Parametrické vyhľadávanie


 

11735

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Opticord



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

494

položiek

13

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Polička výsuvná s perforací pro OCRack 600mm max.nosnost 25kg (hloubka=300mm)
 

Polička výsuvná s perforací 600mm max. nosnost 25kg

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR S8/3m 8x220V-3m BK
 

19" rozvodný panel ACAR 8x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 8 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m - barva černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR 504WF/3m 5x220VBK
 

19" rozvodný panel ACAR 5x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 5 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 3m - barva černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC Optický pigtail 09/125 1m G657A
 

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 1m

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Polička s perforací 1U 400mm max.nosnost 25kg
 

Polička s perforací 2U 400mm max.nosnost 25kg

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 3m
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MTTH EASY 48S Vnitřní optický nástěnný rozvaděč
 

Nástěnný optický box FTTH 2C pro dvě spojky SC simplex (nejsou součástí) rozměr: 130*85*25 mm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" nástěnný rozvaděč 9U/450mm - černý
 

19” nástěnný rozvaděč 9U/450mm, odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné, skleněné dveře.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19" napájecí panel ACAR 504WF/5m 5x220VBK
 

19" rozvodný panel ACAR 5x230V-5m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - 5 x 230V zásuvek - přívodní šňůra 5m - barva černá

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex
 

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 1m
 

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m
 

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-4U-P-3 rozvaděč nástěnný 4U/300mm plechové dveře
 

- výška 4U (250 mm) - hloubka 300mm - barva šedá - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - 1 pár nosných lyžin - dveřní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" OCRACK OCC-09U-4P rozvaděč nástěnný 9U/450mm plechové dveře
 

- výška 9U (485 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-09U-6S rozvaděč nástěnný 9U/600mm celoskleněné dveře
 

19" nástěnný rozvaděč - výška 9U (501 mm) - hloubka 600mm - barva šedá - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V - dveřní zámek + 2 klíče - sáček montážních sad M6 L

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC Optická spojka SM Duplex
 

Spojka SC Single Mode duplex

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-25U-68SBK rozvaděč stojanový 25U/600x800 skleněné dveře
 

Popis produktu: - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1 police - 4 ventilátorová vent. jednotka - 4 kolečka - 1 sada nožiček pod stojanové rozvad

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Termostat pro ventilátor RAX-CH-X01-X9
 

zapínací kontakt (NO) pro regulaci ventilátorů s filtrem, tepelných výměníků, chladicích přístrojů nebo pro zapínání signálek při překročení teploty Minimální rozměry Jednoduchá montáž Vysoký spínaný výkon Hystereze zapínání 7 K (± 4 K tolerance) Či

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex
 

LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ACAR 19" Rozvodný panel 8x230V 1,5U CZ 3m kabel IEC černý
 

19" rozvodný panel ACAR 8x230V-3m černý Rozvodný panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce rozvodného panelu: - výška 1,5U - přepěťová ochrana - síťový filtr - 8 x 230V zásuvek - přívodní šňůra IEC (IE

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Polička perforovaná 1U/250mm, max.nosnost 15kg
 

Police je plně univerzální, tj. použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových) s hloubkou 400mm a více. Konstrukce police: - výška 1U - hloubka 250 mm - max. nosnost 15 kg. - barva černá Nedílnou součástí balení polic jsou

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-06U-45S rozvaděč nástěnný 6U/450mm celoskleněné dveře
 

19" nástěnný rozvaděč - výška 6U (350 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněné dveře snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x s

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-09U-45S rozvaděč nástěnný 9U/450mm celoskleněné dveře
 

19" nástěnný rozvaděč - výška 9U (485 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - skleněné dveře - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-6U-P-3 rozvaděč nástěnný 6U/300mm plechové dveře
 

- výška 6U (350 mm) - hloubka 300mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-06U-4P rozvaděč nástěnný 6U/450mm plechové dveře
 

- výška 6U (350 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-25U-61SBK rozvaděč stojanový 25U/600x1000 skleněné dveře - černý
 

19" stojanový rozvaděč - skleněné dveře 25U/600x1000

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A
 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-18U-6SBK rozvaděč nástěnný 18U/600mm celoskleněné dveře - černý
 

Popis produktu: 19" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 18U (901 mm) - hloubka 600mm - barva černá - snadná výměna levé/pravé otevírání - nosnost 50kg Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikální lišty - příprava pro 1x stropní větrák 230V -

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Boční dveře 42U800x800
 

Boční dveře 42U800x800

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 15m bílý simplex
 

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC patch cord 09/125 1m duplex G657A 1,8mm
 

SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 1m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 7,5m
 

SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 7,5m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-18U-66SBK rozvaděč stojanový 18U/600x600 skleněné dveře
 

19' OCRACK OCC rozvaděč stojanový OCC-18U-66S 18U/600x600 skleněné dveře Popis produktu: - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1 police - 2

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
 

Specifikace - počet vláken 4 - jednovidové vlákno 09/125 µm - barevně rozlišená vlákna - vnější plášť - LSZH pro vnitřní/vnější užití - tahové prvky - skelná příze - průměr 6,2mm Speciální vlastnosti - ochrana proti hlodavcům - rychlá a

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19' OCRACK OCC-18U-68SBK rozvaděč stojanový 18U/600x800 skleněné dveře
 

19' OCRACK OCC rozvaděč stojanovýOCC-18U-68S 18U/600x800 skleněné dveře Popis produktu: - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1 police - 4 venti

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu