portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet
 

Gigabitový ethernetový PoE přepínač L2, 24portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet Řízený gigabitový přepínač L2 + s napájením přes Ethernet (PoE) 380 W - vhodný pro instalaci do 19palcových serverových skříní 24 PoE portů 10/100/1000 Mbps Podporuje

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 8 Port Gigabit Switch 8xRJ45 (6xPoE)+ 2G SFP 180W Support 802.3 af/at/bt standard
 

8 portový gigabitový přepínač 8xRJ45 (6xPoE)+ podpora 2G SFP 180W 802.3 af/at/bt standard 8 portový gigabitový přepínač PoE++Switch se 2 porty SFP Uplink - podporuje až 2 porty s plným výkonem IEEE 802.03bt + celkem 4 porty IEEE 802.3 at/af. Podporu

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Industrial Gigabit Ethernet PoE+ Switch 4-port PoE + 2-port SFP, 802.3at, DIN rail
 

Průmyslový gigabitový Ethernet PoE+ Switch 4-port PoE + 2-port SFP, 802.3at, DIN lišta Robustní a odolná průmyslová řešení s integrovanou funkcí Power over Ethernet (PoE) Průmyslový gigabitový přepínač PoE+ se 2 x SFP uplinkem 4x 10/100/1000Base-TX

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
8portový gigabitový přepínač DIGITUS, spravovaný, 4 uplinks, 1 konzole
 

L2 spravovaný průmyslový gigabitový ethernetový přepínač 8 portů + 4 SFP Gigabitový přepínač s webovou správou vrstvy 2, přepěťovou ochranou pro vysoké teplotní rozsahy a redundantním napájením Funkce vrstvy 2 lze konfigurovat prostřednictvím webové

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 8 portový gigabitový přepínač PoE, spravovaný, 4 odchozí linky, 1 konzola
 

L2 řízený průmyslový gigabitový ethernetový přepínač PoE 8portový PoE + 4 SFP, IEEE802.3at Gigabitový přepínač PoE s napájením PoE +, webovou správou vrstvy 2, přepěťovou ochranou pro vysoké teplotní rozsahy a redundantním napájením Funkce vrstvy 2

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 10 palcový 8 portový gigabitový ethernetový přepínač, L2 + mnagement
 

Gigabit Ethernet Switch 8-port, 10 palců, řízený L2 Gigabitový přepínač řízený L2 + - vhodný pro instalaci do 10palcového krytu 8 portů 10/100/1000 Mbps Síťové standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab Plně duplexní řízení toku IEEE802.3x a ag

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS 10 palcový 8 portový gigabitový Ethernet PoE + přepínač, L2 + management
 

L2 spravoval Gigabit Ethernet PoE Switch 8-portový PoE, 10 palců, 80W PoE napájení Gigabit PoE Switch 802.3at spravovaný L2 + - vhodný pro instalaci do 10palcového krytu 8 portů 10/100/1000 Mbps 8 portů PoE s celkovým výkonem 80 W 802,3at (PoE +)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus QSFP + 40G 1m DAC kabel Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet
 

QSFP + 40G 1m DAC kabel Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet Velká šířka pásma bez zpoždění nebo ztráty signálu Kabel DAC QSFP + 40G 1 m Podporovaná rychlost přenosu 2,125-41,2 Gbps Kompatibilní značky: kompatibilní Allnet, CISCO, Del

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus QSFP + 40G 2m DAC kabel Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet
 

QSFP + 40G 2m DAC kabel Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet Velká šířka pásma bez zpoždění nebo ztráty signálu Kabel DAC QSFP + 40G 2 m Podporovaná rychlost přenosu 2,125-41,2 Gbps Kompatibilní značky: kompatibilní Allnet, CISCO, Del

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Kabel DAC QSFP + 40G 3m, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet
 

Kabel DAC QSFP + 40G 3m, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet Velká šířka pásma bez zpoždění nebo ztráty signálu Kabel DAC QSFP + 40G 3 m Podporovaná rychlost přenosu 2,125-41,2 Gbps Kompatibilní značky: kompatibilní Allnet, CISCO, De

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Kabel QSFP + 40G 5m DAC Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet
 

Kabel QSFP + 40G 5m DAC Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet Velká šířka pásma bez zpoždění nebo ztráty signálu Kabel QSFP + 40G 5 m DAC Podporovaná rychlost přenosu 2,125-41,2 Gbps Kompatibilní značky: kompatibilní Allnet, CISCO, Del

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Průmyslový 5-portový gigabitový plochý přepínač 5 portů, DIN lišta, prodloužená teplota. rozsah
 

Průmyslový 5-portový gigabitový plochý přepínač 5 portů, DIN lišta, prodloužená teplota. rozsah Robustní průmyslové řešení, vysoký teplotní rozsah, ploché pouzdro šetřící místo pro montáž na profilové kolejnice Průmyslový přepínač Ethernet má 5 port

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Průmyslový 8portový plochý přepínač 5 portů, DIN lišta, prodloužená rozsah teploty
 

Průmyslový 8portový plochý přepínač 5 portů, DIN lišta, prodloužená rozsah teploty Robustní průmyslové řešení, vysoký teplotní rozsah, ploché pouzdro šetřící místo pro montáž na profilové kolejnice Průmyslový přepínač Ethernet má 8 portů RJ45 s rych

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit Ethernet Switch 8-portový SFP + 2-port, nespravovaný
 

Gigabit Ethernet Switch 8-portový SFP + 2-port, nespravovaný Kompatibilní s singlemode, multimode a single / double fibre SFP. Vhodné pro instalaci do 19 ”serverových skříní Podporuje funkci MDI / MDI-X pro RJ45 Podporuje automatické vyjednávání, n

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit Ethernet Switch 16 port, 10 palců, nespravovaný
 

Gigabit Ethernet Switch 16 port, 10 palců, nespravovaný Gigabitový Ethernetový přepínač vhodný pro montáž do 10 "(254 mm) skříní. Velká šířka pásma zadní desky Podporuje plně duplexní řízení toku Splňuje standard sítě IEEE 802.3x Integrovaný napá

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus L2 nanagement Gigabit Ethernet PoE Switch 16 portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet
 

L2 nanagement Gigabit Ethernet PoE Switch 16 portový PoE + 2 SFP, 380W PoE rozpočet Spravovaný gigabitový přepínač L2 + s napájením přes Ethernet (PoE) 380 W - vhodný pro instalaci do 19palcových serverových skříní 16 portů PoE 10/100/1000 Mbps Pod

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Síťový set 10 palců, včetně skříně 5U, PDU, police, 8 portového přepínače, patch panelu CAT 6
 

DIGITUS Síťový set 10 palců, včetně skříně 5U, PDU, police, 8 portového přepínače, patch panelu CAT 6 Kompletní sada pro vytvoření kompaktní sítě 254 mm (10 ") včetně skříňky, police, rozvodky, spínače, propojovacího panelu Včetně nástěnné skříně, 6

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm
 

SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm Fiber Module Multimode LC Connector 850nm • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standard • Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1 • Differential LVPECL input and output • Duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Web Smart Fast Ethernet PoE Switch 16-port RJ45, Full Powered Rack Mount, 260W
 

• 16-Port 10/100BaseTX with PoE • PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port • Supported Standards: IEEE 802.3x Full-duplex and Flow Control, IEEE 802.3ad Trunk (Link Aggregation), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm
 

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm
 

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
 

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 8-Port Industrial PoE Ethernet Switch, 8-port RJ45, 2-port Gigabit Combo (SFP & RJ-45) IP30, DIN RAIL, Redudant
 

8-Port unmanaged industrial switch with PoE+ function 8-Port Industrial PoE Ethernet Switch, 8-port RJ45, 2-port Gigabit Combo (SFP & RJ-45) IP30, DIN RAIL, Redudant power The DIGITUS® Industrial Fast Ethernet PoE Switch is a unmanaged switch with P

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m
 

The plug and play extension for your network switch The DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceiver modules offer the highest quality and reliability. The module offers a perfect opportunity for you to extend your Gigabit network switch with a free SFP Uplink

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet PoE Switch 4-portový PoE + 1-portový uplink, 62W PoE Budget
 

Network switch with integrated Power over Ethernet (PoE) solution for optimum, inexpensive, and quick integration into small and mid-size networks The DIGITUS 5-Port Fast Ethernet Switch with four Power over Ethernet ports offers your network significan

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13
 

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
 

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Gigabit Desktop Switch, 5-port
 

Best for quick and easy network expansion! Gigabit Ethernet Switch, 5-port, 10/100/1000 Mbps, 5x RJ45 With this Gigabit Ethernet Switch you can easily expand your Network with five additional RJ45 Network ports. Thanks to the Auto-MDI/MDI-X cable d

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Switch 8 Gigabit portů
 

Best for quick and easy network expansion! Gigabit Ethernet Switch, 8-port, 10/100/1000 Mbps, 8x RJ45 With this Gigabit Ethernet Switch you can easily expand your Network with eight additional RJ45 Network ports. Thanks to the Auto-MDI/MDI-X cable

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Rychlý ethernetový přepínač 8 portů, nespravovaný, desktop
 

Best for quick and easy network expansion! Fast Ethernet Switch 8-port, 10/100MBIT Desktop 8 RJ-45 black With this Fast Ethernet Switch you can easily expand your Network with eight additional RJ45 Network ports. Thanks to the Auto-MDI/MDI-X cable

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm
 

CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit Ethernet PoE Switch 4-portový PoE + 1-portový uplink, 62W PoE budget
 

Gigabit Desktop PoE af/at 4-Port Switch 10/100/1000Mbps, 62W PoE Power Budget, metal housing

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Industrial Gigabit PoE++ Splitter, 802.3bt, selectable power output: 12VDC,16VDC,24VDC,48VDC, Operating temp.: -
 

Industrial Gigabit PoE++ Splitter, 802.3bt, selectable power output: 12VDC,16VDC,24VDC,48VDC, Operating temp.: -40o to +75o The DIGITUS® Industrial Gigabit PoE Splitter is designed for harsh environments, in which it is exposed to moisture, temperature

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm
 

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 80km LC Duplex Connector, with DDM feature
 

SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 80km LC Duplex Connector, with DDM feature

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature
 

SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu