DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Káble, adaptéry a konektory / Optické Patch káble / ST - SC
PODĽA VÝROBCU: Digitus / Networking / Pasívne prvky / Optické prvky / Optické patch káble
Status V cenníku   
Kód: 332222  
Part No.: DK-2912-05  
EAN Kód: 4016032309192  
Výrobca:

Digitus , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 2 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 2 rok(y)
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Manuál:  Jiný
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m

Popis produktu:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2E9/125µ
Fiber class: OS2
Mode: Singlemode
Color cable: yellow
Boot: single-color
Fiber diameter: 9/125µ
Length: 5 m
Packaging: DIGITUS Polybag







Stránky o produkte:

http://www.digitus.info



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu