Parametrické vyhľadávanie


 

21386

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Ubiquiti Networks:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Ubiquiti Networks



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

262

položiek

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ubiquiti UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
 

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Modul je kompatibilní po...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul
 

UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční po...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti CKG2-RM - Cloud Key G2 Rack Mount Accessory
 

Mount your CloudKey G2 or CloudKey G2 Plus into a 19" rack with the Cloud Key G2 Rack Mount Accessory. The Cloud Key G2 and Cloud Key G2 Plus lock securely into the back of the Rack Mount Accessory for a clean and secure installation. The Cloud Key front ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
 

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirFiber AF-5U, 1Gbps+, 5.7 - 6.2GHz (cena za kus)
 

Nejvyspělejší současná technologie páteřního spoje v pásmu 5 GHz. Díky pokročilým technologiím HDD, eXtended Range, modulaci 1024QAM komunikuje rychlostí až 1,2+ Gbps. Spoj je provozován ve volném pásmu 5 GHz a tak za jeho provoz nemusíte platit žádné

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Mimosa B11, 1,5Gbps PtP backhaul (jedna jednotka, bez antény)
 

The Mimosa B11 backhaul radio is designed for the modern Internet era, adapting instantly to variable upstream and downstream bandwidth requirements. The B11 is fiber-ready—simply add your preferred SFP module and you’ll be lit up with gigabit fiber speed...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-OLT-4 - U Fiber OLT, 4x GPON
 

UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti USW-FLEX - UniFi Switch Flex
 

USW-FLEX je 5-portový venkovní Gigabitový switch s možností PoE-In a PoE-Out na 4 portech. Switch umožňuje na výstupních portech aktivní napájení typu 802.3af, což dává celkově 15.4W na každém portu. Univerzální montáž USW-Flex lze instalovat vodorovn

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G4-PRO - UniFi Video Camera G4 PRO
 

G4-PRO je zatím nejvýkonnějším kamera s velkým 1/1,8" senzorem, motorickým 3x optickým zoomem a integrovanými vysokovýkonnými infračervenými LED diodami pro noční vidění. Nastavitelná základna může být namontována na rovný povrch nebo sloup. Napájecí adap...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G4-PRO-3, UniFi Video Camera G4 PRO, 3-pack
 

G4-PRO je zatím nejvýkonnějším kamera s velkým 1/1,8" senzorem, motorickým 3x optickým zoomem a integrovanými vysokovýkonnými infračervenými LED diodami pro noční vidění. Nastavitelná základna může být namontována na rovný povrch nebo sloup. Napájecí adap...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UVC-G3-FLEX-3, UniFi Video Camera G3 Flex, 3 pack
 

UVC-G3-FLEX nabízí širokoúhlý objektiv s rozlišením FullHD pro rozšíření možností sledování. Díky všestrannému uchycení lze kameru instalovat na zeď, trubku nebo desku ve vnitřním i venkovním prostředí. IR LED a automatický IR cut filtr poskytují výborný ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Mete
 

Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory. Fyzické charakteristiky Délka [m]: 0,5 P

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter
 

Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory. Fyzické charakteristiky Délka [m]: 1 Průměr

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 Meter
 

Ubiquiti Networks UOC-2 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 2m a LC-LC duplexními konektory. Fyzické charakteristiky Délka [m]: 2 Průměr

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Ubiquiti kryt pro UAP-nanoHD, betonový motiv, 3 kusy
 

nHD-cover-Concrete-3 je sada 3 krytů pro UAP-nanoHD a *UAP-AC-LITE s motivem betonu. Pro náročné zákazníky je na výběr celkem z 6ti volitelných motivů krytů. Fyzické charakteristiky Hloubka [mm]: 160 Šířka [mm]: 160 Výška [mm]: 33 Barva: Betono

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-48-POE Gen2
 

Druhá generace UniFi switchů přináší řadu změn a vylepšení, switche byly přebudovány od základu. Oproti první generaci došlo k výraznému vylepšení toku vzduchu, který slouží k chlazení, a tak v porovnání je až 4x tišší* než první generace. Výbava USW-

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti nanoHD-RCM-3 vestavný stropní držák, 3-Pack
 

NanoHD-RCM-3 je trojbalení stropních držáků pro UAP nanoHD, díky kterým zapustíte svá zařízení do stropního podhledu.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti nanoHD RetroFit Mount kit, 3-pack
 

NanoHD-RetroFit-3 je montážní kit pro uchycení UAP-nanoHD jednotky na zeď nebo strop po jejímž nainstalování bude vaše UAP-nanoHD splývat se stěnami. Retrofit Mount kit eliminuje boční zkosení u vysílacích jednotek na úplnou nulu.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UDM - UniFi Dream Machine
 

UniFi Dream Machine od Ubiquiti Networks je komplexní řešení sítě v domácností a malých kanceláří. Jedná se o velmi výkonné zařízení s 4-jádrovým CPU, 2 GB RAM a kombinuje všechny potřebné funkce do jedné elegantní krabičky, která zvládá: Dual Band WiFi

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UAP-nanoHD-5 - Compact UniFi Wave2 AC AP, bez PoE adaptéru, 5-pack
 

Zařízení je součástí kompletní řady výrobků UniFi, podporuje standardy 802.11a/g/b/n/ac/ac-wave2, kdy používá jak pásmo 2.4 GHz, tak i 5 GHz a to s modulačními rychlostmi 300Mbps a 1733Mbps. K podpoření výkonu bezdrátové části je UAP vybaveno jedním Gigab...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch USW-16-POE Gen2
 

USW-16-POE je managovatelný Gigabitový L2 switch s 16x Gigabit LAN porty, z čehož 8 portů podporuje 802.3af/at PoE-Out a dvou portů SFP s maximální přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování i...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
 

UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Fyzick

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti Rackmount Kit pro EdgeRouter 4/6P/10X/12 a EdgeSwitch 10X
 

Díky montážnímu kitu můžete upevnit Vaše Ubiquiti zařízení (EdgeRouter / EdgeSwitch) do 19" racku s 1U výškou. Do kitu se vejde pouze jedno zařízení. Kompatibilita EdgeRouter 4 - ER-4 EdgeRouter 6 - ER-6 EdgeRouter 10X - ER-10X EdgeRouter 12 - ES-1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G3-Flex - UniFi Video Camera G3 FLEX
 

UniFi Video Camera G3 FLEX, FullHD, PoE.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UMA-D - Směrová Dual Band Mesh anténa
 

UMA-D je směrová nebo až sektorová dual-band 2x2 MIMO anténa s 90° vyzařovacím úhlem v pásmu 2.4GHz a 45° vyzařovacím úhlem v pásmu 5GHz. Zisk antény je ve 2.4GHz pásmu 10dBi a v 5GHz je zisk až 15dBi. Pro připojení s vysílací jednoutkou slouží na spodní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)
 

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP In Wall HD
 

UAP-IW-HD je MU-MIMO ac Wave2 access point z rodiny UniFi, který je určený k zabudování do zdi. V pásmu 5GHz podporuje technologii 4x4 MU-MIMO s maximální modulační rychlostí 1733Mbps. Pro pásmo 2.4GHz je k dispozici radio s technologií 2x2 MIMO a modulač...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti ER-6P, EdgeRouter 6P
 

EdgeRouter 6P je 6portový Gigabitový router s 1 SFP portem. I přes své kompaktní provedení dokáže přenést až 3,4 milionu paketů za sekundu. Průlomový poměr cena / výkon Přes svoji nízkou pořizovací hodnotu je router vybaven mnoha funkcemi díky operačn

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Sponky RAPID 36/14 - 5000 ks
 

Náhradní spony 36/14 Metal do nastřelovacích kleští RAPID - 5000 ks.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti LiteAP 5AC-16-120, LAP-120, 120°
 

LiteBeam LBE-5AC-16-120 je vysílací stanice s Gigabitovým LAN portem a integrovanou 16dBi sektorovou anténou s vyzařovacím úhlem 120°. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení š

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Cloud Key Controller G2
 

Spravujte svoji UniFi síť prostřednictvím novinky UniFi Cloud Key G2. Síť nastavíte během několika málo minut přes Bluetooth za pomoci mobilní aplikace (pro platformy Android a iOS).Novinkou pro druhou generaci populárního managovacího zařízení je přední ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24
 

USW-Pro-24 je managovatelný Gigabitový L2 switch s 24x Gigabit LAN porty a dvěma porty SFP+ s přenosovou rychlostí 1/10Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, statistice portů a mno...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2
 

SW-24-POE je managovatelný Gigabitový L2 switch s 24x Gigabit LAN porty, z čehož 16 portů podporuje 802.3af/at PoE-Out a dvou portů SFP s maximální přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování i...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UAP-AC-SHD - UniFi Wave2 AC AP, Security and BLE, 5-Pack
 

Rozšiřte svoji síť pomocí UAP-AC-SHD accesspointu s dedikovaným bezpečnostním radiem z dílny Ubiquiti. Zařízení je součástí kompletní řady výrobků UniFi, podporuje standardy 802.11a/g/b/n/ac/ac-wave2, kdy používá jak pásmo 2.4 GHz, tak i 5 GHz. K podpořen...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G3-BULLET-3, UniFi Video Camera G3 Bullet, 3-pack
 

UniFi® video kamery G3 a G3 Dome představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. Tyto kamery nabízejí 1080p Full HD rozlišení a jsou určené pro použití ve dne i v noci. Výhodou oproti "UVC-G3" modelu je po...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirFiber AF-5XHD, 1Gbps+, 4.8 - 6.2GHz (cena za kus)
 

AF-5XHD je v současné době nejvýkonnějším a nejlépe vybaveným airFiber zařízením od Ubiquiti Networks. Revoluční procesor s označením airFiber LTU IC doáže zpracovat přes 2 miliony+ paketů za sekundu při 1Gbps+ (TDD) reálného datového toku v bezlicenčním ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UNVR - UniFi Protect Network Video Recorder
 

Do UNVR můžete nahrát až 30 dnů videa s rozlišením 4K až 15 kamer nebo s rozlišením Full HD až 50 kamer (4x 8TB disk, RAID 5). 4 pozice pro disky, RAID1 a RAID5 UniFi NVR je enterprise zařízení, na kterém je předinstalovaný software UniFi Protect a je

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti GBE-LR, GigaBeam airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio, 1Gbps+, Long Range
 

GigaBeam LR sice patří do řady airMAX AC, ale disponuje kromě standardního 5GHz radia také radiem 60GHz a anténou se ziskem 38 dBi. Hodí se tak pro instalace na vzdálenost až 2km s propustností až 1Gbps! Záloha 5GHz V případě nepřízně počasí, které je p

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch USW-24
 

USW-24 je managovatelný Gigabitový L2 switch s montáží do 19" racku vybavený 24x Gigabit LAN porty a dvěma porty SFP s přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G3-PRO-3, UniFi Video Camera G3 PRO, 3 pack
 

UVC-G3-PRO kamera poskytuje detailní obraz v rozlišení FullHD 1080p a disponuje trojnásobným optickým zoomem. Nový, větší obrazový čip v kombinaci s 8 vysoce svítivými LED zachytává úžasné detaily za jakýchkoli světelných podmínek, kamera nabízí krytí IP6...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu