Parametrické vyhľadávanie


 

27192

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Solarix:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Solarix



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

510

položiek

13

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Solarix Modulární konektor 8p8c CAT5E neskládaný, stíněný, pro drát
 

Stínený konektor RJ45 8p8c. Pro vodic drát, kulatý kabel. Bez vložky. Konektory Solarix typu RJ45 jsou spolehlivé komponenty, které jsou konstrukcne uzpusobeny tak, aby bylo zajišteno bezchybné spojení mezi kontakty konektoru a medenými vodici datového ka...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý samořezný
 

Samorezné keystony Solarix se vyznacují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zarezávací nástroj. Tyto keystony bez problému splnují parametry specifikované v mezinárodních standardech strukturované kabeláže ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Konektor RJ45 CAT6A STP 8p8c stíněný skládaný na drát
 

Tyto stínené konektory Solarix RJ45 8p8c s vložkou jsou urceny pro kabely drát kategorie 6A a kategorie 7. Konektory jsou speciálne uzpusobeny tak, aby jej bylo možné pohodlne nakrimpovat na kabely se silnejšími vodici (až do prumeru 0,57 mm) a silnejší P...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný
 

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez problémů splňují parametry specifikované v mezinárodních standardech strukturované kabeláže ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Montážní sada M6, 4ks matice, 4ks šroubky, 4ks plastové podložky, MONT-SM6
 

Sada spojovacího materiálu samostatně baleného. Průměr šroubu je 6mm tedy závit metrický M6, klecová matice je pro otvor 9,5 x 9,5 mm. Sada obsahuje 4ks matice, 4ks šroubů, 4 ks podložek.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Box na omítku pro zásuvku SX9 bílý 80 x 80 x 41mm
 

Tento box lze použít v případě, že je potřeba instalovat zásuvky SX9-x-y-z-WH kategorie 5E nebo kategorie 6 na omítku. Rozměry boxu jsou 80 × 80 × 41 mm. Barva boxu je bílá (RAL 9003). Box SX9-0-WH lze rovněž použít s rámečkem SXF-R-2-WH. Určení: Na o

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Venkovní instalační kabel Solarix CAT6 FTP PE Fca 500m/cívka černý
 

Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-FTP-PE je venkovní stíněný kabel s polyethylenovým pláštěm, který je určený pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Police 19" 1U 250mm pevná BK úchyt na přední i zadní lišty UP-12-B
 

Police s čtyřbodovým uchycením, tedy ve 4 bodech rámu. Jsou určeny k uložení zařízení do 19" rozvaděče, používají se tedy především tam, kde tato zařízení nelze uchytit do 19" rámu. Perforované dno police zajišťuje snadný průchod vzduchu. Police se 4-b

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Instalační kabel Solarix CAT6A STP LSOH Dca s1 d2 a1 500m/cívka
 

Instalační kabel Solarix s označením SXKD-6A-STP-LSOH je vysoce kvalitní čtyřpárový kabel kategorie 6A, který je určený pro použití ve velmi náročných aplikacích – tj. především pak pro provoz vysokorychlostního protokolu 10GBASE-T. Tento kabel bez problé...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Rozvaděč SOHO LC-18 s lištami 2U, 4U a 11U, 550x550x150mm šedá RAL 7035
 

Moderní nástěnný datový rozvaděč Solarix LC-18 je určen pro instalaci prvků síťových kabeláží menšího rozsahu, nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů. Rozvaděč Solarix LC-18 je tvořen skeletem, který se vyznačuje velkou pevností a tuhostí.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT6 UTP s vyvaz. lištou černý 1U
 

Patch panel Solarix SX24L-6-UTP-BK je nestíněný panel kategorie 6 osazený 24 porty RJ45. Důležitou součástí těla tohoto panelu je vyvazovací lišta, která slouží k pevnému uchycení kabelů. Instalační kabel se na tomto panelu produktové řady Solarix - kateg...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Neosazený univerzální panel Solarix 24 portů 1U pro CAT5E a CAT6 keystony Solarix
 

Tento neosazený patch panel s oznacením SX24M-0-STP-BK-UNI je univerzální modulární patch panel, který je urcen pro 24 keystonu strukturované kabeláže Solarix. Panel je kompatibilní s keystony z produktových rad Solarix - kategorie 5E, Solarix - kategorie...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Štípací kleště HT-222
 

Materiál nekovových částí: FR plast podle UL94-0 Barva: oranžová Skladovací teplota: -40 až 70°C Provozní teplota: -10 až 60°C Max. provoz ní vlhkost: 93%

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC Eca 305m/box
 

Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-UTP-PVC je vysoce kvalitní kabel určený pro horizontální rozvody strukturované kabeláže, který bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodníc...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Police 19" 1U 350mm ukládací plato BK úchyt na přední lišty UP-03-B
 

Police s dvoubodovým uchycením na přední, případně zadní lišty. Jsou určeny k uložení zařízení do 19" rozvaděče, používají se tedy především tam, kde tato zařízení nelze uchytit do 19" rámu. Perforované dno police zajišťuje snadný průchod vzduchu. Výšk

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Instalační kabel Solarix CAT5E UTP PVC Eca 305m/box SXKD-5E-UTP-PVC
 

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-UTP-PVC je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - kategorie 5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a b...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Venkovní instalační kabel Solarix CAT5E FTP PE Fca 305m/box
 

nstalační kabel s označením SXKD-5E-FTP-PE je venkovní stíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP PVC Eca 305m/box
 

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-FTP-PVC je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - CAT5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezprobl...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Venkovní instalační kabel Solarix CAT5E UTP PE Fca 305m/box
 

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního pr...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH
 

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-4-OM4-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní....

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-8-OM4-LSOH
 

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-8-OM4-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní....

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-12-OM4-LSOH
 

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-12-OM4-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-24-OM4-LSOH
 

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-24-OM4-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér LC SM OS quad SXAD-LC-PC-OS-Q
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SCapc SM OS simplex SXAD-SC-APC-OS-S
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SCapc SM OS duplex SXAD-SC-APC-OS-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér E2000 SM OS simplex
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem. E2000 spojky jsou dodávané od renomovaného výrobce R&M

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S
 

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu