Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DATACOM Panelová spojka UTP CAT6 2xRJ45 (8p8c) přímá
 

Přímá nestíněná panelová spojka cat.6 pro spojení dvou kabelů s RJ45(8p8c) konektory. Foto ilustrační (balení obsahuje 1ks) Vhodná pro umístění do neosazeného panelu nebo neosazené zásuvky. Koncovky: Female 8p8c - Female 8p8c Zapojení pinů:

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch cord UTP CAT5E 0,25m červený
 

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: červená Kategorie: cat.5e Stínění: ne Délka

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch cord UTP CAT5E 5m šedý
 

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: šedá Kategorie: cat.5e Stínění: ne Délka:

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3
 

Opticord LC-ST 50/125µ 2m Duplex OM3 LSZH Plášť

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 1,5m
 

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. K...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
goobay Označovací klipy na kabel do průměru 4-6mm, 10x10ks, čísla
 

Popis produktu: goobay Označovací klipy na kabel do průměru 4-6mm, 10x10ks, čísla Značkovače kabelů, násuvné klipy na kabel, pro kabely o průměru do 6 mm. Vhodné např. pro označování kabelů pro počítačovou síť. Pružné syntetické kroužky, v různých

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord DisplayPort 1.3 přípojný kabel M/M, zlacené konektory, 1,5m
 

PremiumCord DisplayPort 1.3 přípojný kabel M/M, zlacené konektory, 1,5m DisplayPort 1.3 zvyšuje maximální datovou rychlost o 50% oproti rychlostem datového přenosu DisplayPort 1.2 1. kabel (HBR1): 810 Mb / s (6.48 Gb /s): pro rozlišení 2560 x 1600 2

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 26, žlutý 1m
 

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color yellow, RAL1002 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 1m
 

Popis produktu: PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, 1m - Kabel pro rychlé nabíjení, nabíjecí proud až 3A - Umožňuje synchronizaci a přenos dat rychlostí USB 2.0 - Přenosová rychlost až 0.48 Gbit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 10cm
 

PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, 10cm - Kabel pro rychlé nabíjení, nabíjecí proud až 3A - Umožňuje synchronizaci a přenos dat rychlostí USB 2.0 - Přenosová rychlost až 0.48 Gbit/s - První kone

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.5m černá
 

Patch kabel UTP level 5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah:-20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - délka 0.5m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 1m
 

PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, 1m - Kabel pro rychlé nabíjení, nabíjecí proud až 3A - Umožňuje synchronizaci a přenos dat rychlostí USB 2.0 - Přenosová rychlost až 0.48 Gbit/s - První konek

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 2m
 

PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, 2m - Kabel pro rychlé nabíjení, nabíjecí proud až 3A - Umožňuje synchronizaci a přenos dat rychlostí USB 2.0 - Přenosová rychlost až 0.48 Gbit/s - První konek

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord kabel USB-C - USB 3.0 A (USB 3.1 generation 2, 3A, 10Gbit/s) 0,5m
 

Popis produktu: PremiumCord kabel USB-C - USB 3.0 A (USB 3.1 generation 2, 3A, 10Gbit/s) 0,5m - První konektor: USB 3.1 typ C samec - Druhý konektor: USB 3.0 typ A samec - Přenosová rychlost: Super-speed 10 Gbit/s, až 20x rychlejší než standardní

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock kabel USB 2.0 A-samec > USB mini-B 5-pin samec, 0,7 metru
 

USB mini-B 5pin male • Cable length: ca. 0,70m System requirement • Computer o

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Monitor kabel, VGA, stíněný, béžový AWG28, měď, 1,8m
 

VGA monitor kabel, HD15 / M - HD15 / M , 1,8m Pro připojení PC s monitorem . Snižuje vnější rušení a umožňuje přenos dobrého signálu. Konektor 1: HD DSUB, 15-pin, konektor Konektor 2: HD DSUB, 15-pin, konektor Typ kabelu: 3cf 4-drát UL:

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cable Tester LED
 

Cable Tester LED pro RJ11/RJ12/RJ45

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3
 

Opticord LC-LC 50/125µ 1m Duplex OM3

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 5m Duplex OM3
 

Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus připojovací kabel DVI-D(24+1), Stíněný, DualLink, Černý, 1m
 

DVI připojovací kabel, DVI(24+1), M/M, 1m, DVI-D Dual link, UL, černý

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Prodlužovací kabel USB 2.0 Typ-A samec > USB 2.0 Typ-A samice 1 m transparentní
 

USB 2.0 Typ-A samice • 1 x feritové jádro • Průřez kabelu: 28 AWG datové vodiče 24 AWG napájecí vodiče • Průměr kabelu:

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Kabel GEMBIRD síťový 10m VDE 220/230V napájecí
 

PC-186 napájecí kabel se schválením VDE 10 metrů Německý typ zásuvky napájecí kabel 1,8m se schválením VDE balení bulk

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Kabel C-TECH DisplayPort/HDMI, 1m, černý
 

Propojovací kabel DISPLAYPORT/HDMI HDMI typ A samec a DP samec Vodič: AWG 28 Délka: 1 m

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Length 1m
 

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Length 1m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color magenta
 

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 2 m, color magenta

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock 3,5" výměnný rámeček pro 1 x 2.5" SATA HDD / SSD
 

Tento kovový mobilní rámeček může být namontován do volné 3.5" pozice vašeho PC. 2.5" SATA hard disk nebo SSD může být přímo vložen do tohoto rámečku. Hot Swap funkce umožňuje výměnu hard disku během provozu (systém musí podporovat funkci Hot Swap). Sp

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, měď, šedý 0,25m
 

DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable, Length 0,25 M, AWG 26/7 Color grey,Pantone coolgray 4c Best performance and link quality for your network 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot UL-listed Material

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený 2m, 1ks
 

Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený 2m, 10ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před zlomen

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý 2m, 1ks
 

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený 2m, 1ks
 

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku pře

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 1,8m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, CCS, ethernet, černý
 

Popis produktu: Mezi klíčové vlastnosti HDMI 1.4 patří: Ethernetový kanál Specifikace HDMI 1.4 přidávají do HDMI kabelu datový, Fast Ethernetový (100Mbit/s) kanál pro vysokorychlostní obousměrnou komunikaci. To umožňuje zařízení s internetovým připoj

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Venkovní instalační kabel Solarix CAT5E UTP PE Fca 305m/box
 

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního pr...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel Toslink M/M 5m
 

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu)...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel USB 3.1 C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 50cm
 

PremiumCord Kabel USB 3.1 konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, 50cm - Kabel pro rychlé nabíjení, nabíjecí proud až 3A - Umožňuje synchronizaci a přenos dat rychlostí USB 2.0 - Přenosová rychlost až 0.48 Gbit/s - První kone

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.0 kabel, USB A - Micro USB B, M / M, 0,25 m,UL, bl
 

USB 3.0 connection cable, USB A - Micro USB B Connector 1: USB A, plug Connector 2: Micro USB B, plug USB compliance: USB 3.0 UL certified: UL2725 Hoods: molded Shielding: double shielding AWG: 28 Wire material: CU Connector surface: nickel-pla

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB 2.0 aktivní prodlužovací kabel 10m
 

USB 2.0 prodlužovací kabel aktivní. Délka 10m. Maximálně je možné za sebou zapojit 3 prodlužovací kabely a jeden pasivní USB kabel délky 10m, takže celková délka může být 30m Určeno pro USB zařízení s vlastním napájecím zdrojem. Nelze použít pro zařízen

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Delock adaptér stereo jack 3,5 mm samec na stereo jack 6,35 mm samice
 

stereo jack samice 6,35 mm • Stereo jack 3-pinový • Materiál

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 2xRJ45 pod omítku 45st. bílá
 

UTP dvojzásuvka pod omítku 45 st.- Cat 5e - zásuvka je určená pro montáž "pod omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - nestíněné porty - zářezové pole typu LSA - cat.5e - barva bílá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus DisplayPort 1.1a. připojovací kabel 1 m, CU, AWG28, 2x stíněný
 

DisplayPort kabel, DP, M / M, 1,0 m, w / se západkami, odpovídá DP, 1,2 , UL, bl Konektor 1: DP, konektor Konektor 2: DP, konektor DisplayPort standard: DisplayPort 1.2 UL: UL20276 Provedení: Lisovaný kabel Stínění: Dvojité stínění AWG: 28

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu