Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Moduly pre prepínače
PODĽA VÝROBCU: Cisco / Switche (prepínače) / príslušenstvo
Status V cenníku   
Kód: 308353  
Part No.: GLC-SX-MMD=  
EAN Kód: 0882658340895  
Výrobca:

Cisco , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 6 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 6 mesiacov
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Výrobca (switche):  Cisco
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Popis produktu:

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (digital optical monitoring)

Modul support DOM functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA).
This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.


Stránky o produkte:

http://www.cisco.com/en/US/products/ps6577/index.html



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu