DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM4, 12 vláken, CPR Dca, LSZH-1 - 1m

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Káble, adaptéry a konektory / Optické Patch káble / Inštalačné
PODĽA VÝROBCU: Digitus / Patch káble, panely, zásuvky / Káble bez koncoviek / Inštalačné káble - drôt
Status Novinka   
Kód: 449985  
Part No.: DK-35121/4-U  
EAN Kód: 4016032306276  
Výrobca:

Digitus , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 2 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 2 rok(y)
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FO A-I-DQ(ZN)BH 12G50/125µ, MM, OM4, 12 vláken Indoor/Outdoor, LSZH, Dca, černá, délka 1 m Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita pro vaši síť. OM4 50/125 µ Centrální volná trubka 4-12 vláken Nekovová ochrana proti hlodavcům LSZH,
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
DIGITUS instalační kabel vnitřní/venkovní A/I-DQ (ZN) BH 50/125 µ OM4, 12 vláken, CPR Dca, LSZH-1 - 1m

Popis produktu:

FO A-I-DQ(ZN)BH 12G50/125µ, MM, OM4, 12 vláken Indoor/Outdoor, LSZH, Dca, černá, délka 1 m

Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita pro vaši síť.

OM4 50/125 µ
Centrální volná trubka 4-12 vláken
Nekovová ochrana proti hlodavcům
LSZH, CPR Dca

Kabel s volnou trubkou je konstrukce, která má vysokou pevnost v tahu a flexibilitu při kompaktní velikosti kabelu. Náš kabel s volnou trubkou poskytuje vynikající optický přenos a fyzikální vlastnosti. U našich kabelových výrobků zajišťujeme trvalou úroveň kvality prostřednictvím několika programů kontroly kvality včetně ISO 9001 a všechny materiály prošly normami REACh a RoHS. Spolehlivost výrobků zajišťujeme přísným kvalifikačním testováním každé skupiny výrobků. Provádíme počáteční i pravidelné kvalifikační zkoušky, abychom zajistili výkonnost a odolnost kabelu v provozním prostředí

Technické údaje
LSZH - nízko kouřový bezhalogenový
Odolnost proti UV záření
Podélně a příčně odolný proti vodě
Pancéřované skleněnou přízí
Nekovová ochrana proti hlodavcům
Bez kovů
Průměr jádra: 50,0 ± 2,5 µm
Průměr pláště: 124,8 ± 1,0 µm
Nekruhovitost jádra: ? 5,0 %.
Nekruhovitost pláště: ? 1,0 %.
Chyba soustřednosti jádra a pláště: ? 1,0 µm
Průměr povlaku: 245 ± 7 µm
Nekruhovitost povlaku: ? 6,0 %.
Šířka pásma OFL: při 850 nm: ? 3500 MHz x km; při 1300 nm: ? 500 MHz x km
Efektivní modální šířka pásma: při 850 nm: ? 4700 MHz x km; při 1300 nm: ? 500 MHz x km
Počet vláken (OM4): 2-12 ks
Maximální počet volných trubic: 1 ks
Počet vláken na trubičku : 2-12 ks
Volná trubka: 2,0 ± 0,2 mm
Materiál vnějšího pláště : LSZH, CPR Dca, EN 50575: 2014+A1: 2016
Vnější průměr kabelu : 6,5 ± 0,5 mm
Maximální přípustná tažná síla : 1400 N
Odolnost proti stlačení : 1000/200 N/100 mm
Teplotní rozsah : přeprava a skladování : - 40 °C až + 70 °C ; instalace : - 40 °C až + 60 °C ; provoz : - 40 °C až + 70 °C
Min. poloměr ohybu : montáž : 20 x OD ; provoz : 10 x OD
Teplotní rozsah: přeprava a skladování: - 40°C až + 70°C ; montáž: - 40°C až + 60°C ; provoz: - 40°C až + 70°C
Použití: univerzální
Kabelový plášť: LSOH
Barva kabelu: černá
Třída vláken: OM4
Průměr vlákna: 50/125µ
Mód:
Počet vláken: 12


Stránky o produkte:

http://www.digitus.info



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu