Parametrické vyhľadávanie


 

9956

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Digitus:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Digitus



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey
 

CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Shielded Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací kabel napájení 240V, délka 5m IEC C13/C14
 

Délka kabelu 5 m Průřez vodiče: 3x0,75mm2 Proudové zatížení: max 10A Napětí max.: 250V Barevné provedení: Černé

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord USB4™ 40Gbps 8K@60Hz kabel Thunderbolt 3 délka: 0,5m
 

PremiumCord USB4™ 40Gbps kabel Thunderbolt 3, 8K@60Hz, 100W černý 0,5m - První konektor: USB typ C samec - Druhý konektor: USB typ C samec - Přenosová rychlost: 40 Gbit/s, až 80x rychlejší než standardní USB2.0 - Zpětně kompatibilní s USB3.2, USB3

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3 * Duplex cable * LSOH * Connector with ceramic ferrule * Cable diameter 3mm * Single packed with test-report * Connector 1: LC *

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus UTP kabel lanko AWG24/7, Cat.5e, box 100m, PVC
 

DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable, raw, Length 100 M, Paper Box, AWG 24/7 Color grey Conforming to ISO/IEC 11801, DIN EN 50173, DIN EN 50288-3-2 Best performance and link quality for your network Basic conductor: stranded AWG 24/7 Total number of

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 extension cable, type A M/F, 5.0m, USB 2.0 conform, bl
 

USB 2.0 extension cable, type A M/F, 5.0m, USB 2.0 conform, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 4K HDMI EDID Emulator
 

HDMI EDID Emulator, for extender, switches, splitter, matrix switcher, black Description HDMI EDID Emulator, for extender, switches, splitter, matrix switcher, black Emulates the EDID data for connected HDMI screens/monitors/TVs and solves possible

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Síťový stojan 36U, Unique Series 1705x800x1000 mm , barva černá (RAL 9005)
 

Unikátní řada DIGITUS® Professional je vyrobena pro vysoce poptávaná řešení IT infrastruktury - navržena a vyvinuta na nejvyšším standardu v Německu Speciální střešní konstrukce pro ventilátorovou jednotku, vč. perforovaný kryt Uzamykací systém s

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" větrací jednotka 1U, 4 ventilátory, černá
 

Ventilátor je možné instalovat kdekoliv uvnitř racku, zabírá výšku 1U. Zlepšuje proudění vzduchu uvnitř racku Součástí je i termostat • For installation into 19“ unit • 4 Fans • Noise Level: 47dBm • 552m3 Air circulation per hour • Thermostat

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Síťový stojan 47U, Unique Series 2244x600x1200 mm, barva šedá (RAL 7035)
 

DIGITUS 47U network cabinet 47Ux600x1200 mm, color grey RAL 7035

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM3, 24 fibers, CPR Dca, LSZH
 

FO A-I-DQ(ZN)BH 24G50/125µ, MM, OM3, 24 fibers Indoor/Outdoor, LSZH, Dca, black, length 1 m Description FO A-I-DQ(ZN)BH 24G50/125µ, MM, OM3, 24 fibers Indoor/Outdoor, LSZH, Dca, black, length 1 m OM3 50/125µ Multi-tube 12 fibers per tube Non-meta

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Adapter DVI-I (24+5) F/F spojka
 

Kvalitní redukce pro připojení audio/video zařízení s konektory DVI. Přenos signálu je stoprocentně digitální a bez jakékoli ztráty kvality. Slouží ke spojení dvou kabelů Konektory: DVI-I (24+5) female DVI-I (24+5) female Digital/Analog Adapter (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 4K HDMI Rozbočovač, 1x4, 4K2K, UHD / 60Hz EDID, HDR a downscaling na Full HD, HDCP, černá
 

4K HDMI Rozbočovač, 1x4, 4K2K, UHD / 60Hz EDID, HDR a downscaling na Full HD, HDCP, černá Rozdělí signál HDMI® na čtyři displeje - podporuje UHD 4K / 60 Hz s HDR a downscaling na Full HD Rozlišení až 4K / 60 Hz (YUV 4: 4: 4) Plných 18 Gbps - pro kř

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003, Length 7m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003, Length 7m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Připojovací kabel USB typu C, typ C na A M/M, 1,0 m, Gen2, 3A, 10 GB, bavlna, CE, zlato, si / bl
 

USB Type-C connection cable, type C to A M/M, 1.0m, full featured, Gen2, 3A, 10GB CE, cotton, gold, si/bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m modrá
 

Patch kabel UTP CAT6 - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 4x2 žil - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 5m červená
 

Patch kabel UTP level 5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - červená barva - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - délka 5m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS elektrický výškově nastavitelný stůl od 73 do 123 cm rozměr pracovní desky 120x60 cm nosnost 50 kg
 

Elektrický výškově nastavitelný stůl od 73 do 123 cm, rozměr pracovní desky 120×60 cm, nosnost 50 kg.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 kabel USB A samec na USB micro B samec, 2x stíněný, Měď, 1,8m
 

USB 2.0 připojovací kabel, typ A - micro B, M/M, 1.8m, USB 2.0 conform, UL, bl Umožňuje spolehlivé a rychlé připojení externích zařízení USB s PC, také i na delší vzdálenosti. Konektor 1: USB A Konektor 2: Micro USB B, Certifikované UL: UL2725

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Digitus Patch Cable,CAT 6A S-FTP PimF, LSOH, AWG 27/7,Šedý 20m
 

CAT 6A S-FTP patch cable, DRAKA UC 900 SS FRNC Cat 7,TM21, length 20 M, LSOH, AWG 27/7 Best performance and link quality for your network 2x RJ 45 HRS TM21, shielded with latch protection Boots with kink protections and strain reliefs Cable DRAKA

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fan Module for IP55 Wall Mounting Cabinets 2 Fans, thermostat, switch, filtered 50x346x175 mm
 

Fan Module for IP55 Wall Mounting Cabinets 2 Fans, thermostat, switch, filtered 50x346x175 mm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Professional Hook and loop cable management system, mushroom fastener 2.5m, hook and loop tape 5m
 

Hook-and-loop cable management system Mushroom fastener 2,5m, hook-and-loop tape 5,0m Description Hook-and-loop cable management system Mushroom fastener 2,5m, hook-and-loop tape 5,0m Self-adhesive mushroom tape 2,5m, Hook-and-loop tape 5,0m Qui

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel sítový propojovací 230V 10A 1m, konektory IEC 320 C13 - IEC 320 C20
 

Popis produktu: PremiumCord Kabel sítový propojovací 230V 10A 1m, konektory IEC 320 C13 - IEC 320 C20 Pro propojení zarízení s konektorem IEC320 C14 (lichobežník se svislými kontakty) k UPS nebo napájecímu panelu se zásuvkami IEC320 C19 (obdélník s v

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.0 aktivní prodlužovací kabel délka: 5m, chipset SN65LVPE502, UL, CE, bl
 

USB 3.0 Repeater Cable 5.0 m, A/M - A/F, AWG28 24, Chipset SN65LVPE502, UL, CE, bl

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
PremiumCord Propojovací box pro kabely Cat.5e, narážecí, stíněný
 

PremiumCord Propojovací box pro kabely Cat.5e, narážecí, stínený - Vodice se zarezávají do LSA stripsu pomocí narážecích nástroju 110 nebo KRONE LSA - Stínené pouzdro - S oboustrannou nálepkou pro pripevnení boxu - Vcetne dvou samorezných šroubku pr

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, CAT 6 UTP, AWG 26, měď, modrý 1m
 

DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable, Length 1.0 M, AWG 26/7 Color blue, RAL5012 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Ma

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m černá
 

Premiumcord Patch kabel CAT 6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m černá - kategorie: CAT 6a - 500MHz - kabel pro 10Gb počítačovou síť (10/100/1000/10000 Mbit) - stínění: S/FTP, PIMF každý pár je stíněný zvlášť folií, celek stíněn opletením - struktur

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI
 

PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI - Převádí signál VGA na digitální rozhraní HDMI pro LCD nebo TV - HDCP kompatibilní - Jednoduchá instalace a montáž, prostým zapojením do vypnutého počítače a monitoru. - Podporuje rozliš

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 hub, Vysokorychlostní rozbočovač, 4-porty, černý, bez napájecího zdroje
 

DIGITUS USB 2.0 Vysokorychlostní rozbočovač 4-Porty, 4 x USB A / F, 1 x mini USB B/M, včetně USB kabelu, Win7, Vista, XP SP2, Mac Kompatibilní s USB 2.0 Čtyři porty USB 2.0 Podporuje vysokou rychlostí USB 480Mbps a plnou rychlostí 12Mbps Podporuje

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable
 

DIGITUS SFP+ 10G DAC Cable 7m AWG 24, HP HPE compatible Description SFP+ 10G 7m DAC cable Extend your copper connections SFP+ 10G 7m DAC cable AWG 24 Twinax cable 1.0625-10.52Gbps supported data rate The Digitus® SFP+ 10G DAC cables are

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko UTP Cat5e AWG24,čistá měď 305m zelený
 

PremiumCord TP Kabel 4x2,lanko/licna UTP Cat5e AWG24/7,čistá měď 305m zelený - 4x2 Cu 100% AWG24/7 lanko/licna - Kategorie Cat5e - UTP nestíněné - Nejvyšší podporovaný protokol: 1000BaseT, Gigabit Ethernet - Označení délky po 1m - Barevně odliše

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Připojovací kabel HDMI AOC s hybridním vláknem, typ A M/M, 20 m, UHD 4K@60 Hz, CE, zlatá, bl
 

HDMI AOC hybrid-fiber connection cable, Type A M/M, 20m, UHD 4K@60Hz, CE, gold, bl Transfer of uncompressed video and audio signals over a distance of up to 20 m in UHD 4K resolution with 18 Gbps bandwidth. The active HDMI cable with AOC technology

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Napájecí kabel, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M / F, 1,2 m, H05VV-F3G 0,75qmm, bl
 

Power Cord, CEE 7/7 (Typ-F) - C5 M/F, 1.2m, H05VV-F3G 0.75qmm, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel HDMI A - HDMI micro D, 1m
 

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Používá se také k propojení moderních telefonů a fotoaparátů do televize. Kabel je stíněný, dokáže p...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, CAT 6 UTP, AWG 26, měď, bílý 3m
 

DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable, Length 3 M, AWG 26/7 Color white, similar RAL9003 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on b

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Adaptér USB typu C Multiport na VGA 1x VGA, 1x USB-C (PD), 1x USB 3.0, černý
 

USB Type-C Multiport Adapter VGA 1x VGA, 1x USB-C (PD), 1x USB 3.0, black Description USB Type-C Multiport Adapter VGA 1x VGA, 1x USB-C (PD), 1x USB 3.0, black Extends your USB-C™ device with three additional ports (VGA, USB 3.0 and USB-C™) Exte

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus univerzální držák pro jeden monitor až do úhlopříčky 69 cm (27"), 8 kg VESA 75 x 75 a 100 x 100 mm
 

Univerzální držák pro jeden monitor až do úhlopříčky 69 cm (27") Držák jednoho monitoru, černá barva, otočný o 45 stupňů, naklápěcí a rotační o 360 stupňů. Je vhodný pro monitory o úhlopříčce 15"-27" TFT, s maximální hmotností 8Kg. maximální VESA rozte

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, CAT 6 UTP, AWG 26, měď, zelený 0,5m
 

DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable, Length 0.5 M, AWG 26/7 Color green, RAL6016 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot M

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Digitus CAT 5e SF-UTP patch cable, PVC AWG 26/7, length 1 m, color yellow
 

CAT 5e SF-UTP patch cable, PVC AWG 26/7, length 1 m, color yellow

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu