Parametrické vyhľadávanie


 

10371

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Netgear:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Netgear



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

351

položiek

9

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear M4300-96X NO PORT CARD / NO PSU
 

Netgear M4300-96X NO PORT CARD / NO PSU

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear M4300-96X START KIT 48XSFP+ APS600W
 

Netgear M4300-96X START KIT 48XSFP+ APS600W

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear AIRCARD MOBILE ROUTER
 

Product Number: MR1100 Technology/Bands Max 1 Gbps download speeds, and 150 Mbps upload speeds LTE CAT 16, LTE Advanced 4-band CA, 4x4 MIMO Up to 4X Carrier Aggregation and LAA LTE/4G 1/2/3/4/5/7/12/29/30/66 3G 2/4/5 IPV

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 24-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch with 4 SFP Ports (380W)
 

GS728TPP Management:SMART SWITCH (MANAGED via WEB, SNMP v1-v3) Functionality: L2+ Static IP Routing Model Description: ProSAFE® 24-port 1000base-T Gigabit PoE Smart Switch RJ45 Ports:24 x Gb Fiber SFP (100/1000): 4 x SFP Number of PoE po

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 48-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch with 4 SFP Ports (380W)
 

Model Description: ProSAFE® 48-port 1000base-T Gigabit PoE Smart Switch 10/100Mbps ports: N/A Gigabit ports: 48 SFP ports: 4 Number of PoE ports. 48 PoE+ (802.3at). 8 Total PoE Power budget (Watts): 384w Max MAC

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 48-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch with 4 SFP Ports (760W)
 

Model Description: ProSAFE® 48-port 1000base-T Gigabit PoE Smart Switch 10/100Mbps ports: N/A Gigabit ports: 48 SFP ports: 4 Number of PoE ports. 48 PoE+ (802.3at). 8 Total PoE Power budget (Watts): 384w Max MAC

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 24-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch with 4 SFP Ports (190W)
 

Interfaces: 24x 10/100/1000 Mbps,auto-sensing Gigabit-Ethernet switching ports, and four dedicated 1000M SFP fiber ports. PoE Ports: • Port 1-8: IEEE 802.3at PoE+, providing up to 30W of DC power through each port • Port 9-24: IEEE 802.3af PoE, provid

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 4PT ORBI MICRO SATELLITE
 

Jen satelit pro rozšíření Orbi Whole Home AC2200 Tri-band Wifi System (2 units kit with wall-plug satellite, 200 m2 coverage) Vysoká rychlost a extrémní pokrytí Wi-Fi systém Orbi je prvním zařízením svého druhu využívajícím nově koncipovanou třípá

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear WLESS CONTROL LIC TO MANAGE 10 AP
 

Netgear WLESS CONTROL LIC TO MANAGE 10 AP

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear WLESS CONTROL LIC TO MANAGE 5 AP
 

Netgear WLESS CONTROL LIC TO MANAGE 5 AP

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 4PT VPN ROUTER BNDL
 

Bundle 2 ks Discover the easiest way to protect your business By using a VPN for remote connections, small businesses build in a layer of security they otherwise may not have. The VPN for remote business networking keeps sensitive information privat

SKLADOM :  Nie
 
 

 
 
 
 
Netgear 2PT AC2200 TRI-BAND DESKTOP WIFI
 

WiFi Technology : 802.11ac WiFi Performance: AC2200 WiFi Band Band 1: 400Mbps @2.4GHz - 256QAM Band 2: 866Mbps @5GHz - 256QAM Band 3: 866Mbps @5GHz - 256QAM Number of Ethernet Ports: Two (2

SKLADOM :  Nie
 
 

 
 
 
 
Netgear 8PT DESKTOP ROUTER VOICE ORBI2 BNDL
 

Vysoká rychlost a extrémní pokrytí Wi-Fi systém Orbi je prvním zařízením svého druhu využívajícím nově koncipovanou třípásmovou Wi-Fi technologii, která vytváří unikátní bezdrátový kanál mezi jednotlivými zařízeními řady Orbi. Tento "virtuální kabel" zaj

SKLADOM :  Nie
 
 

 
 
 
 
Netgear INSIGHT 1G-28P-POE+SFP+ CLOUD SWCH
 

GC728X Firemní 28portový switch se vzdálenou správou Funkce Přepínač GC728X kombinuje 24 gigabitových ethernetových portů, dva SFP gigabitové ethernetové porty a dva SFP+ desetigigabitové fiber porty, jenž nabízejí malým a středním firmám maximální

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 2PT AC WIFI BUSINESS ACCESS POINT
 

NETGEAR WAC510 Dvoupásmový bezdrátový přístupový bod se vzdálenou správou Funkce Přístupový bod WAC510 jako první přístroj svého druhu podporuje ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Zdarma dostupná utilita NETGEAR Insight umožňuje WAC510 snad

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
NETGEAR Nighthawk AX8 (4X4 DB AX ROUTER)
 

WiFi Technology 802.11ax Dual Band WiFi (AX6000) 2.4GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024 QAM 40MHz, up to 1.2Gbps 5GHz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 160MHz, up to 4.8Gbps Backwards compatible with 802.11a/b/g/n/ac WiFi WiFi

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear S350 8P GE SMART MANAGED PRO SW
 

8-port desktop switch Advanced VLAN support for better network segmentation Port mirroring for network monitoring Energy-efficient Ethernet (IEEE 802.3az) maximises energy savings Fanless

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Netgear 12PT 10G/MULTI-GIG WEB MANAGED PLUS
 

Product Number : XS512EM 100M/1G/2.5G/5G/10G RJ-45 copper ports: 12 SFP+ Ports: 2 (shared) Form Factor: Rackmount Packet buffer memory: 3MB Bandwidth: 240Gbps MAC Address database size: 32K VLAN (# supported):

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear AC1200 WIFI USB2.0 ADAPTER
 

Netgear AC1200 WIFI USB2.0 ADAPTER Dostupný od: 1.10.2019

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear Nighthawk® AX4 4-Stream AX3000 Wi-Fi 6 Router
 

WiFi Technology 802.11ax Dual Band WiFi (AX3000) Představení 9.4.2019

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear Nighthawk AX12 12-Stream Wi-Fi 6 Router
 

12stream Wi-Fi 6 Router, rychlé a stabilní připojení, efektivní plánování dat, bezpečnostní protokol WPA3.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear Add-on Orbi Pro Ceiling Satellite
 

High-Performance Business Tri-band AC3000 Mesh WiFi Satellite — Extends WiFi coverage up to 2,500 square feet to your existing Orbi Pro with the same network name & seamless roaming Remote centralized cloud monitoring and management with NETGEAR Insi

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear Orbi Pro Router SRR60
 

High-Performance Small Business Mesh WiFi Router — Covers up to 2,500 square feet with blazing fast WiFi. Single standalone unit. Works as a standalone router or add more coverage with an Orbi Pro Satellite/Outdoor unit. Fast Internet speeds for

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 2PT INSIGHT WLESS AC TRI RADIO 4X4
 

Product Number : WAC540 Frequency Band: 2.4GHz and 5GHz Multi-User MIMO: Yes Maximum Theoretical Throughput 400 Mbps (2.4Ghz) 867 Mbps (Low 5GHz) 1733 Mbps (High 5GHz) Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af Yes

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 5PT GIGE SMART MANAGED PLUS SOHO SW
 

Cenově dostupný 5portový gigabitový ethernetový přepínač s funkcí QoS, VLAN, IGMP, snoopingu v1, v2 a v3 či zrcadlení portů.

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Netgear PROSAFE APS135W POWER MODULE FOR GSM7328S-200 GSM7352S-200
 

Netgear PROSAFE APS135W POWER MODULE FOR GSM7328S-200 GSM7352S-200

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear STM600 EMAIL SUBSCRIPTION 1YR
 

Licence pro jednoho a pět uživatelů. Zabezpečený síťový přístup pro vzdálené uživatele a mobilní zaměstnance. Softwarový VPN klient ProSafe nabízí správcům zabezpečení sítě řešení VPN klienta se snadným nasazením, správou a kompletním zabezpečením.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear STM600 MAIN SUBSCRIPTION 1YR
 

Licence pro jednoho a pět uživatelů. Zabezpečený síťový přístup pro vzdálené uživatele a mobilní zaměstnance. Softwarový VPN klient ProSafe nabízí správcům zabezpečení sítě řešení VPN klienta se snadným nasazením, správou a kompletním zabezpečením.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear EMAIL 1ST TIME SUBSCRIPTION
 

Licence pro jednoho a pět uživatelů. Zabezpečený síťový přístup pro vzdálené uživatele a mobilní zaměstnance. Softwarový VPN klient ProSafe nabízí správcům zabezpečení sítě řešení VPN klienta se snadným nasazením, správou a kompletním zabezpečením.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear MAINT + SUPPORT 1ST TIME SUB
 

Licence pro jednoho a pět uživatelů. Zabezpečený síťový přístup pro vzdálené uživatele a mobilní zaměstnance. Softwarový VPN klient ProSafe nabízí správcům zabezpečení sítě řešení VPN klienta se snadným nasazením, správou a kompletním zabezpečením.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear WEB 1ST TIME SUBSCRIPTION
 

Licence pro jednoho a pět uživatelů. Zabezpečený síťový přístup pro vzdálené uživatele a mobilní zaměstnance. Softwarový VPN klient ProSafe nabízí správcům zabezpečení sítě řešení VPN klienta se snadným nasazením, správou a kompletním zabezpečením.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear WEB SUBSCRIPTION FOR STM150W
 

Licence pro jednoho a pět uživatelů. Zabezpečený síťový přístup pro vzdálené uživatele a mobilní zaměstnance. Softwarový VPN klient ProSafe nabízí správcům zabezpečení sítě řešení VPN klienta se snadným nasazením, správou a kompletním zabezpečením.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
 

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE
 

Přidává 10 Gigabit Ethernet "Long Reach Multimode" optickou konektivitu Kompatibilní se zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními modelů GSM73xxS / GSM72xxPS a AX743 modulem 10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m multimode optickým připojením

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"
 

Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhranímSpolupracuje se dvěma zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200 Podporuje 10GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743 Spolupracuje se standardními

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear IPv6 SOFT LICENSE for GSM7328FS
 

Netgear IPv6 SOFT LICENSE for GSM7328FS

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear IPv6 SOFT LICENSE for older GSM7352S v1
 

Netgear IPv6 SOFT LICENSE for older GSM7352S v1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear IPv6 SOFT LICENSE for older GSM7352S v1
 

Netgear IPv6 SOFT LICENSE for older GSM7352S v1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear L3 LICENSE UPGRADE XSM7224S
 

Netgear L3 LICENSE UPGRADE XSM7224S

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear L3 UPGRADE LICENSE GSM7228PS, IPv6
 

Netgear L3 UPGRADE LICENSE GSM7228PS, IPv6

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu